Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Kandice-troll mage

+6
Thali
Cocus
Dzejn
Blindie
Siem
Kandice
10 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Kandice-troll mage Empty Kandice-troll mage Fri Jul 16, 2010 2:06 pm

Kandice



Nickname: Kandice
WoW hraji: No, nemám to zapsané nikde ale hraju na onlinegamers od starého narniasu když byl na patchi 1.12 což můžou být tak +- 4 roky

Class: Mage
Race: Troll
Main Spect: Fire(build založen na boostu frostfire boltu)
Za tuto postavu hraji: od minulých prázdnin
Played postavy: 29dni 19 hodin 31 minut

Zkušenosti: na tbc všechna hera, raidy kromě swp taky všechny. Na WotLKu jsem byla VoA, OS(oboje 10 i 25) a naxx 10 par bossu

Talent build: 1/51/19(budu jeste doladovat ten talent z arcanu ale myslim ze to uz neni tak podstatne sem psat)
http://arsenal.onlinegamers.cz/character-talents.xml?r=Narnias&cn=Kandice
(ten link na talenty na og je jen na tbc tak posilam odtud)

Armory: viz vyse

Screen z raidu: bohužel vynuloval se mi včerejší dmg meter z VoA 25 s GoD takže nemůžu machrovat že dám o 500 dps víc než druhý za mnou Sad Smile


Staty: (UNBUFFED)

HP:13523
MANA:13188

Bonus damage: 1603
Crit chance: 24,79% fire
Hit rating: 202
Mana regen: 148/79
Spell haste: 238(7,26%)
Spell penetration: 35
Resillience: pvp sux, 0 resil


Profese: jwc(447), enchanting(434), tailoring(443) in progress, ale dulezite planky umim
Sekundární: FA(354), cooking(393), fishing(366) momentalne skilluju Smile

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy? ne, zatim nemám repku na kit na ramena z WotLK ale na té se pracuje
Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ? Není, hrála jsem za mága na twinu(guilda Ashes of phoenix) a dřív na sargerasu jsem měla paladinku Teresse(guilda Unforgiving) a mága Atlasku(taky Unforgiving)
Máš nějaké ALTy ? Ano, Nibbler 70 balance druid(alchemy a bankovni char)
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Odešla jsem z Guards of Dark. A to protože poté co odešel Kodiak začl pár hráčům na vyšších postech růst nos nahoru, na prvním raidu na wotlku(který jsme mimochodem složili až včera protože nebylo dost lidí ochotných expit) byla asi tak třetina lidí, kteří měli dkp a protože to byli leadří jeli se na dkp(ano moje chyba že jsem si dkp nenasbírala když jsem byla v zahraničí a neměla přístup k wow:D ale spousta těch lidí bylo přijato na wotlku a přišlo mi to nefér)

Přoč chceš jít právě k nám? No, myslím že jste guilda která má dobrou organizaci, máte lepší raid time než GoD a hlavbě raidujete.

Co nám můžeš nabídnout? dps(pokud nezlobi pc tak 3K+ na 25tce), profese a já nevim...asi snahu najít si guildu kde se k sobě lidi chovaj jako kámoši a ne jako dravý hyeny.

Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow? o prázdninách 10hodin a víc, záleží na tom jak máám práci...ve školním roce je to méně(2-5hodin ve všední dny) ale snažím se být tu na raid pokud mi to nekoliduje se školou.

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho? Ano, Hurnse a Dzejny
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo )? Ne, ale moc nemluvím protože moje ntb hučí jako letadlo.

Město: Dobříš
Věk: 16
Večerka: minimálně do 22:00, většinou max do půlnoci protože ráno brzo vstávám.

Něco o mě: No, všímaví si všimli že jsem holka, ale pokud byste mě chtěli brát jen kvůli tomu tak předem říkám, že jsem zadaná. No a jinak jsem magor jako každý troll/trollka Smile.Pokud by jste mě vzali,byla bych rádá,kdyby jste vzali i Bantiho,protože spolu chodíme Smile

2Kandice-troll mage Empty Re: Kandice-troll mage Fri Jul 16, 2010 4:22 pm

Siem

Siem

hmm Teresse a na sargu v MosstrooperS si nebyla? Laughing
davam PRO

3Kandice-troll mage Empty Re: Kandice-troll mage Fri Jul 16, 2010 4:33 pm

Kandice



Siem napsal:hmm Teresse a na sargu v MosstrooperS si nebyla? Laughing
davam PRO
ale jo byla, ale po tom co inf rozjel za aferu pote co mi keyter smazal char se tim moc nechlubim Smile

4Kandice-troll mage Empty Re: Kandice-troll mage Fri Jul 16, 2010 5:06 pm

Blindie

Blindie

ranged potrebujem Smile, prihlaska pekna, i kdyz foto v galerii zatim chybi xD , pujdes k nam pokad bychom eventuelne nevzali i Bantiho?

5Kandice-troll mage Empty Re: Kandice-troll mage Fri Jul 16, 2010 5:17 pm

Kandice



Blindie napsal:ranged potrebujem Smile, prihlaska pekna, i kdyz foto v galerii zatim chybi xD , pujdes k nam pokad bychom eventuelne nevzali i Bantiho?
to nevim rane, doufam ze tahle moznost nenastane..zalezelo by na duvodu neprijeti bantiho

6Kandice-troll mage Empty Re: Kandice-troll mage Fri Jul 16, 2010 8:51 pm

Dzejn

Dzejn

Kandi je super baba. byly jsme spolu kdysi v gilde a za maga umi. nikdy jsem s ni nemela problem:) za me jednoznacne PRO

7Kandice-troll mage Empty Re: Kandice-troll mage Sat Jul 17, 2010 10:51 am

Cocus



nelibi se mi tahle ultimata, ja jo, on ne, tak nevim jestli pujdu, vemte nas oba, pro oba plati NEUTRAL, kvuli malo magum i PRO ale nevim nevim, trochu se poladte

8Kandice-troll mage Empty Re: Kandice-troll mage Sat Jul 17, 2010 10:56 am

Thali

Thali

Siem potrebuje zenskou, pro

9Kandice-troll mage Empty Re: Kandice-troll mage Sat Jul 17, 2010 12:12 pm

Kira

Kira

Thali napsal:Siem potrebuje zenskou, pro
Shocked
NEUTRAL

10Kandice-troll mage Empty Re: Kandice-troll mage Sat Jul 17, 2010 12:57 pm

Rhoninsk

Rhoninsk

jako nechápem už en váš boom so ženským pohlavím ale ludí v guilde je celkom dosť ale narozdiel od rogun warlockov a hunterov je už teraz mágov v porovnaní s nimi dosť aktívny sú 3 + sem tam vidím hrávať ghosta a wooka takže neviem no hlavne že donedávna vašich mágov bolo aktívnych rovnako vela ale prijať napríklad mňa ste nemohli .... Neutral skôr PROTI

11Kandice-troll mage Empty Re: Kandice-troll mage Sun Jul 18, 2010 11:13 pm

Drobec

Drobec

Rhoninsk napsal:jako nechápem už en váš boom so ženským pohlavím ale ludí v guilde je celkom dosť ale narozdiel od rogun warlockov a hunterov je už teraz mágov v porovnaní s nimi dosť aktívny sú 3 + sem tam vidím hrávať ghosta a wooka takže neviem no hlavne že donedávna vašich mágov bolo aktívnych rovnako vela ale prijať napríklad mňa ste nemohli .... Neutral skôr PROTI
to tu niekto plače že sa mu neujde eq? inak k prihlaške obaja PROTI teba neutral prijal by som už len jedneho maga inak ak maš na loot podobný nazor ako Banti moje neutral sa meni na proti pretože DKP zostavaju aj nam a už vo velmy blizkej dobe sa opeť budu za ne kupovať itemy

12Kandice-troll mage Empty Re: Kandice-troll mage Mon Jul 19, 2010 2:28 pm

Kandice



no, tady neslo o to ze ve finale pojedou na dkp ale o to ze sli na dkp na prvnim raidu..cili mam na to stejny nazor jako banti s tim rozdilem ze on ty dkp mel(abych uvedla na pravou miru quaka ktery si myslel ze banti byl novacek Smile

13Kandice-troll mage Empty RE: Kandice Thu Jul 22, 2010 2:16 pm

Quake

Quake

promazán OT

Sice třeba naše guilda DKP taky zachovala, ale první dva raidy jsme jeli na council loot, kde se k lootu dostávali i nováčci. Tohle je ovšem projevem benevolence k nováčkům a krok k částečnému srovnání EQ úrovně. Odsuzovat guildu, za to že nepodnikla stejné kroky je ovšem hloupost a z mého pohledu chamtivost, když jste nedokázali překousnout, že jste se nedostali k lootu.
Nechci Vás urazit vzhledem k věku, ale časem pochopíte o čem guilda doopravdy je. Není to jen o tom, aby jste pograbovali hned všechny itemy které padnou, ale je to o lidech. A proč by si tedy neměli hráči, kteří mají v guildě větší zásluhy dostat k lootu dřív jako nováčci? Oni na rozdíl od nováčku něco pro guildu a pro její raidovní chod udělali, čímž ty DKP získali, tak jak vůbec můžete srovnávat nováčky s guildovnímy veterány? Tohle je k smíchu, takhle se chovají EQ hunteři, zamyslete se nad tím a až Vám dojde co se snažím říci, tak to zkuste když tak znova, bohužel...

NEPŘIJATa

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru