Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Wendo cement shaman

+15
Notorious
Drobec
Boxerman
Kristof
Kira
Cocus
Thali
Vesemir
Quake
Blindie
Sajdi
Jehnátko
Mcprasak
jahan
wendo
19 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Wendo cement shaman Empty Wendo cement shaman Fri May 14, 2010 5:46 pm

wendo



Nickname: Wendo
WoW hraji: 3 roky
Class: Shaman
Race: ork!
Main Spect: Enhacement (do resta mam T6 gear, do ele T5/T6 gear)
Za tuto postavu hraji: 2,5 roku
Played postavy: 151 dnu

Zkušenosti: T4, T5, T6 (co slo zabit), i swp 1.2.bosse ale s jinou G

Talent build: 0/45/16
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/talents/talents.html?en&shaman&0000000000000000000050052021050213353115150205301000000000000

Armory: http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Wendo&realm=Narnias

Staty:
HP: 8619
MANA:6733

Attack power: 1562
Crit chance: 29,66%
Hit rating: 205
Haste: 69
Armor ignore: 420
Resillience:--


Profese:Alchemy, herbalism
Sekundární: cook

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? NE
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? RS, neschody v G
Přoč chceš jít právě k nám ? znam od vas nekolik lidi, ste jedna s nejlepsich G na servru a do jinsich G sa me nechce
Co nám můžeš nabídnout ? sve sluzby
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? 4-6h (o vikendech i vic ale jak kdy)
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? ano - kristof, jahan, pindos, quantum...
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
ne
Město: Vnorovy, Jihomoravsky kraj
Věk:17
Večerka: 22:00-23:00 vetsinou
Něco o mě:

2Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Fri May 14, 2010 11:31 pm

jahan



PRO

3Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Fri May 14, 2010 11:42 pm

Mcprasak



On talentí WF totem:-OO.-..[
btw..shamanů je podle mě ažaž moc...NEUTRAL

4Wendo cement shaman Empty RE:Wendo cement shaman Sat May 15, 2010 12:01 am

Jehnátko

Jehnátko

proc cement kdyz co vim tak si mainem resto...a navyc co vim taky tak ze tadle postava ma uz nekolikateho majitele jak to je teda stim?

5Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sat May 15, 2010 12:25 am

Sajdi

Sajdi

PROTI počet shamanu je ultra

6Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sat May 15, 2010 12:31 am

Blindie

Blindie

toz equip ma dobry i skill tam je Smile , mozna by vedeni mohlo prodiskutovat ze kdyby se vzalo jeste par aktivních lidi tak by se dali jet 2 raidy simultalne ale tak to je otazka pro vedeni, v soucasne situaci kdyz je na raidu vzdy minimalne 5 shamanu to moc na prijeti nevidim Sad

7Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sat May 15, 2010 2:51 am

wendo



jehnatko - majitel se nemeni! a cement pro to ze mi quake rekl nedavno ze by se hodil jeste jeden cement, ale netusil sem ze budete met taky naval shamanu, nicmene muzu jit v Restu cementu i e ele, staci rict, gear vam muzu postnut ingame! Pokud mate pochybnosti muzete me vzit na skusebni raid! pokud pudu v restu a nebudu 1. v healu tak me neberte do guidy!

8Wendo cement shaman Empty RE: Wendo Sat May 15, 2010 4:53 am

Quake

Quake

Very Happy to s tím "1. v healu" si trošku přepískl Razz myslím, že podle toho co máme v guildě, by to bylo tak přinejlepším třetí místo na běžném raidu a byl by si rád Very Happy
přihlášku proberu s CM a uvidíme co s tebou...
BTW, udělal si chybu, ta přihláška tu měla být dřív, teď je to na ostří nože Smile

9Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sat May 15, 2010 11:49 am

Vesemir



No...najprv som začal písať prihlášku v štýle že ti dám PROTI...ale potom som začal uvažovať a pach 2xBL+2x totemy v melee grupe ma omámili natoľko že ti dávam PRO! Razz

(Nechcem byť naivný,ale hádam sa raz poštastí že schytám v melee grupe 3x cementa a dám tych 8k DPS a nikto si už zomňa nebude robiť srandu Razz)

10Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sat May 15, 2010 12:13 pm

Thali

Thali

Celkem zasadne PROTI! Mam k tomu par svych duvodu. A je mi jedno, jestli bych mel v melee grupe dalsi BL navic, ten muze byt uz ted, cementu je hafo (Frezar, Freezak, Quantum, ,,Sajdi,,)

11Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sat May 15, 2010 1:00 pm

Cocus



PROTI jsi namyslenej

12Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sat May 15, 2010 1:08 pm

Kira

Kira

bohužial tiež proti mal si si dať prihlášku skôr.. shamanov je príliš veľa a myslím, že mať na raide 7 shamanov normálne fakt nie je a vravte si čo chcete.

13Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sat May 15, 2010 1:21 pm

Kristof



Ja som jasne ZA , za shamana to vie velmi dobre a eq ma tiez dobry a za 2. ho dobre poznam Very Happy

14Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sat May 15, 2010 11:48 pm

Boxerman



Hele,ja bych mu dal sanci s jednim raidem,a pokud teda nebude prvni tak ho nebudeme brat:) ale aby tam byla notorka,xena,a chtel bych si ho prubnout i ja:P
sanci na ten raid bych mu dal,at se predvede,nebo spálíSmile
Pro na jeden raid

15Wendo cement shaman Empty RE: Wendo Sun May 16, 2010 12:23 am

Quake

Quake

Písni mi ještě in-game...

16Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sun May 16, 2010 4:23 am

Drobec

Drobec

PROTI

17Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sun May 16, 2010 9:32 am

Notorious

Notorious

Ho ho, že by restobattle? Very Happy

18Wendo cement shaman Empty RE:Wendo cement shaman Sun May 16, 2010 10:14 am

Jehnátko

Jehnátko

tak kdyz to je pravda a je to porad stejnej majitel tak nevim videl sem secky jeho eq pricemz mi prisel ten ele znich asi nejhorsi ale ne tak ze by na t6 raidu nenasel zastoupeni clovek ktery muze zastoupit t6 uroven vsemi eq se hleda tezko

19Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sun May 16, 2010 10:15 am

Ovcezlesa

Ovcezlesa

Na co dalšího šamana? PROTI

20Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sun May 16, 2010 10:28 am

Tasartir



Resto, ele i cement shamanu máme dost když si vemete že na raidu je většinou cca 7+ shamanu, a myslím si že i další by šli je zybtečné nabírat další, i když má eq skill ale kčemu další ? srr ale musím být PROTI

21Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sun May 16, 2010 1:22 pm

galloper

galloper

Tak prvy v heale, to znie ako directchain healer cez tanka Very Happy kazdopadne za cementa som proti, vela meelee dmgu, talenty sa mi zdaju az moc resto .. Smile
Inak prvy v healu? No nvm nvm ci das priesta s 2k HPS na felmystovi Smile)
Ale ak by si siel za heal, moj nazor by sa pravdepodobne zmenil na pro, aspon tu nebude miesto pre AFK!

22Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Sun May 16, 2010 7:34 pm

piggy

piggy

eq dobry...mozek to taky má sice malinky ale dá se to takže konečný zváver udelá ti radost jsem PROTI.. za tu prihlášku v TOLH... děcko..

23Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Mon May 17, 2010 2:44 pm

wendo



piggy napsal:eq dobry...mozek to taky má sice malinky ale dá se to takže konečný zváver udelá ti radost jsem PROTI.. za tu prihlášku v TOLH... děcko..

Za tu přihlášku se omlouvám, nevěděl jsem, že na to berete ohled. Jinak chci do guildy kde bych se dostal na raid, pokud bych se u vás dostával na raidy, tak bych chtěl raději k vám.

24Wendo cement shaman Empty Re: Wendo cement shaman Tue May 18, 2010 12:26 am

Blindie

Blindie

wendo napsal:
piggy napsal:eq dobry...mozek to taky má sice malinky ale dá se to takže konečný zváver udelá ti radost jsem PROTI.. za tu prihlášku v TOLH... děcko..

Za tu přihlášku se omlouvám, nevěděl jsem, že na to berete ohled. Jinak chci do guildy kde bych se dostal na raid, pokud bych se u vás dostával na raidy, tak bych chtěl raději k vám.
no co jsem slysel od pipáka , kterej ted chvili hostoval v Tolh tak tam se na raid taky jen tak nedostanes xD , ono je to ted celkem tezky RS "rozpad" Eternity rozpad... hraci se rozlili do ostatnich gild a plno maji skoro vsude Smile

25Wendo cement shaman Empty RE:Wendo cement shaman Tue May 18, 2010 11:39 am

Jehnátko

Jehnátko

http://tolh.ipbfree.com/index.php?showtopic=370
myslim ze asi konec jakykoli hrac ktery si todle dovolil nebyl prijat nevim co se tady jeste resi Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru