Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Readlicovnik - Death Knight

+6
Notorious
Vesemir
Tasartir
Ciri
Rhoninsk
Readyan
10 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Readlicovnik - Death Knight Empty Readlicovnik - Death Knight Sat Jul 17, 2010 6:29 pm

Readyan



Nickname: Readlicovnik
WoW hraji: od počátku - wow emu

Class: DK
Race: Blood Elf
Main Spect: Blood
Za tuto postavu hraji: od te doby co jsme na wotlku Smile
Played postavy: 3 dny zatim

Zkušenosti:Ted jsem dlouho hral PvP maga, ale za DK chci PvE takze zkusenosti moc nemam
Talent build: 51/20/0

Staty: (UNBUFFED)

HP: 19451

Attack power:2491
Crit chance:20,3 %
Hit rating:54
Resillience:542


Profese:
Sekundární:

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? - Jo chybí mi toho dost, protože je to čerstvá postava
Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ? - Je to druhá postava

Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky - Readlice
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?- Neměl jsem guildu
Přoč chceš jít právě k nám ? - Chci PvE a slyšl jsem že chodíte často dungy
Co nám můžeš nabídnout ? Sebe? xD
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? podle toho jak je venku a jakou mam smenu.
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? Moc ne, doted jsem se orientoval v PvP
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? Celkem ano ,na win7 mi blbne

Město: Šumperk
Věk: 20
Večerka: do kdy chci, ale záleží na tom jakou mam smenu( do konce cervence)

2Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sat Jul 17, 2010 7:36 pm

Rhoninsk

Rhoninsk

DK má solídny dmg a jak ho to siem naučí tak bude sranda som zatial PRO na skúšku

3Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sat Jul 17, 2010 7:38 pm

Readyan



Se Siemem se znam uz z AW Smile pak jsme se spojili s Narniasem, takze bych nevidel problem Smile

4Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sat Jul 17, 2010 7:40 pm

Ciri

Ciri

nie si nahodou ten DK co v AB objavil ze horn buffuje cely raid naraz?

5Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sat Jul 17, 2010 7:42 pm

Readyan



To nejsem Smile To byl nekdo jinej, nick zacinal nak na Ma....nevim uz presne

6Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sun Jul 18, 2010 8:27 am

Tasartir



dost by mě zajímal ncik tvé původní postavy

7Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sun Jul 18, 2010 10:46 am

Readyan



Nick postavy z AW nebo nebo pak z Narniasu?
Na AW , jeste kdyz zacinal WOW EMULATOR jsem hral za PvE Maga - Ready (Human)....pak jsme se spojili s Narniasem, byl wipe veci a meli jsme problem se jmenama, a Mohli jsme se nechat prejmenovat....V tu dobu jsem kvuli castym rollbackup a wipu prestal na chvilku hrat a kamos nechal postavu Readyx prejmenovat na Analfatality Very Happy ,zacal jsem hrat a byl to tez PvE mag, ktereho jsem pozdeji omylem smazal. Dostal jsem od kamosu hordaku postavu jmenem Murlckx , za ktereho jsem hral opet PvE. Hral jsem za nej dost dlouho.Pak jsem ale uz ani nevim z jakych duvodu prestal hrat a rekl jsem si ze wowko je ztrata casu Laughing ,to ale dlouho nevydrzelo a Zalozil jsem si postavu Readlice - PvP maga, za ktereho jsem taky celkem dlouho hral, ale jak prisel Wotlk, dostal jsem chut hrat za DK.....takze jsem expil a DK je na svete.


Tady mas celou moji historii Smile Jsi z AW?

8Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sun Jul 18, 2010 11:44 am

Tasartir



ee já jsem z HS, jen me zajimal tvoje psotava pred DK jinak ten nick me neco řiká bud neco z GOD nebo ARENY no nvm nejsem si jistej ale byl bych i PRO ale malé

9Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sun Jul 18, 2010 12:00 pm

Readyan



Diky za kladnej nazor Smile ja si myslim ze byste prijetim DKcka nic neztratili.Je pravda ze v tech dungach se nejak extra nevyznam, kdyz jsem doted hral jen PvP ,ale co neni, muze byt a kdyz s vama neco parkrat projdu ,uz budu vedet ne? Wink

10Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sun Jul 18, 2010 1:15 pm

Vesemir



Dám ti PRO,ale asi budeš musieť zmeniť talenty Wink S blood podla mňa nedáš až také dps ale však Siem poradí Razz

11Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sun Jul 18, 2010 1:32 pm

Readyan



Změna určitě nebude problém Smile Koukal jsem na ruzny forka a zkusil jsem na podle nich raid DPS a kdyz jsem byl par heroiku, tak to nebylo zase tak spatny, ale jak rikam , rad si necham poradit abych vam byl co nejvetsim prinosem!

12Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sun Jul 18, 2010 2:16 pm

Notorious

Notorious

Hmmm já sem ZA, vypadá na rozumnýho, přizpůsobivýho člověka, DK máme zatim 2. Smile

13Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Sun Jul 18, 2010 11:21 pm

Drobec

Drobec

neutral

14Readlicovnik - Death Knight Empty RE: Readlicovnik Mon Jul 19, 2010 2:21 am

Quake

Quake

Takže po poradě vedení guildy jsme dospěli k názoru, že bude nejlepší si tě někde otestovat a podle toho rozhodneme. Nejlepší by to bylo po resetu ID, kdyžtak ještě napiš ve hře a domluvíme se.

15Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Mon Jul 19, 2010 2:25 am

galloper

galloper

Hmm vydim to tak ze si sa k nam chcel ist naucit pve, kedze spominas ze si to predtym nehral a v tom pripade by som bol proti dovod:na to su tu slabise g sry ...

16Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Mon Jul 19, 2010 2:47 am

Readyan



Galloper omlouvam se ,ze ti argumentuju, ale ja si myslim ze kdyz clovek zazada o prijeti do PvE guildy na urovni,o ktere so mysli ze tam nenajde lidi bez IQ, jako je to ve slabsich guildach jak ty pises, tak tam nejde z duvodu aby se u vas naucil PvE a pak leavnul a sel machrovat nebo se jakymkoliv jinym zpusobem ukazovat nebo dokonce povysovat do slabsich G ,jak to PvE umi. Ano psal jsem ze jsem PvE hral uz davno a doposud jsem se bavil PvPckem, ale to prece neznamena, ze kdyz mam PvP maga tak nemuzu mit PvE DK Smile Budu rad, kdyz se behem dne s Quakem spojim a nejakym zpusobem si mne proklepne a rozhodnete se.

17Readlicovnik - Death Knight Empty Re: Readlicovnik - Death Knight Mon Jul 19, 2010 10:52 am

Thali

Thali

PRO

18Readlicovnik - Death Knight Empty RE: All Wed Jul 21, 2010 11:44 am

Quake

Quake

Jeden heroic už jsme spolu byli a moc mě o svých zkušenostech nepřesvědčil, odkázal jsme ho na Siema aby mu trošku ohledně DK poradil, takže uvidíme, jak to vstřebá a po druhém testovacím heroicu nebo raidu přihlášku uzavřu.

19Readlicovnik - Death Knight Empty RE: Readlicovnik Tue Aug 17, 2010 2:05 pm

Quake

Quake

Od poslední komunikace se neozval a pokud mám hodnotit podle jediného heroicu co jsme spolu byli, tak EQ podprůměrný, zkušenosti s WOTLKem a s postavou slabé, bohužel...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Candiess DEATH KNIGHT

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru