Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Nojmis DK

+4
Tasartir
Vesemir
Notorious
Nojmis
8 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Nojmis DK Empty Nojmis DK Thu Aug 12, 2010 3:04 pm

Nojmis



Nickname: Nojmis

WoW hraji: něco přes rok

Class: Death Knight
Race: Blood Elf

Main Spect: Frost

Za tuto postavu hraji: měsíc
Played postavy: 6 dní 17 hodin

Zkušenosti:
TBC kromě SWP BT a WotLK: VoA, Naxx, OS a některé hero dungeony

Talent build: 0/53/18
http:http://www.wowhead.com/talent#jZG0exAbczf0chzAofM0hxc


Armory: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Nojmis


Staty:


HP:17871


Attack power:
2262
Crit chance: 19.58%
Hit rating: 5.15%
Haste: 0
Armor ignore: 0
Resillience: 224


Profese:zatím nejsou vyskillovaný ale plánuju Jewelcrafting Enchanting Mining
Sekundární: FA

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? No teťka ano a proto jsem začal dělat výše zmíněné profese.

Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ?

Můj původní main byl Holy Pala Nojmi 70lvl, po nástupu WotLK jsem za něj přestal ,hrát a začal pařit za DK Nojmiho.

Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky (i ty za které už nehraješ).

Savior Nojmi

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Sacred Caoliton po nástupu WotLK odešlo vedení na jiný server a v guilde neni nikdo kdo by byl schopnej ji vést a tudíž není co bývala.

Přoč chceš jít právě k nám ?
Kvůli pořádnému PvE. Zažít pořádný progresování nejtěších dostupných WotLK raidů na serveru a být členem přátelské komunity.

Co nám můžeš nabídnout ? Přizpůsobivého hráče ,který rád se nečemu přiučí.

Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? 5h

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?Někoho určitě, no asi nejblíž je mi Bethany.

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? Rozhodně ne.

Město:Jihlava
Věk: 15
Večerka: Večerka pro mě není zatím žadný problém

Něco o mě:
No hraju basketbal za Bk Jihlava a tenhle rok pudu do deváteho ročníku základní školy.

2Nojmis DK Empty Re: Nojmis DK Thu Aug 12, 2010 6:32 pm

Notorious

Notorious

Kdo je Bethany? Smile

3Nojmis DK Empty Re: Nojmis DK Thu Aug 12, 2010 7:06 pm

Vesemir



Kamoško pozerám OG armory a Bethany je u Lords of shadows nie u Dark Lords Razz

No a teraz k prihláške...V guilde mame Strokera a Nooncera to bohato stačí 3.DK myslim že v guilde nieje potrebné.Takže sorry ale

PROTI

4Nojmis DK Empty Re: Nojmis DK Thu Aug 12, 2010 10:37 pm

Nojmis



Hmm tak kté Bethany tak to je trochu trapas Very Happy no tak sorry

5Nojmis DK Empty Re: Nojmis DK Fri Aug 13, 2010 6:48 pm

Tasartir



PROTI

6Nojmis DK Empty Re: Nojmis DK Fri Aug 13, 2010 8:31 pm

Nojmis



Tasartir napsal:PROTI
Jestli bych se mohl zeptat na důvod tak proč ?

7Nojmis DK Empty Re: Nojmis DK Fri Aug 13, 2010 9:20 pm

Blindie

Blindie

spis proti, ja dava proti z toho duvodu pac nam zatim podle me nemas moc co nabidnout postava je zatim jeste miminko je tam treba dodelat spoustu veci, profese, NR repky, nabrat nejaky equip z hero 10 man dungu crafted veci. zkusenosti taky nejsou valne , znameho tu nemas takze tlacenka taky ne, rekni nam sam cim se lisis od jakehokoliv hrace co rerolne na DK koupi si nejaky modry veci a neco z pvp? navic pvpckare nemam moc rad. myslim ze jsem ti dal vycerpavajici odpoved i za ostatni Very Happy jeste jsem nasel dalsi minus vek 15 ne ze bych te chtel nejak vekove diskriminovat ale my hrajem raidy tak do 24:00 a to by se ti krylo se vstavanim do skoly...



Naposledy upravil Blindie dne Fri Aug 13, 2010 9:22 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : věk minus)

8Nojmis DK Empty Re: Nojmis DK Sun Aug 15, 2010 11:24 am

Kira

Kira

jedno zbugovane DK a to dalsie DK staci takze PROTI

9Nojmis DK Empty Re: Nojmis DK Tue Aug 17, 2010 3:09 am

Drobec

Drobec

Blindie napsal:spis proti, ja dava proti z toho duvodu pac nam zatim podle me nemas moc co nabidnout postava je zatim jeste miminko je tam treba dodelat spoustu veci, profese, NR repky, nabrat nejaky equip z hero 10 man dungu crafted veci. zkusenosti taky nejsou valne , znameho tu nemas takze tlacenka taky ne, rekni nam sam cim se lisis od jakehokoliv hrace co rerolne na DK koupi si nejaky modry veci a neco z pvp? navic pvpckare nemam moc rad. myslim ze jsem ti dal vycerpavajici odpoved i za ostatni Very Happy jeste jsem nasel dalsi minus vek 15 ne ze bych te chtel nejak vekove diskriminovat ale my hrajem raidy tak do 24:00 a to by se ti krylo se vstavanim do skoly...

PROTI

10Nojmis DK Empty RE: Nojmis Mon Aug 23, 2010 11:55 am

Quake

Quake

To hlavní to už řečeno bylo, takže bych se jen opakoval. Pokud máš velký zájem být naším členem, tak si nejdřív dodělej základní reputace. Co sem koukal, tak ti ještě chybí na ench do ramen, krom toho ti chybí plno klasických enchantů. Poslední rada, pokud se chceš dostat do guildy jako je DL, tak namísto PvP začni chodit PvE s nějakou slabší guildou, případně s worldem, protože set Savage je ti k ničemu, bohužel...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru