Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

restro saman Assakura

+16
Immortalis
Monse
tebrilan
Drobec
Cocus
nemlehet
Marci
Kira
Quake
Yberion
Blindie
Notorious
Tasartir
Mcprasak
Vesemir
assakura
20 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down  Zpráva [Strana 3 z 5]

51restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 20, 2010 7:10 pm

Notorious

Notorious

Mě stačí slyšet, že máš hodiry a wyrmrest accord Very Happy - což ty ale nemáš, jediná co je exalted z woltku a máš exa je horde expedition Smile víš vůbec o tom, že musíš nosit tabardy od různejch týpků, abys dostával repku k určitejm frakcím, nebo nemáš žádnej tabard? Smile

52restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 20, 2010 8:31 pm

Vesemir



Hey nehajte tu tú prihlášku otvorenú ešte týždeň a ja sa tu zadusim od smiechu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

53restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 20, 2010 9:08 pm

assakura



Notorious:jj vim ze musim nosit ruzne tabarty kvuli repkam:P ted mam nasobe
Tabard of the Argent Crusade

54restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 20, 2010 9:09 pm

assakura



Vesemir:D cs hlavne to ne uz me stoho zacina trochu ,,,,,,,, .D

55restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 20, 2010 11:17 pm

Notorious

Notorious

coo, nelíběj se Ti moje dotazy? Very Happy

56restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Sat Aug 21, 2010 12:00 am

assakura



Notorious:D docela jj ale uz se me to zda doce dlouhe:D

57restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Mon Aug 23, 2010 10:41 am

Immortalis

Immortalis

Tak ja tu hraju uz taky nejaky ten patek i kdyz ted uz pod jinym nickem a nick Assakura mi neco rika, ale ted nwm ci v dobrem nebo ve zlem...
Jinak faakt dobrej story s GODakama, to me dostalo Very Happy
Co se prihlasky tyce nesedi mi ten played na to jak je ta postava stara, dostalo me 24 hod denne, ale co me totalne dostalo je ze chces byt u nas do konce zivota Very Happy
Zatim neutral a pockam si jak se to vyresi

58restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Mon Aug 23, 2010 11:48 am

assakura



Immortalis:cs nick Assakura ti urcite neco rika jen v dobrem samozdrejme.co se ty ce GOD raci bych na tu peknou hystorku zapomel:P jinak je fajn ze te dostalo ze hraji 24 hod dene je to minono ze stravim u wow vic casu nez je zdravo, played mi taky trochu vic nesedi ale co uz Very Happy


ale co me totalne dostalo je ze chces byt u nas do konce zivota: asi tak nerad menim guildy proto hledam uz solidi guildu kde bych chtel stravit sve stari:DD

59restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Mon Aug 23, 2010 1:11 pm

Vesemir



Hey dúfam že nás budeš aj na VT zabávať takýmito hlodmi Razz Razz Razz To bude o náladu na raide postarané Razz

60restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Mon Aug 23, 2010 1:24 pm

assakura



Vesemir:D

61restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Mon Aug 23, 2010 1:55 pm

Rhoninsk

Rhoninsk

Boha riešite tu pičoviny samý Flame .... PROTI ! lebo nikto iný neni Very Happy

62restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Mon Aug 23, 2010 4:34 pm

Immortalis

Immortalis

assakura napsal:Immortalis:cs nick Assakura ti urcite neco rika jen v dobrem samozdrejme.co se ty ce GOD raci bych na tu peknou hystorku zapomel:P jinak je fajn ze te dostalo ze hraji 24 hod dene je to minono ze stravim u wow vic casu nez je zdravo, played mi taky trochu vic nesedi ale co uz Very Happy


ale co me totalne dostalo je ze chces byt u nas do konce zivota: asi tak nerad menim guildy proto hledam uz solidi guildu kde bych chtel stravit sve stari:DD

A kolik ti je kdyz o sobe mluvis takto? Jakoze znam par postarsich kmetu co tu porad litaji, ale da se rict ze to jsou v pohode lidicky, viz Luda Twisted Evil
Jinak mozna si pamatujes nick Raraszekk (prot warr - The Awakened Path)

63restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Mon Aug 23, 2010 8:07 pm

assakura



Immortalis:D cs jiste ze si pamatuji nick Raraszekk jeden z nej waru vubec myslim zes byl v guilde nevim uz nazev ale byl tam stebou saman Hanz a DJ neco driv GM jinak je mi docela dost:P

64restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Tue Aug 24, 2010 11:00 am

assakura



Rhoninsk:D odvolej to:D

65restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Tue Aug 24, 2010 12:03 pm

Kira

Kira

vyzeras strasne ukecane Very Happy rhoninn sa boji asi konkurencie

66restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Tue Aug 24, 2010 6:38 pm

assakura



Kira:D ee nejsem ukecanej naopak:D

67restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Tue Aug 24, 2010 7:19 pm

Immortalis

Immortalis

V zasade jsem pro, prijde mi jako v pohode typek a ty malickosti s "rajdy,...", kdo je dokonaly? Krome toho v nem vidim druhyho Luďu a jaako ze Luda vic psat tak mrda zadek na Gchatu Very Happy Krome toho mame test rank...
Takze PRO

68restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Tue Aug 24, 2010 7:31 pm

Immortalis

Immortalis

Immortalis napsal:V zasade jsem pro, prijde mi jako v pohode typek a ty malickosti s "rajdy,...", kdo je dokonaly? Krome toho v nem vidim druhyho Luďu a jaako ze Luda vic psat tak mrda zadek na Gchatu Very Happy Krome toho mame test rank...
Takze PRO

To zadek je cenzurovany :-D

69restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Tue Aug 24, 2010 10:13 pm

Rhoninsk

Rhoninsk

neodvolám a za to som 2x Proti !!

70restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Tue Aug 24, 2010 11:36 pm

assakura



Rhoninsk:D

71restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Wed Aug 25, 2010 12:49 am

assakura



Immortalis:D kazdy ma nejakou tu zalibu:P

Luda vic psat tak mrda zadek na Gchatu:D

72restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Wed Aug 25, 2010 1:39 am

Immortalis

Immortalis

assakura napsal:Immortalis:D kazdy ma nejakou tu zalibu:P

Luda vic psat tak mrda zadek na Gchatu:D

To mela byt ale fraze, jako mrte moc, nebo imba nejvic, ne ze Luda mrda zadek Very Happy
Vsak chapete Smile

73restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Wed Aug 25, 2010 11:29 am

assakura



Immortalis:D snazim se to pochopit:DDDDDDD

74restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Wed Aug 25, 2010 12:42 pm

Gweny

Gweny

PROTI

75restro saman Assakura - Stránka 3 Empty Re: restro saman Assakura Wed Aug 25, 2010 2:07 pm

Immortalis

Immortalis

To se zase pekne zvrhlo... Very Happy
A Gweny nekaz nam zadek :DDDDDDDDD

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 3 z 5]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru