Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Banti-Mage

+2
Blindie
Banti
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Banti-Mage Empty Banti-Mage Thu Jul 15, 2010 10:00 pm

Banti



Nickname:Banti
Wow hraji:cca 4 roky
Class:Mage
Race:Troll
Za tuto postavu hraji:cca 3roky
Played:85 dní,2 hod

Zkušenosti:Všechny TBC istance full clear,kromě SWP.Na wotlku většina heroiců,VoA(10 i 25 man),OS(10 i 25 man),Naxxramas 10 man.
Talent build:0/53/18
http://arsenal.onlinegamers.cz/character-talents.xml?r=Narnias&cn=Banti
Armory: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Banti
Staty:

HP:13013
MANA:13668

Bonus damage:1520
Crit chance:21,37% fire crit
Hit rating:179
Mana regen:174
Spell haste:224(6.83%)
Spell penetration:23
Resillience:0

Profese:Enchanting,Tailoring,Mining
Sekundární:FA,Cook,Fishing(all in progress)

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ?Ne
Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ?Ano tato postava je main.
Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky (i ty za které už nehraješ).Ortekus(71 pala),Gorehowl(67 shaman),Czertik(70 warr),Altairos(70 druid)
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?Moje minulá guilda byli Guards of Dark.A důvod odchodu?No,když vaše guilda skládá první raid na wotlku a je v něm asi polovina nových lidí bez DKP a raid leader a jeho asistenti chtějí jet na DKP,protože sami mají spoustu DKP a mají tak equip skoro zadarmo,tak mi to přijte jako vrchol kreténismu.
Přoč chceš jít právě k nám ?Protože jste guilda která progressuje a jsou si v ní všichni rovni(co jsem slyšel).
Co nám můžeš nabídnout ?Pomoc s progressem,pomoc ostatním členům guildy prostřednictvím profesí.
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ?cca 10 hodin denně.
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?Znám Hurnse a Kiru,Ranelia(Blindie)
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?Rozhodně to pro mě není problém.

Město:Doksy(Mácháč powa)
Věk:16
Večerka:O půlnoci
Něco o mě:Jsem prostě troll a jsem na to hrdej.Jinak jsem tak trochu trhlej,ale to asi každej wowkař.



Naposledy upravil Banti dne Sat Jul 17, 2010 5:41 pm, celkově upraveno 1 krát

2Banti-Mage Empty Re: Banti-Mage Fri Jul 16, 2010 5:11 pm

Blindie

Blindie

ad equip jste smírení ty a Kandice, ze u nas je taky urcity system lootu zatím se jelo
na loot council, ale dkp raidy se planuji jiz brzy. minus ze jsi neuvedl me ze me znas
minus ze jsi troll xD . zatim neutral Smile
ps:prihlaska kandice se mi libila vic ses mel vci snazit Smile

3Banti-Mage Empty Re: Banti-Mage Sun Jul 18, 2010 11:00 pm

Drobec

Drobec

s dkp to bude u nas podobne takže ti to zrejme nebude vyhovovať takže pre tvoje dobro PROTI

4Banti-Mage Empty Re: Banti-Mage Sun Jul 18, 2010 11:18 pm

Thali

Thali

Duvod leavu: Mi pripada, jako by jsi popisoval nas Very Happy

Jen k tomu, ze ano, maji EQ zadarmo, ale myslim, ze to neni tak uplne pravda. Kdyz maji toik DKP, tak to znamena, ze maji uz neco odchozeno a tim padem mensi pravo lootovat, nez novacek v guilde.

PROTI



Naposledy upravil Thali dne Mon Jul 19, 2010 10:52 am, celkově upraveno 1 krát

5Banti-Mage Empty Re: Banti-Mage Mon Jul 19, 2010 8:28 am

Tasartir



PROTI

6Banti-Mage Empty RE: Banti Mon Jul 19, 2010 12:33 pm

Quake

Quake

Zkušenosti průměrné, EQ ještě nemá význam řešit, ale podstatné je, že si nemůžeme dovolit přijmout kde koho, máme téměř full stav, takže jsme u přihlášek velmi opatrní a když si přečtu tvůj důvod odchodu z minulé guildy tak to nemá hlavu ani patu. Musíš přeci počítat s tím, že když jdeš jako nováček do nějaké guildy, která funguje delší dobu, tak budou ve všem upřednostňováni dlouhodobí členové a než se do kolektivu dostaneš může trvat měsíce. To, že si na prvních raidech nic nelootneš je téměř samozřejmostí a když si kvůli tomuhle leavnul guildu tak u nás by to mohlo dopadnout podobně, nemáme rádi huntry equipu. EQ není všechno, spíš de o lidi v guildě, takhle by ses to měl naučit brát, bohužel...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru