Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Corleon - DKčko

+18
ghostrider
Liquido
xenasvk
Gweny
Syrrael
Siem
Rhoninsk
hurns
galloper
Drederiq
Kryse
Drobec
Blindie
Tasartir
Thali
lorain
Vesemir
corleon
22 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Goto down  Zpráva [Strana 3 z 3]

51Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty Re: Corleon - DKčko Sun Oct 10, 2010 1:42 pm

corleon



Drobec napsal:
corleon napsal:http://corleon.rajce.idnes.cz/Screenshots/
Pár screenu :-)
Jinak novinky v mém gearu 2x t7,5 a chybí mi poslední karta(číslo 3, tak pokud někdo máte, tak odkoupím :-) ) na nobles...

povšimnite si prve 2 screeny (dmg meter 1 miesto) :-P

Jseš prostě skill:-)

52Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty Re: Corleon - DKčko Mon Oct 11, 2010 9:58 am

Vesemir



Drobec ale toto nieje tvoja prihláška ale Corleonova ty si úplne nepodstatný Very Happy Vyriešiť a lock konečne! Razz

53Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 15, 2010 4:04 pm

corleon



čus, nevím jestli to je účel, nechat tak dlouho otevřenou přihlášku, aby mě to přestalo bavit...Ale upřímně řeknu, že už mám v DL přihlášku strašně dlouho(cca 2 měsíce) a pořád se to nevyřešilo a pořád čekám, 3 dny zpět mi řekl quake, že naposledy promluví s CM a uzavře to a pořád nic...Třeba mě tento topic bude stát místo, ale co už...Raději uvidím nepřijat, než abych další měsíc čekal, než se to vyřeší.

54Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty RE:Corleon - DKčko Fri Oct 15, 2010 5:18 pm

Jehnátko

Jehnátko

je to hruza no ale neudelas nic nikdo to neresi a kdyz se ozves ze je to dlouho tak ti reknou ze si drzej a neprijat( jen tak mezi nama podle me to delaj schvalne Very Happy vys co aby to nemuseli resit a potom ti rekli "muzes si za to sam")

55Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 15, 2010 6:12 pm

Noirus

Noirus

ale jehne, takze si stezujes jo? hmm ze by neprijat XD

56Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 15, 2010 6:13 pm

corleon



Jehnátko napsal:je to hruza no ale neudelas nic nikdo to neresi a kdyz se ozves ze je to dlouho tak ti reknou ze si drzej a neprijat( jen tak mezi nama podle me to delaj schvalne Very Happy vys co aby to nemuseli resit a potom ti rekli "muzes si za to sam")

to by bylo smutné, kdyby to bylo tak, jak tu píšeš...Vděčný bych byl za upřímnost Smile. Už mi není 10, tak kritiku snesu

57Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 15, 2010 6:26 pm

xenasvk

xenasvk

Kritiku znesies? Tak to myslim, ze ti teda poviem, na com si... DK sa zide, urcite ano... Ty si velmi pokrocil za ten cas, odkedy si podal prvu prihlasku. Myslim, ze z teba urcite moze byt dobry hrac. Lenze povahovou strankou si u par ludi nepresiel, pretoze si trosku vlezprdelka, aspon teda na mna a par dalsich to tak posobi a zatial ani jeden z takychto ludi u nas dlho neostal. Vacsina z nich si k nam prisla po EQ, a ked ho mala, zacal si pustat hubu na spacir, ohovarat gildu, ktora mu viacmenej dala vsetko a presiel ku konkurencnej gilde. Nehovorim, ze v tvojom pripade to tak musi skoncit, ale ked uz mas na starosti vedenie gildy skoro 2 roky, vela veciam sa priucis a poznas iste typy ludi. Neber si to v zlom, niekedy je menej viac. Najma na niektorych vonkoncom neurobil dojem krok s tym, ze vyexpil som DK, podla potrieb gildy, tak ma prijmite. Najvacsia skuska, ktorou si mal prejst ako tank bola UP hero, kde si neudrzal ani chvilku plosne aggro. Ako dmg si schopny, ale ako tank, co ma tankovat raidy t8+ sa este mas skutocne co ucit. Preto je tvoja prihlaska otvorena tak dlho, nechceme prijat nejakeho somarika co ma vidinu EQ s nie najlepsimi umyslami. Nechavali sme ta, nech sa vykrystalizujes do svojej celkovej podoby. Ja som aj napriek tomu vsetkemu stale PRE prijatie, ale ako dmgera a nie ako tanka. Prechod na tanka by bol mozny az v dalekej buducnosti (osvedcenim sa na nizsich raidoch, dozbieranim tank. EQ, atd.). Dufam, ze po precitani tohoto postu to uz Quake skutocne uzavrie, pretoze to rozhodne nie je priamy pristup k prijimaniu cloveka do gildy. Su to dva zabite mesiace pre teba, co si uz pravdepodobne mohol posobit bud u GoDov alebo RS, co tiez nie su zle gildy. Nech sa rozhodne ako chce, dufam, ze hned nezanevries na DL. Chem byt len uprimny, aby si vedel, na com si.

Ospravedlnujem sa za slohovku, ale vazne uz prisiel cas konat...

58Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 15, 2010 8:38 pm

corleon



xenasvk napsal:Kritiku znesies? Tak to myslim, ze ti teda poviem, na com si... DK sa zide, urcite ano... Ty si velmi pokrocil za ten cas, odkedy si podal prvu prihlasku. Myslim, ze z teba urcite moze byt dobry hrac. Lenze povahovou strankou si u par ludi nepresiel, pretoze si trosku vlezprdelka, aspon teda na mna a par dalsich to tak posobi a zatial ani jeden z takychto ludi u nas dlho neostal. Vacsina z nich si k nam prisla po EQ, a ked ho mala, zacal si pustat hubu na spacir, ohovarat gildu, ktora mu viacmenej dala vsetko a presiel ku konkurencnej gilde. Nehovorim, ze v tvojom pripade to tak musi skoncit, ale ked uz mas na starosti vedenie gildy skoro 2 roky, vela veciam sa priucis a poznas iste typy ludi. Neber si to v zlom, niekedy je menej viac. Najma na niektorych vonkoncom neurobil dojem krok s tym, ze vyexpil som DK, podla potrieb gildy, tak ma prijmite. Najvacsia skuska, ktorou si mal prejst ako tank bola UP hero, kde si neudrzal ani chvilku plosne aggro. Ako dmg si schopny, ale ako tank, co ma tankovat raidy t8+ sa este mas skutocne co ucit. Preto je tvoja prihlaska otvorena tak dlho, nechceme prijat nejakeho somarika co ma vidinu EQ s nie najlepsimi umyslami. Nechavali sme ta, nech sa vykrystalizujes do svojej celkovej podoby. Ja som aj napriek tomu vsetkemu stale PRE prijatie, ale ako dmgera a nie ako tanka. Prechod na tanka by bol mozny az v dalekej buducnosti (osvedcenim sa na nizsich raidoch, dozbieranim tank. EQ, atd.). Dufam, ze po precitani tohoto postu to uz Quake skutocne uzavrie, pretoze to rozhodne nie je priamy pristup k prijimaniu cloveka do gildy. Su to dva zabite mesiace pre teba, co si uz pravdepodobne mohol posobit bud u GoDov alebo RS, co tiez nie su zle gildy. Nech sa rozhodne ako chce, dufam, ze hned nezanevries na DL. Chem byt len uprimny, aby si vedel, na com si.

Ospravedlnujem sa za slohovku, ale vazne uz prisiel cas konat...


Za upřímnost děkuji, vlezlprdelka jsem možná byl proto, že jsem se chtěl ukázat a dokázat vám, že na to mám, tak se za to omlouvám...A jestli si myslíš, že se chci jen equipnout a pak leavnout, tak to se nemáme o čem bavit...kdyby mi šlo o gear, tak bych nečekal 2 měsíce a šel bych do jakékoliv jiné guildy, protože naxx dává skoro každý...A rozhodně gearhunter nejsem, ale to mi samozřejmě nemusíte věřit...


59Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 15, 2010 9:10 pm

Thali

Thali

Uprimne mi to pripada jako komedie Smile

Vetsina lidi je pro. Snahu o ot byt v DL mas velkou (idkyz ji moc nechapu, takova ,,oddanost,,).
Kdyz jsem hraval, bylo nas moc. Ted par lidi poleavovalo, par prestalo hrat a treba na OS jste ani lidi nemeli. A k lidem, kteri maji 2 mesice trpelivost s prihlaskou bych do hunter EQ nenadaval. Jeho argumenty v poslednim prispevku jsou rozumne. radsi zase udelat cistku v guilde (vykopat neaktivni lidi)...Navic, nase oblibena veta: je tu preci rank Recruit, ktery je zkusebni Razz

Navic budou a byli prijati lidi, kteri nebyli potreba, tak proc nevzit hrace, ktery sice je dalsi dmg, ale ma zajem a dlouhodoby...

60Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty Re: Corleon - DKčko Sat Oct 16, 2010 12:49 pm

Vesemir



Suhlasim s Thalim,Thali ty vieš vždy povedať niečo rozumné v tej najvhodnejšej chvíli Very Happy

61Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty RE:Corleon - DKčko Sat Oct 16, 2010 6:38 pm

Jehnátko

Jehnátko

simire nevtirej ty si prikald ty vlezdoprdelky nebo co Very Happy

62Corleon - DKčko - Stránka 3 Empty RE: Corleon Tue Oct 19, 2010 10:07 pm

Quake

Quake

Po testu a delším "pohovoru" jsme se nakonec rozhodli mu šanci dát, jeho main bude ovšem DMG, uvidíme, jak zapadne do kolektivu...

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 3 z 3]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru