Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

restro saman Assakura

+16
Immortalis
Monse
tebrilan
Drobec
Cocus
nemlehet
Marci
Kira
Quake
Yberion
Blindie
Notorious
Tasartir
Mcprasak
Vesemir
assakura
20 posters

Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 5]

1restro saman Assakura Empty restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 4:19 pm

assakura



Nickname: Assakura

WoW hraji: 3,5 roku

Class: Shaman
Race: Orrc
Main Spect: Restoration

Za tuto postavu hraji: cca 2 roky

Played postavy: 45 dní 10 hodin /ale 45 dni me trochu nesedi:D
-
Zkušenosti:raijdy all z TBC naxx full jinak kousky

Talent build: restro 61.. ele 10


Armory: (odkaz na tvoji postavu)
http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Assakura

Screen z raidu: (nepovinný)


Staty: (UNBUFFED)

HP:----14935
MANA:--17721

Bonus Heal:-- 1949
Mana regen:-- 424
Crit chance:--22,26ˇ%



Profese:-- rozjizdim alch herb
Sekundární:0/0 Very Happy

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? -- zakladni ench mam

Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ? -- ano je to ma prava postava

Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky (i ty za které už nehraješ).-- mage 70lvl nehraju ho

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? RS odesel jsem jeste kdyz byl TBC neaktivita Infinity sam poradne nevim proc jsem byl vyhozen

Přoč chceš jít právě k nám ? -- hledam guildu kkde stravim zbytek meho zivota

Co nám můžeš nabídnout ? -- to ze mam trochu vic humoru nez je zdravo guilda muze semnou picitat v jakymkoliv case

Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? -- 24 hod
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? -- znam tam docela dost lidi ale nicky si nepamatuji:D

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? -- urcite ne

Město:--Bruntal
Věk: -- 33
Večerka: (do kdy můžeš raidovat) popravde spanek neni mim kamosem takze kline celi tyden v kuse:D

Něco o mě: -- nevim presne co ome napsat mozna asi to ze neumim poradne psat cesky takze mam snad vsude chyby_DD pak mozna to ze mam rad bramborovou kasi a rizky

2restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 4:22 pm

Vesemir



http://god.czweb.org/viewtopic.php?f=9&t=918&sid=bcdc40d7e82a422eaa9a19f1b34f08ad
Čo to má znamenať?

Za tuto postavu hraji:cca 2 roky
Played postavy: 45 dní 10 hodin
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? -- 24 hod

To sa mi tiež nezda.

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? -- znam tam docela dost lidi ale nicky si nepamatuji:D

Tak ked si nepamatas nicky potom ich asi nepoznas Razz

3restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 4:55 pm

assakura



Vesemir : nezlob:D

4restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 6:19 pm

Mcprasak



čekal bych spíš odpověd na jeho otázky než-li nezlob:)

5restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 6:33 pm

assakura



Very Happy ok nevim jakto ze me ukazuje 45 palyed
jj da se rict ze u wow stravim 24 hod dene:P

nezpomenu si presne koho znam z vase guildy ale nejake jemna by se tam urcite nasli pouzivam neustale strg+c takze nekoukam kdo je z jake guildy:D

6restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 6:51 pm

Tasartir



Moc shamanu - PROTI ale tu bych byl spíš PRO === NEUTRAL

7restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 8:02 pm

Notorious

Notorious

No restoshamana máme ted jen jednoho a to COCUSE (vidiš to jo Cocu? Very Happy),ještě aspon jeden by se hodil. Takže v tomhle s Tebou Tasi nesouhlasim, ale nevim, jestli tenhle je zrovna ta správná volba. Byla sem s nim už v pár dungách na wotlk, když mi ještě šel komp a působil na mě jako minikopie Tebe, čekali sme na něj asi 30 min, když si šel afk (už nepamatuju důvod Smile) Takže já sem neutral (jelikož ten odkaz na talenty nejde, tak jak má a ukazuje to strašný chujoviny, tak nemůžu soudit podle ničeho jinýho než vzpomínek), spíš mírně Proti

8restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 8:07 pm

Notorious

Notorious

Eště dotaz - proč nepoužíváš glyphy?

9restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 9:24 pm

Blindie

Blindie

Notorious napsal:Eště dotaz - proč nepoužíváš glyphy?
asi na ne nema goldy Very Happy
proti shaman kterej neumi ani napsat nazev sveho specu spravne ...

10restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 9:35 pm

assakura



Notorious : cs mozna si me znekym pletes nikdy neafkuji jak v dungu tak v rajdu:P

11restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 9:47 pm

Notorious

Notorious

No to si teda nepletu -.- takovýhle lidi si pamatuju. Ale tak dobrá, todle necháme být, ale co ty glyphy? .) Když si ve wow 24h, tak mi neřikej, že sis nenašel čas pořídit si aspoň majory.

12restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 10:01 pm

assakura



Notorious: abych byl uprimnej doted jsem netusil ze neco takoveho da poridit nechal jsem si to vysvetlit takze co nejrychleji napravim

13restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 10:20 pm

Vesemir



No stále si mi neodpovedal na otázku ohladom prihlášky ku GoDu a určite si mi na to neodpovedal zámerne...
Ďalej myslim si že tých 24 hodin ti nikto neveri ani neuverí pretože je nemožné aby si nespával nehovoriac o tom že sa aspoň trochu musiš venovať RL.Inak ja som docela dobrý v matike podla toho čo píšeš že hraš za ten char 2 roky 24 hodin denne a mas 45 dni played tak som si urobil jednoduchy vypočet
24x(45,42:730)=priemerne 1,5 hodiny stravenej za tvojim shamanom denne.Keby si stravil za wow 24 hodin denne po dobu 2 rokov máš played 730 dní Razz Ale to bolo len tak na okraj ja mam totiž banánik takže mám čas zaoberať sa roznymi somarinkami Very Happy

Inak hlásiš sa k nám ty a Tebrilan,a Tebrilan na mňa zaposobil viac takže tebe davam PROTI.Skus sa skontaktovať s infinity vysvetli im svoju neaktivitu a možno ťa naberu Wink

14restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 10:29 pm

assakura



Vesemir: 24hod jsem napsal proto ze u wow travim vic casu nez je zdravo a 1,5 hod dene opravdu ne ale ok:D

15restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 10:37 pm

Notorious

Notorious

Smile to já sem ze začátku taky neměla vůbec páru o co de Very Happy Takže další otázka. Nesedí mi talent build - píšeš, že 10 pointu máš v ele... prečo? Very Happy

16restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 10:54 pm

assakura



Notorious:D tebe jsem se nejvic obaval:DD

Ancestral Knowledge--5
Thundering Strikes --5

17restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 10:59 pm

Notorious

Notorious

Já sem náhodou hodná Very Happy Mě se bát nemusíš. Já sem si myslela, že ses spletl Smile To sou cement a né ele Razz Very Happy Radši si nech vyrobit ty glyphy, celkem Tě to boostne Wink

18restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Fri Aug 13, 2010 11:04 pm

assakura



Notorious:D makam na tom

19restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Sat Aug 14, 2010 2:33 am

Yberion

Yberion

PROTI Jak říkal Quake,resto šamana sice potřebujeme ne ale takového co si neumí naházet glyphy a napsat správně svůj spec. BTW:co to je rajd,to slovo neznám Very Happy

+přihláška v jiné guildě

20restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Sat Aug 14, 2010 11:31 am

assakura



Yberion:cs nevim co je natom spatne ze jsem do vcerejsiho dne nevedel co jsou glyphy co se tyce prihlasky v jine guilde dal jsem dopredu vedet Quake nez jsem dal kvam prihlasku

21restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Sat Aug 14, 2010 11:35 am

assakura



jinak jestli soudis lidi jen podle toho ze neumi napsat správně svuj spec tak sry ale ja to vehre nepotrebuji znat me vzdy jde oto aby jak v dungu tak v raijdu nebylo wipe pak komu muzu pomoct to je tak vse oco se zajimam ve hre

22restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Sat Aug 14, 2010 12:15 pm

Blindie

Blindie

chces k nam nebo do god?

23restro saman Assakura Empty RE: All Sat Aug 14, 2010 12:38 pm

Quake

Quake

Předtím, než si podal přihlášku, tak mi psal. Na pár základních věcí jsem se zeptal a řekl mu, ať si přihlášku k nám napíše. O tom, že má přihlášku u GoD mě informoval, jde o to, že ji chtěl stáhnout, ale prý osoba, která má práva na smazání přihlášky je někde mimo, na dovolené nebo co, ale tak či tak, ta druhá je neplatná. Jo a jinak +věk +průměrný theorycraft -zkušenosti s wotlkem(ale to se rychle doplní) +resťák se teď hodí +připadal mi z rozhovoru v pohodě -> dávám mu zatím PRO.

24restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Sat Aug 14, 2010 7:58 pm

assakura



Blindie: cs jiste ze kvam jinak bych nereagoval na vase dotazy nebo pripominky

25restro saman Assakura Empty Re: restro saman Assakura Sun Aug 15, 2010 11:21 am

Kira

Kira

ZA paci sa mi jeho nick
PRE dementov je to preto ze som s nim uz bola hera.............. zozer si to kryse



Naposledy upravil Kira dne Tue Aug 17, 2010 12:35 am, celkově upraveno 1 krát

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 5]

Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru