Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Xaria - Holy / Protekt Paladin

+4
Vesemir
Destinny
Blindie
Xaria
8 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Xaria - Holy / Protekt Paladin Empty Xaria - Holy / Protekt Paladin Mon Jun 14, 2010 12:46 am

Xaria



Nickname: Xaria
WoW hraji: 5let

Class: Paladin
Race: Blood Elf
Main Spect: jako první jsem šel do protektu, takže asi ten, nicméně mě začalo bavit healovat :-)
Za tuto postavu hraji: tak to nevim kdy přesně jsem začal ... před rokem jsem si rozjel mága a nějak pak jsem expil 70 palacha.
Played postavy: 23dní 10hodin čistýho času

Zkušenosti:už jsem byl všechny bose, nicméně né na tomhle servru. tady ne sevru jsem byl t4/t5 + 2bose v hyjalu a 3 bose v BT

Talent build: 41/20/00
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/talents/talents.html?en&paladin&0550300252013053105105023103120300000000000000000000000000000000

Armory: ted tam mám holy eq
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Xaria&realm=Narnias

Staty: (UNBUFFED) - Holy

HP: 8 467
MANA: 9 948

Bonus Heal: 2036
Mana regen: 200/85
Crit chance: 24,77% - holy
Spell haste: 66



Staty: (UNBUFFED) - Protekt

HP: 15 327
Armor: 18 623

Defense: 498
Dodge: 20,73%
Parry: 16,72%
Spell hit rating: 54
Spell Haste: 28
Bonus damage: 632

Profese: BS / ENG / ENCH - vše full

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? ne
Je toto tvoje pravá main postava ? jelikož mága používám jen na farmění tak bych řekl že jo, i když mageho jsem měl doexpenýho prvního.
Máš nějaké ALTy ? Asteroid
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Forsaken Souls - rozpad
Přoč chceš jít právě k nám ? původně jsem chtěl jít k ToLH, tam kam přestoupilo vedení a kámoši z FS, ale bohužel mají plnej stav paladinů, jak tankadinů, tak holy.
k vám bych těl jít abych se dostal na nový bose na tomto servru, protože tam kde jsem hrál předtim, tak tam moc nefungovali :-(
Co nám můžeš nabídnout ? Aktivní přístup jak ke hře tak k raidům, či pomoc v guildě.
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? jak mám zrovna chuť a čas ... taky se to odvíjí od počasí, ale tak za tehle týden to je tak 5-6 hodin, nicméně tomu tak příští týden být nemusí. ale vzhedem k tomu že budou brzi prázniny, tak mě tu budete moct vidět často :-)
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? nic osobního, spíš ze hry od viděný ... případně z dungů
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? VNT mám naistalovaný a slochátka s mikrofonem je samozřemost, aspon já to tak beru, jinak je domluva v raidu složitá.

Město: Liberec
Věk: 17
Večerka: pokud bude raid předem oznámen, což věřim že bude, tak si čas můžu udělat kdykoli. (obrazně řečeno .. .přece jenom jsem student a tak musim do školy :-))

2Xaria - Holy / Protekt Paladin Empty Re: Xaria - Holy / Protekt Paladin Mon Jun 14, 2010 1:36 am

Blindie

Blindie

Xaria napsal:Přoč chceš jít právě k nám ? původně jsem chtěl jít k ToLH, tam kam přestoupilo vedení a kámoši z FS, ale bohužel mají plnej stav paladinů
tahle veta se mi dost nelibi, tam jsi mohl napsat treba chtel bychs e dostat do nejlepsi gildy na serveru a zabit KJ Smile , jinak prihlaska pekna , paladiny mam rad takze za me spis pro Smile

3Xaria - Holy / Protekt Paladin Empty Re: Xaria - Holy / Protekt Paladin Mon Jun 14, 2010 2:40 pm

Destinny



v minule guilde jsme snim byl, v dungu sice jen na 2 hera, když jsem mu vytknul tehdejší talenty, tak nezíral nadšeně, protože tam bylo dost prkotin. A tankovaní nic moc, skoro bez treathnu v normalu sem to trhal furt a to jsem měl 67 lvl a čekal jsem si na 10k treathu - mobicí mu bouchali do zad, když jsem mu říkal aby se k nim zády nestavil, tak asi nechápal o co gou. Ale tak v raidu nevim, no to jsem snim nebyl, nemůžu soudit

za mě nevidim důvod proč ho vzít PROTI

4Xaria - Holy / Protekt Paladin Empty Re: Xaria - Holy / Protekt Paladin Mon Jun 14, 2010 3:02 pm

Vesemir



Tie holy talenty sa mi moc nelúbia prijde mi to skor ako PvP talenty,ale možno sa mýlim ale to si nemyslím Very Happy
Dosť chabý dovod prečo k nám chceš ísť
Na holy ti chýba ench vo wristoch-máš tam spell dmg,a navyše pár modrých itemov ale to nie je až také hrozné.Keďže to máš v podstate ako off eq.To čo napísal destinny dosť zavážilo.No a naviac majú u nás prihlášku dvaja paladini,myslím si že bude nabraný len jeden ak vobec ale každopádne by som dal prednosť Unbelieverovi.

PROTI

5Xaria - Holy / Protekt Paladin Empty Re: Xaria - Holy / Protekt Paladin Mon Jun 14, 2010 6:55 pm

Xaria



Destinny, taky jakej jsem měl předtim eq. ted utankuju t5 a tankoval jsem i 16 vln v hyjalu ... dál jsme totiž nešli.

Vesemir ... holy eq na tuhle úroveň co mám jsem dal zhruba před týdnem (předtim jsem měl BH 1600+) a pokud vim takovej problém změnit talenty není. dělal jsem si je sám, tak jsem tam dával co jsem uznal za vhodný. Navíc ted jsem byl BGčka, protože bez guildy se nic moc dělat nedá, když mám ID na ZA i Kara ... jiný raidy se nedostanu.

6Xaria - Holy / Protekt Paladin Empty Re: Xaria - Holy / Protekt Paladin Wed Jun 16, 2010 2:41 pm

Dzejn

Dzejn

Eq podle mě nic moc teda. trinkety si mužeš sehnat v kara nebo mgt popřípadě ZA, když říkáš, že ho chodíš. to samé prsteny..navíc nechápu, na co prstýnek se spiritem pro paladina..jinak talenty taky moc nechápu na co 1 bod do defense, to už radši ten bod dej do aury. jinak soketování červených gemů 22healing+ 8spell dmg je věcí názoru, ale na tbc se jede paladin do critu pokud vím, a ten teda taky nic moc..Takže za holy jsem každopádně PROTI

7Xaria - Holy / Protekt Paladin Empty Re: Xaria - Holy / Protekt Paladin Wed Jun 16, 2010 4:07 pm

Syrrael

Syrrael

odpoved na Přoč chceš jít právě k nám ? se mi opravdu nejevi jako nejzdarilejsi...
byl sem s nim nekolikrat mgt hero a nepripadal mi jako spatny tank, kdyz se neco trhlo tak se to snazil chytit (urcite ne tak jak to popisuje destiny(nic proti tobe)), z party se snazil vyuzit vsecky vyhody (ovce sap a takove kraviny..) a navic, kolik lidi tu zustane na wotlk? Very Happy
za me pro

8Xaria - Holy / Protekt Paladin Empty Re: Xaria - Holy / Protekt Paladin Wed Jun 16, 2010 5:43 pm

Xaria



Dzejn
k těm prstenům a trinketům: tenhle holy eq je můj off, takže jsem ho musel skládat z itemů, který už nikdo nechtěl, nebo z profesí, proto se nejde divit že jsou takový jaký jsou. za dobu co jsem bez guildy jsem byl jenom 2x kara a padl jeden prsten a ten jsem nevyhrál, takže příště padne mě. každopádně nehledě na tom jestli badne, tak už brzo viměnim ten na spirit, protože si budu kupovat prsten za badge na healing. co se týče tringetu z MgT, tak ten trinket samozřejmně mám, nicméně je na PvP, takže nemá co dělat v eq, když se hlásim do PvE guildy, proto ho večer vyhazuju z eq, aby se nenahrál do armory.
k soketům: sokety jsou takový jaký mám, protože pro mě je prioritní mít základní healing, protože crit bez healingu je docela na nic, i když mi nedodjde mana. proto jsem si zvedl BH na 2k a ted se snažim ten crit, takže jak budu mít lepší věci, tak časem budu i měnit sokety.

Syrrael
Nevim jestli si reagoval jen na to co vystřihl Blindie, každopádně chtěl jsem tim říct, že neopouštim lidi, co mi pomohli se dostat tam, kde jsem ted. A je lepší říct to tak, jak to je, než si vymejšlet ptákoviny, jen aby jste mě vzali. Nicméně jsem tam psal i odpověd na tu otázku a tou je, že bych chtěl jít nový bose, tady na narniasu, protože na servrech, kde jsem hrál předtim moc nefungovali a byla to jenom mlátička, proto jsem z těch servrů taky odešel.

9Xaria - Holy / Protekt Paladin Empty Re: Xaria - Holy / Protekt Paladin Wed Jun 23, 2010 1:50 pm

galloper

galloper

lol uviedol si v prot talentoch sp.haste a neuviedol si block, speldmg sice pekny, ale nemas anilen def.cap., to vuizera ako keby si socketil spelldmg, co si overit sice nemozem ale myslim si to...proti

10Xaria - Holy / Protekt Paladin Empty Re: Xaria - Holy / Protekt Paladin Wed Jun 23, 2010 5:05 pm

Xaria



galloper

Omlouvám se. Vypisoval jsem si ty staty podle holy a pak upravil na protekt, takže jsem na ten block zapoměl. Jinak to spell haste mám díky rukavicím, protože jsem nedokázal sehnat tankovací ruky, takže používám ty z healu. Block nemůžu říct přesně, protože jsem momentálně v holy talentech a ted se retalovat jenom kuli tomu, abych zjistil block se mi nechce. Obzvláš když bude wotlk, takže budou dualový telenty. Nicméně, pokud si dopřepamatuju tak mám něco málo kolem tech 15%.

k těm soketům: většinu mám něco na půl, zpravidla stamku a deff/doodge/BD. Avšak žádnej nemám vyloženě na BD, jak se může zdát. Pokud chceš, můžeš mi napsat ve hře, budu ti k ruce a odpovim na všechny otázky. (budu asi na postavě "Asteroid" vydělávat goldy :-))

PS: stejně, jak jsem říkal za chvilku je wotlk, takže my příde zbytečný se rozhodovat na základě momentálního vybavení. podle mě spíš ted bude hlavní priorytou počet paladinů, kteří budou dál hrát wow i na wotliku.

11Xaria - Holy / Protekt Paladin Empty RE: Xaria Thu Jun 24, 2010 11:48 pm

Quake

Quake

Po delším rozhovoru s dotyčným ve hře mu nakonec šanci dám taky. Uvidíme jak mu půjde expení a první progresy s guildou...

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru