Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Corleon - DKčko

+18
ghostrider
Liquido
xenasvk
Gweny
Syrrael
Siem
Rhoninsk
hurns
galloper
Drederiq
Kryse
Drobec
Blindie
Tasartir
Thali
lorain
Vesemir
corleon
22 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 3]

26Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 1:36 pm

corleon



Jak jsem psal, vůbec bych se nebránil abych jel dmg, za DK mě baví jak tankování, tak i dmg...A to, že hurns tu psal, že nejste farma - řeknu to asi takhle. Nejsem jeden z těch co vejdou do nějaké guildy aby se jen equipnuli a hned vzápějí leavnuli. O tom svědčí i to, že jsem žádnou guildu nealeavnul, takový nejsem a nikdy nebudu. Bohužél gear si hned nabrat nemůžu, mám na vše ID kromě naxxu25 a os25, tam se moc nedostanu, jen v úterky, kdy lidé bez ID shání party a na to čekám i tento týden. Jinak chodím vše...denně chodím minimálně 5 Hcček, o tom svědčí, že mi už skoro nikde nic nepadá, ale bohužél nemůžu mít hned vše :-(

27Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 1:49 pm

corleon



corleon napsal:Jak jsem psal, vůbec bych se nebránil abych jel dmg, za DK mě baví jak tankování, tak i dmg...A to, že hurns tu psal, že nejste farma - řeknu to asi takhle. Nejsem jeden z těch co vejdou do nějaké guildy aby se jen equipnuli a hned vzápějí leavnuli. O tom svědčí i to, že jsem žádnou guildu nealeavnul, takový nejsem a nikdy nebudu. Bohužél gear si hned nabrat nemůžu, mám na vše ID kromě naxxu25 a os25, tam se moc nedostanu, jen v úterky, kdy lidé bez ID shání party a na to čekám i tento týden. Jinak chodím vše...denně chodím minimálně 5 Hcček, o tom svědčí, že mi už skoro nikde nic nepadá, ale bohužél nemůžu mít hned vše :-(


(nebo charita nebo jak to psal :-) )

28Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 3:40 pm

Gweny

Gweny

full stav pre dmg aj pre tanka = Proti
a ked sa obhajujes tak tym ulduarom ozvi sa ked ho otvoria.. a kym sa to tak stane mas dost casu sa equipnut Razz

29Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 6:31 pm

Drederiq



Vesemir napsal:Inak čítate čo vobec píše?x ludi sa tu vyjadrilo že ďalšieho tanka do guildy nechcú...ale však on bude dmg,tank by bol až od ulduaru a pokial by tank nebol treba tak by tankom nebol vobec.Inak všetci hladíte len na ten eq,ale načo by nám bol dajme tomu max eq. človek ktorý by bol totálny čurák?Ešte sme tu nemali nikoho kto by si koli guilde expil druhy char lebo s prvým nemal šancu.Inak ak sa nemylim tak ten eq čo má,+- 10 epicov,ench do ramien a headky,urobil ak sa nemylim za 2-3 dni Smile A ďalšia vec...ak sa zavedie raid planner nebude plakať nikto.

simir ty uz se taky prober , v guilde je nas moc a na raid se diky eq nedostane vubec... a pochybuju ze nahoni neco v heru, ak je to hrac jak ty tak cestu do hera ani nenajde Smile

30Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 10:59 pm

Vesemir



Je to moj nazor...každý ma vlastny a ja si za svojim stojim tak mi nevnucuj ten tvoj.

31Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Mon Sep 20, 2010 8:02 am

xenasvk

xenasvk

ja by som bol aj tak PRO, snaha sa nezaprie... s raidami hned pocitat nemusi... ale mat v gilde 1 dk je tiez blbost...

32Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Wed Sep 29, 2010 11:35 pm

corleon



Zdravím. Dlouho se k mé přihlášce nic nenapsalo, tak bych rád vás obeznámil o změnách v mém gearu, kterých je za poslední dobu opravdu dost... Ať jsou to itemy z naxx10 či 25tky, nebo-li enchanty za které děkuji galloperovi...Jediný problém a to je dost velký problém, který momentálně mám, je strašně málo hitu, na zvýšení usilovně pracuji :-)...Zde přikládám screen s ukazkou dmg z dnešního VH https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot092910090236.jpg/

Přeji krásný zbytek dnešního večera. Čia

33Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Thu Sep 30, 2010 9:08 am

hurns



do bose bez armoru sux Sad ale da se.

34Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Thu Sep 30, 2010 1:12 pm

Siem

Siem

kdyz jede dmg tak mu davam PRO a taky si myslim ze se snazi a zbira bojky.
podle screenu to vypada ze hraje asi na obrazovce na urovni mobilu ale co uz Shocked

35Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Thu Sep 30, 2010 1:18 pm

galloper

galloper

eeePC ? Very Happy

36Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Thu Sep 30, 2010 4:27 pm

corleon



Siem napsal:kdyz jede dmg tak mu davam PRO a taky si myslim ze se snazi a zbira bojky.
podle screenu to vypada ze hraje asi na obrazovce na urovni mobilu ale co uz Shocked


hraju na notebooku a všude mám 60fps... absolutně bez problému, jen jsem líný si to jakkoliv upravovat --> notebook mám nový . Procák intel Core i3 2.13GHz, 3mb L3 cache, grafika NVIDIA GeForce GT320M 1024 mb, 4 GB DDR2....3 wowka rozjedu v pohodě, tudíž to je jen a jen v mém nastavení hry:-)

37Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Thu Sep 30, 2010 4:45 pm

Vesemir



Ty si blazon Very Happy Very Happy Very Happy Ja si neviem predstaviť že by som nehral wow na 1680x1050 a full detailoch Very Happy

38Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Thu Sep 30, 2010 5:12 pm

corleon



Vesemir napsal:Ty si blazon Very Happy Very Happy Very Happy Ja si neviem predstaviť že by som nehral wow na 1680x1050 a full detailoch Very Happy


Bohužél notebook není počítač a tak 1680x1050 mi nastavit nejde:D...A nebreptej a pojd do hry:D

39Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 01, 2010 9:45 am

xenasvk

xenasvk

V praci mám tak napicu wowko, ze ho hram na rozliseni cca 400x320, pri minimalnych detailoch a este aj pritom mi freezuje Very Happy

40Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 01, 2010 10:06 am

corleon



xenasvk napsal:V praci mám tak napicu wowko, ze ho hram na rozliseni cca 400x320, pri minimalnych detailoch a este aj pritom mi freezuje Very Happy


No, na jednu stranu tě lituju, ale na druhou stranu, to máš dobré, že si v práci můžeš zapnout wow Very Happy

41Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 01, 2010 10:30 pm

hurns



.



Naposledy upravil hurns dne Sat Oct 02, 2010 3:00 am, celkově upraveno 1 krát

42Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 01, 2010 11:30 pm

Drobec

Drobec

no tak čo už z tebov dam na skušku ZA

43Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Sat Oct 02, 2010 2:06 am

Liquido



Je nas tu ako maku, ale uz za tu snahu a vydrz mu davam PRO

44Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Tue Oct 05, 2010 10:19 pm

ghostrider

ghostrider

ach Very Happy aj ked je urcite plnka som ZA keby som mal koli prijatiu expit 80 lvl a este ktomu nazbierat EQ a nakoniec by ma neprijali aj napriek dohode, tak by ma to asi fakt nasralo Very Happy

45Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Tue Oct 05, 2010 11:06 pm

corleon



ghostrider napsal:ach Very Happy aj ked je urcite plnka som ZA keby som mal koli prijatiu expit 80 lvl a este ktomu nazbierat EQ a nakoniec by ma neprijali aj napriek dohode, tak by ma to asi fakt nasralo Very Happy

Já ti to řeknu takhle, už od doby co jsem doexpil priesta a napsal si přihlášku, což bylo přesně 25.8. byla pro mě jasná volba DL...Už jen proto, že u vás už znám dost lidí... A jak jsem psal u priesta, dokud nebude napsáno, že jsem nepřijat, tak se budu snažit, abych dostal šanci stát se členem DL... A že mám vliký zájem být u vás svědčí i to, že jsem vydržel něco přes měsíc bez guildy a vydržím to i déle, když bude zapotřebí Smile

46Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 08, 2010 7:25 pm

corleon



http://corleon.rajce.idnes.cz/Screenshots/
Pár screenu :-)
Jinak novinky v mém gearu 2x t7,5 a chybí mi poslední karta(číslo 3, tak pokud někdo máte, tak odkoupím :-) ) na nobles...

47Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 08, 2010 7:31 pm

Cocus



pripominas mi silne Destinnyho..neni nahodou wotlk tvuj zivot?

48Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Fri Oct 08, 2010 8:04 pm

corleon



Cocus napsal:pripominas mi silne Destinnyho..neni nahodou wotlk tvuj zivot?

To rozhodně není...Kdyby to byl můj život, tak bych se včera nešel zlyskat a dneska vyrážím zas Very Happy

49Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Sat Oct 09, 2010 2:04 pm

Vesemir



Chúďa Corleon,toto je asi najdlhšie preberaná prihláška v DL...nieje na čase to nejako uzavrieť?

50Corleon - DKčko - Stránka 2 Empty Re: Corleon - DKčko Sun Oct 10, 2010 8:12 am

Drobec

Drobec

corleon napsal:http://corleon.rajce.idnes.cz/Screenshots/
Pár screenu :-)
Jinak novinky v mém gearu 2x t7,5 a chybí mi poslední karta(číslo 3, tak pokud někdo máte, tak odkoupím :-) ) na nobles...

povšimnite si prve 2 screeny (dmg meter 1 miesto) :-P

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 3]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru