Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Rainyblood - Arcane mage

+5
Thali
Drobec
Rhoninsk
Vesemir
Rainyblood
9 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Rainyblood - Arcane mage Empty Rainyblood - Arcane mage Thu Aug 19, 2010 2:23 pm

Rainyblood



Nickname: Rainyblood
WoW hram: 2 roky

Class: Mage
Race: Blood Elf
Main Spec: Arcane
Za tuto postavu hram: 2 roky
Played: 30 dni main a 25 dni alt (teraz sa venujem len mainovi)

Talent build:57/3/11
http://www.wowhead.com/talent#of0ifu0hzxGuMxedcZbhf0o

Armory: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Rainyblood
Screen z raidu: (je to po raide VoA 25 Smile)
https://2img.net/r/ihimizer/img828/4779/voa25.png
(Najväčši zaznamenany dmg za sekundu Thaddius: 5x arcane misselie 15,5k+1x arcane barrage 20k (cast 0,91sec)
najväčši zaznamenany DPS Thaddius: 6k po celom bossovi
najväčsi dmg za bossa Thaddius 2,65Mil (6 minut) Smile)

Staty:

HP: 14743
Mana: 17553

Bonus damage: 1732
Crit chance: 23,15%
Hit rating: 236, +6% hitu (talenty)
Mana regen: 198
Spell haste: 335
Spell penetration: 0
Resilience: 46

Profesie:
Skinning: 450
Enchanting: 226

Gemy: nechybaju mi
Enchanty: chyba mi len na headke ta je este modra neoplati sa enchantovat ale mam vsetky mozne zaplaty za repky... Smile

Je to moj main aj ked nie vzdy mal lepsi ako moj alt ktoreho som urobil po tom co som doexpil 70 maga (za cias tbc) hraval som dost za alta a aj teraz ma dobry equip a preto uz chcem equipovat len rainy par veci mi este chyba Smile...

Alti: Druidofdoom (3950 GS) neequipujem uz neni co Smile Very Happy oblubena cinnost AFK v Dala =)

Minula guilda: Erebos odidenie/vyhodenie koli tomu ze GuM bez toho aby som porusil akekolvek pravidla mi strhaval DKP

Preco chcem ist prave sem ? momentalne sa mi zda ze je to jedina seriozna guilda chodievam s DL clenmy obcas Naxx 10

Co mozem ponuknut: poriadne DPS Very Happy, tony veci na LW Very Happy:D.
Cas pri WoW: no ak gemblim od 7 rana do 23 viac menej prastavka obed a wc a ked negemblim tak wowko ani nevidim Very Happy maximalne AFK dalaran Smile
Poznam niekoho z G? : Kalgys, Kira, Oblivinatos, Kristof... je ich viac len si asi nespomeniem Smile vecsinou ked robia DL naxx 10 a im treba 1-2 ludi tak pomozem Smile a poznaju ma ako tak trosku Smile
VT: mam stary novy TS stary novy Very Happy

Mesto: Michalovce
Vek: 16 ale spravanie mam myslim bezproblemove myslim ze tí co so mnou chodia duungy/raidy(10) obcas su mi svedkami Smile (s pisania, hlasu na VT a z mojho spravania by ste mi mozno typli 20 ale klamat vam nebudem)
Vecierka: tak momentalne je to tak 22-23hod vecer.

Nieco o mne: Počitače, software a psychologia je moj zivot Smile))

2Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Fri Aug 20, 2010 2:47 am

Vesemir



Tiež som s tebou bol raz naxx 10,a bol som spokojný,seriózny prístup,brain on,a aj si kecal na VT

PRO

3Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Fri Aug 20, 2010 3:17 am

Rhoninsk

Rhoninsk

hmm arca je nahovno max do 25 ale mne osobne sa ani tam neosvečil ale to asi len preto že mam low PC :/ FFB je FFB ... ale to je jedno veci máš celkom solídne najradšej by som sa pozrel na tvoj dmg na 10 mane v naxxe neviem či máš save tento týždeň i ked na mne to vôbec nezáleží ale ... v guilde máme už asi tak 10000000 mágov ale aktívny som tu len ja a ostatný sa tu objavujú kadejako zatial som neutral

4Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Fri Aug 20, 2010 5:12 am

Drobec

Drobec

ZA jeden mag by nezaškodil

5Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Fri Aug 20, 2010 11:23 am

Rainyblood



hmm rhonin? tak neviem akych arcane magov si videl v 10 mane ale ja som len velmi malo kedy na horsom ako na 2hom mieste v dmgy... Smile ci v 10 alebo 25 Smile ja som tiez videl kopu magov co nevedia klikat 2 spelly v spravnom poradi a maju dmg ovela horsi nejde tu len o to aky mas equip ale aj o to aky skill Smile a ver tomu ze arcane mage nie je vobec na zahodenie Smile



Naposledy upravil Rainyblood dne Fri Aug 20, 2010 11:35 am, celkově upraveno 1 krát

6Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Fri Aug 20, 2010 11:32 am

Thali

Thali

Ok, testnu si te. Prijdi do OG k dummikovi. Zacnu tankovat a jestli mi ho utrhnes, tak muzes knam.. Very Happy

Ale ted vazne...nevypada nejhur, mag by se sikl aj navic, jsem PRO

7Rainyblood - Arcane mage Empty RE: Rainyblood Fri Aug 20, 2010 11:38 am

Quake

Quake

Alti: Druidofdoom (3950 GS) neequipujem uz neni co oblubena cinnost AFK v Dala =)
Nepochopil jsem. Zaprvé 3950 GS je nic, teď mam téměř 4200 a ještě mi chybí 3 itemy, takže o tom, že není co EQuipovat bych nemluvil. A za druhé to tu smrdí tím "vyequipoval jsem si druida, tak bych chtěl ještě maga"...


VT: mam stary novy TS stary novy
WTF?

8Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Fri Aug 20, 2010 12:25 pm

Rhoninsk

Rhoninsk

arca mag dá najvačší dmg zo všetkých ak má dostatok manny je to možno o skille ale čo je skill na tom mačkať tie tlačítka skill je dať Zjazd Fort william pod 6 minút... ale ja so svojím počítačom nemám šancu stíhať sledovať a mačkať v fpskách ktoré sú žalostné tudíš môj názor na arcane viem že mág Frosten vravel že arcan je lepší... ale to je jedno dmguj si v čom chceš

9Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Fri Aug 20, 2010 12:37 pm

Rainyblood



Quake to s tym VT ze mam vsetky verzie pretoze niektore kanaly nejdu pod novimy a niektore pod starimy a to s druidom ze za nho nehravam jedine len tak lezim a chatujem a nejak ma netrapy ze nebude mat lepsi equip co sa tyka maga mam cez 3,8K GS trochu horsi ale dmg s nim dam o dost lepsi Smile za druida uz nehravam aktivne len tak pre relax s magom vsak rad budem chodit raidy Smile

10Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Sat Aug 28, 2010 12:28 am

willik



Vyměníme rainyblooda za rhonina?

11Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Sat Aug 28, 2010 2:16 am

Vesemir



willik napsal:Vyměníme rainyblooda za rhonina?

lol! lol! lol! lol! lol! lol!

12Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Sat Aug 28, 2010 12:13 pm

Tasartir



Quake: já mam 3900GS a v dmg to neni špatný Very Happy

Přihláška: já jsem určitě PRO místo pro jednoho mága máme a v naxxu byl vpoho

13Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Sun Aug 29, 2010 1:22 am

Rhoninsk

Rhoninsk

Willik aj by som ti niečo povedal ale za toho mounta nemožem "!"

14Rainyblood - Arcane mage Empty Re: Rainyblood - Arcane mage Sun Aug 29, 2010 6:03 pm

Oblivinatos



Proti

15Rainyblood - Arcane mage Empty RE: Reinyblood Mon Aug 30, 2010 5:46 pm

Quake

Quake

Jeden mág by se nám hodil, máme ovšem aktuálně otevřeny dvě přihlášky mágu, takže jsme se rozhodli vybrat jen jednoho z Vás a pokud se neosvědčí, tak dát šanci jinému. Bohužel v souboji kvalit a referencí má tvůj sok navrch, proto dáváme nejdříve šanci jemu. Zatím bych doporučil pracovat na postavě a počkat dva, tři týdny a když tak se potom optat, případně za nějaký čas zkusit přihlášku znovu, bohužel...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru