Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Dakota - feral tank

+10
lorain
Notorious
Vesemir
hurns
Thali
Kalgys
xenasvk
Immortalis
Mathews
Dakota
14 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Dakota - feral tank Empty Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 12:24 am

Dakota



Nickname: Dakota
WoW hraji: takmer uz 2 roky

Class: Druid
Race: Tauren
Main Spect: feral tank
Za tuto postavu hraji: odkedy som na narniase takze cca 1 rok a 6 mesiacov
Played postavy: 67 dni , 17 hodin , 51 minut a 45 sekund Very Happy

Zkušenosti: karazhan - full clear
Zul aman - full clear
maghteridon - down
grull - full clear
oko - okrem alara vsetko
ssc - okrem kapra vsetko
HS - full clear
BT - full clear
SWP - kalecgoss a brutalus down
+ XY dungeonov Very Happy

Taktiku poznam na kazdeho bossa okrem par bossov v swp Razz neni problem sa doucit Smile

Talent build: 0/47/14

Armory : http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Dakota&realm=Narnias

Screen z raidu: bohuzial nemam , nakolko som nahraval znova wow a vsetky stare udaje boli zmazane Smile ak by bolo potreba niekde si nejaky zozenem Smile

Staty: armor - 30764
defense - 399
dodge - 47,59%
18.137 HP v bear forme
crit.chance - 29.84%
AP - 2375
ressilience - 0

Profese: bohuzial profesie su u mna problem stale nie a nie doskillovat Razz

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? NIE Smile

Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ? toto je moja original postava a hram za nu len ja nikto iny nema na nu pristup radsej ruky pomalat ako ju niekomu dat Very Happy

Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky (i ty za které už nehraješ). Nie nemam altov Smile nemam altov rad Razz dost casu mi zozerie druid Very Happy nie to zivit este jednu postavu Very Happy

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? fuhaa tak toto je najtazsia otazka Razz no proste mi uz nesedel styl akym sa GoD ubera a ako to tam funguje Smile

Přoč chceš jít právě k nám ? no popravde povedane bola by skoda s mojimi skusenostami a eq skoncit v nejakej G co chodi max karazhan Very Happy a najlepsie je podla mna prejst ku konkurencii Very Happy tak ako s mobilnym operatorom Smile skoncis u jedneho chces prejst k lepsiemu Very Happy

Co nám můžeš nabídnout ? Ponuknut viem zabavu Razz , popripade tankovat Very Happy pomoct porpipade usmernit Very Happy ale najlepsie mi ide ta zabava Very Happy

Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? no bolo obdobie ked to bolo kriticke Very Happy a ja som sa od toho neveel odtrhnut Very Happy teraz ak sa ide raid tak som na raide ak sa nejde pokecam a ako som unaveny idem spat Very Happy cca som pritom od 17:00 - 00:00 pri raide samozrejme dlhsie Smile a pri neraide Very Happy to mam pustene Very Happy

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? Hurns , parovka , monse, quake - sem tam sme si pisali Very Happy

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? nemam s tym problem Very Happy aj ked predsa len teraz troska malicky mam Very Happy pokazil sa mi mikrofon pri stahovani takze si budem musiet kupit novy Very Happy ale potom konec Very Happy Very Happy Very Happy

Město: Nitra
Věk: 25
Večerka: som sam sebe panom Smile takze dokedy chcem Very Happy alebo dokedy ma tam strpite Very Happy

Něco o mě: Som obycajny chalan co bohuzial musi chodit do prace Very Happy popri praci hram aktivne este hokej a hokejbal Razz vseobecne rad sportujem Smile porpi tom vsetkom este studujem na vysokej skole externe ekonomiku a do toho vsetkeho mam priatelku s ktorou cakame prirastok do rodiny Smile o mne to je vsetko , teraz som ja zvedavy na vas Very Happy

pravopisne chyby su urcite , ale mne to nevadi Very Happy Very Happy Very Happy

2Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 1:34 am

Mathews



tohto typka poznam dost dlho a bol by som velmi rad, keby sme mohli mat znova spolocnu guildu a chodit raidy...equip myslim,ze riesit netreba....len ho troska dokopat k tym profesiam Very Happy .... ale to dufam, ze zvladne aj za pol dna.... skoda ze si ma nespomenul.... pre mna urcite PRO

3Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 1:36 am

Dakota



ty wole mathews Very Happy sme toho prezili hafo Very Happy aj v real life Very Happy a fakt ako som ti pisal netusil som ze si v DL Very Happy

4Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 10:01 am

Immortalis

Immortalis

Tqk myslim ze zkusenosti budou, eq velice pekny (krome dodge+stam gemu). PRO Twisted Evil

5Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 2:14 pm

xenasvk

xenasvk

Nitraaa Very Happy niekedy behneme aj s Metjuom na pivec Smile
otazka na Vlada- chce to este jedneho ferala? Smile
bol by som PRO, aj ked si este pamatam tie stare dobre casy silnej konkurencie medzi GoD a DL, tvrde reci, kto kde kedy pride za kym ho "zmlatit" Very Happy

6Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 2:40 pm

Mathews



xenasvk napsal:Nitraaa Very Happy niekedy behneme aj s Metjuom na pivec Smile
bol by som PRO, aj ked si este pamatam tie stare dobre casy silnej konkurencie medzi GoD a DL, tvrde reci, kto kde kedy pride za kym ho zmlatit Very Happy

ja ho pridem ozrat ako tela, ked sa mu narodi malinka Very Happy .... ale, mozeme si spravit aj nacvik a potom generalku ... Very Happy

7Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 2:45 pm

Kalgys

Kalgys

Tak ja sem PRO, konecne si zadmguju, ale mam takovy skromny dotaz, vim ze mit na sobe max. pocet T6tek je cool, ale je to zbytecny, staci 4 ks na bonus, napr kalhoty za BoJky sou lepsi jak T6 atd, dale ench v botach.... 12 agi je lepsi jak 12 stam, ench na back je lepsi 12 agi a pak gemy, rikas ze hrajes dlouho, ale pokud si davas dodge misto agi tak nevim...... ale jinak v poho :-)

8Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 3:10 pm

Thali

Thali

Ja nevim, dakota je jeden ztech hlavnich, co delal problemy a pamatuji si na jeho vystup v BT, idkyz byl napity.

Jako male plus vidim jen to, ze se pak verejne omluvil.

Neutral

9Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 3:28 pm

hurns



Pro

10Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 4:59 pm

Vesemir



Tie smajliky v prihláške ma zabili Very Happy Odteraz už nechcem vidieť ani jednoho smajlika...

PRO

11Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 5:43 pm

Notorious

Notorious

Zkušenej hráč, equip dobrý, já jsem PRO

12Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Mon Jun 07, 2010 6:32 pm

Dakota



to kalgys Razz : mas pravdu s tymi sutrami Smile ale tak ked si to zobereme T6 gear som mal na sebe ked to bolo na armory Razz inak mam miesto tych ruk ine a bol tam iny opasok nie ten T6 ten mi padol len minuly tyzden Razz sutre som nejak neprehadzoval , nakolko sa mi darilo s tym co som mal na sebe tankovat v celku dobre Razz neboli komplikacie Very Happy Very Happy Very Happy tak naco dobre kazit nie ? Very Happy

Thali : No som prudil , nebudem priznavat , ze nie Smile a myslim ,ze som aj jediny co sa dokazal verejne ospravedlnit Very Happy , ale co som chcel povedat je , ze som prudil v mojej najvacsej hracskej ere Very Happy ked som videl len wow a nikoho ineho Very Happy teraz som skor na urovni idem si zahrat a pobavit sa Razz

xenasvk : Very Happy pivo bude jasnacka Very Happy

To all : pre spokojnost aby neboli komplikacie dnes presoketujem Very Happy

13Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Tue Jun 08, 2010 3:02 am

Kalgys

Kalgys

Hmm tak tenhle pristup se mi trikrat nezamlouva..... scratch
Tj jak kdyby heal bez enchu na zbrani rekl, tj je dobry nak sem to uhealoval, neni treba to menit, my se snazime byt top, ne prumer, to se tyce i pristupu k equipu, gemum, enchum atd.

14Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Tue Jun 08, 2010 4:46 pm

lorain

lorain

ja jsem PRO

15Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Tue Jun 08, 2010 8:25 pm

Dakota



kalgys : Keby sme na offiku tak ti to mozno zozerem Very Happy Razz pises o tom, ze je to ako keby heal nemal enchant Smile ja vsak mam vsetko , jedine co sa vam nepaci je ake mam sutre, ze su tam na dodge Smile Smile Smile a to tankovanie Razz nikdy to nebolo "nejak som to utankoval" Smile vzdy som to utankoval v pohode , a myslim ze ked das x-krat s tym equipom co mam najlepsich bossov na serveri (nemyslim teraz felmysta a dalej), nemoze to byt az take zle , ze sa treba nad tym takto pozastavovat Smile

16Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Tue Jun 08, 2010 9:28 pm

Tasartir



PRO

17Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Wed Jun 09, 2010 3:31 am

galloper

galloper

Tak co sa tyka eq a skusenosti pro aj ked ako som ti uz vravel par veci pomenit, ale to su malickosti, sice som tiez zastanca aby bolo vsetko top, od "buffov" az po talenty. Par veci mozno pomenime na to si musim ale najst viac casu ktory ted bohuzial moc nemam, takze co sa tyka mna, vidim tu kladne ohlasy v komentaroch, mne sa tiez zdas fajn + zda sa ze si pohodak, tak preco ti nedat sancu Smile

Pro


p.s. budem rad ked budes mat vzdy pri tankovani flasku,maso,rum,ovocie(z hp na 10stam Smile)

18Dakota - feral tank Empty Re: Dakota - feral tank Wed Jun 09, 2010 11:19 am

Drobec

Drobec

galloper napsal:p.s. budem rad ked budes mat vzdy pri tankovani flasku,maso,rum,ovocie(z hp na 10stam Smile)
uf ešte že som neni drujd nosim tak polovicu z toho :-D inak som ZA

19Dakota - feral tank Empty RE: Dakota Wed Jun 09, 2010 4:00 pm

Quake

Quake

Včera jsme prohodili ještě pár slov jak ohledně minulé guildy tak o postoji, jaký hodlá zaujmout v případě přijetí, a myslím, že nebude žádný problém. Můj první dojem dosáhl kladných hodnot. V minulé guildě byl top feral tankem a prakticky mu už neměl kdo radit, přesto mu je jasné, že u nás nějaké ty zkušenosti doplní a vůbec se jim bránit nebude, stejně jako se nebude vzpírat případnému regemování a reenchentování. Tohle bude čistě mezi ním a CMkem druidů.
Když bych to nějak zesumíroval, tak EQ je dostačující, bude potřeba jen pár kosmetických úprav, zkušenosti bohaté, dobré reference z předcházející guildy a jeden feral by se nám ještě určitě hodil, takže mu šanci dáme...

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru