Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Neff - Warlock

+13
Drobec
Monse
Marci
Thali
Quake
lorain
Sajdi
Jehnátko
Tasartir
Kira
xenasvk
Vesemir
Neff
17 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Neff - Warlock Empty Neff - Warlock Sat Apr 17, 2010 11:27 am

Neff



Nickname: Neff
WoW hraji: cca 3 roky - prvni 2 slabě

Class: Warlock
Race: Blood Elf
Main Spect: Destro
Za tuto postavu hraji: 1 Rok - prvni polovina slaběji
Played postavy: 25 dní 16 hodin

Zkušenosti:Kz,4 bosse v ZA,Grull s Wipe,Trashe jako BT,SSC,SWP Hera

Talent build: 0/21/40
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/talents/talents.html?en&warlock

Armory: http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Neff&realm=Narnias

Nejak mi to nechce nacist nejake veci.

Staty: (UNBUFFED)

HP:10094
MANA:9079

Bonus damage: 900 + Fel Armor
Crit chance:24%
Hit rating:142
Mana regen:150
Spell haste:50
Spell penetration:5
Resillience:150


Profese:Enchanting 375 , Tailoring 375



Odešel jsem z guildy Noryahu,guilda nebyla špatná,ale hráči upřednostňovali kamarády z Real života,bylo pak těžké se někam dostat.
K vám do guildy bych se chtěl přípojit,protože tu znám např.Xenasvk,Laciwfh Smile(tímto odpovídám i na podotázku) a také hlavně proto,že bych chtěl nabrat zkušenosti od Vás zkušenějších,nabrat eq a společně s Vámi klouzat světem Wow.
Na wow strávim cca 4 hodky denně za pěkného počasí,jinak více.Večery jsem tu pořád.
Mám jak Ventrilo tak TS

Město:Hostinné (Krkonoše)
Věk:18
Večerka:Cca pořád

Něco o mě:Byl bych radši,kdyby jste mě poznali sami.
Jinak momentálně pracuji na Legs za badge a chest z MGT

2Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sat Apr 17, 2010 11:40 am

Vesemir



Ten eq neni niečo extra ale dá sa.Warlock v guilde by nebol na škodu takže z tohoto hladiska máš velké +.Navyše v prihláške je vidieť že sa snažíš a že k nám chceš,takže to je ďalšie +.Jedine co mi bude dosť vadiť je to že mi budeš vyžierať tokeny na priesta keď si to vyexpím Razz .

PRO

3Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sat Apr 17, 2010 12:06 pm

xenasvk

xenasvk

ja som PRO, warlock sa hodi, EQ nabere podla mna vcelku rychlo Smile vyzera, ze fajn typek, necha si poradit, podla mna moze byt pre gildu prinosom Smile

4Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sat Apr 17, 2010 12:16 pm

Kira

Kira

Vesemir kým ho ty vyexpíš... Razz Ale zašla by som s ním dačo.. Inak aj tak ZA lockov nemáme :X Len či budeš aktívny Razz (aspoň ako ja Very Happy )

5Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sat Apr 17, 2010 1:21 pm

Tasartir



Locku je málo, sice nemá nijak extra eq ale to dožene PRO

6Neff - Warlock Empty RE: Neff - Warlock Sat Apr 17, 2010 1:32 pm

Jehnátko

Jehnátko

nemuzu si pomoct ale co sem zatim potkal locka v guilde tak to byl od cloveka k cloveku vetsi nechci urazit debil.....kdyz budes aktivni aspon po takovou dobu aby si mel eq na dost vysoke urovni a tvoje chovani bude z inteligenci a skusenostma stoupat k lepsimu ne do sracek tak bych nebyl proti ale zatim se skusenostma co mam neutral na skousove obdobi Very Happy

7Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sat Apr 17, 2010 2:14 pm

Sajdi

Sajdi

Jsem sice PRO,lock se hodí,eq nabere hned když bude aktivní,akorát ten ench defense rating na chestce Very Happy Wink

8Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sat Apr 17, 2010 3:04 pm

lorain

lorain

take jsem PRO pokud budes aktivni tak nemam nejmesi problem

9Neff - Warlock Empty RE: Neff Sat Apr 17, 2010 3:52 pm

Quake

Quake

Jsi destro, tak nevím co má znamenat ten back, neck a trinkety.
Back si kup za bojky, ten levnější s critem je pro tebe lepší, trinket si kup taky za bojky(ten na BD a use BD), trinket si vyfarmi u príležitosti farmení repky se shatarem v alcatrazu z posledního bosse. Neck je pro tebe nejlepší za honory guardián s critem - ten bych ti ještě odpustil.
Chybí ti gem v pásku, gem crit+mp5 co máš v cheste je pro locka nanic, to si tam raci hod druhý na crit+penetrace <-PŘEGEMOVAT.
Enchanty tatal bullshit, dodělat repku s shatarem na glyph do headky (Nejdůležitější), na back subtlety, na chestu 6 to all stats, na wrist BD, na ruce BD (poměrově se ti 10 crit nevyplatí), na prsteny když už si enchanter, tak si dej BD <-PŘEENCHANTOVAT.

Tohle je práce tak na týden, jestli to všechno zvládneš, tak sem pro.

10Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sat Apr 17, 2010 6:49 pm

xenasvk

xenasvk

1. preenchantovanie je pre teba najmensi problem, surky by si mal mat Smile ked ti chyba niektory ench, whispni, a ja ti zistim, kto v gilde ho vie spravit...
2. repka so shatar uz skoro hotova, to je plus Smile to vyriesi hned glyph a ringy
3. back - no pre zaciatok by stacil podla mna aj tento, aj ked ten na crit sa hodi viac, ale radsej by som prve bojky minul na trinket: 43bd use 195bd for 20s...
4. s gemami kontaktuj mna, ja ti porobim vsetky rare, kedze epic gemy su sakramensky drahe, pripadne budeme denne chodit mecha hero na gemy 5hit+6bd

co sa tyka heroic rushov, skoro kazdy den som k dispozicii do piatej... potom je uz raid time Smile

11Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sat Apr 17, 2010 6:58 pm

Thali

Thali

Neznam te, nelibis se mi, ale pomohu (ne, joke Smile)

Co se tyce gemu klidne ti udelam vsechny, jelikoz amm plnou zadek surku a nevim co snema + full JWC.

Popripade na stare mam i Tail a jine sracky, ale pocitam, ze ztama mas uz vsechno

12Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sat Apr 17, 2010 8:51 pm

Neff



Glyph a Ringy hotovy Smile.

13Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sun Apr 18, 2010 11:01 am

Marci

Marci

Za poslední cca 2 měsíce jsme nabrali asi osm lidí, z toho jsou aktivní tak dva, takže pro mě za mě třeba PRO, stejně za pár dní hrát přestaneš hrát, protože zjistíš že T4/T5 raidy skoro nechodíme a na T6 se zatím neodstaneš...

14Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sun Apr 18, 2010 1:34 pm

Monse



ja by som to dneska uzavrel, znova zbytocne dalej natahovat, az budu aj palat a aj ten lock online, tak by som isiel vysotne Oko a ak by pan boh dal, tak im passnut vsetky 3 tokeny

15Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sun Apr 18, 2010 7:15 pm

Drobec

Drobec

Monse napsal:ja by som to dneska uzavrel, znova zbytocne dalej natahovat, az budu aj palat a aj ten lock online, tak by som isiel vysotne Oko a ak by pan boh dal, tak im passnut vsetky 3 tokeny
:-O a čo mojich 5 altov na nich nemysliš ? :-D ale nie som ZA (tokeny aj prijať)

16Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Thu Apr 22, 2010 2:20 pm

wook

wook

ja jsem PRO lock se hodi a stav nasich locku v guilde je spise pasivni nez aktivni takze jstly budes aktivni tak neni zadnej problem :-)

17Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Thu Apr 22, 2010 7:44 pm

piggy

piggy

já jsem PRO je videt že má zájem a aktivního main locka nemáme :-P

18Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Thu Apr 22, 2010 8:39 pm

Neff



Takze jsem se snazil udelat nejake veci,ktere mi tu Quake doporucil a zatim se mi podarilo:
Trinket za Badge + Back
Mám všechny Gemy,Ench BD wrist,BD gloves,+6 all stats Chest a Glyph na hedce + hned bude Ench sublety na back.
- Trinket z Arca prozatím nemám - nějak jsem nesložil nikdy full partu.

19Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Fri Apr 23, 2010 3:29 pm

Siem

Siem

snazi se zbira bojky Laughing Laughing ja sem PRO

20Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sat Apr 24, 2010 8:18 am

xenasvk

xenasvk

prosim o uzavretie topicu a prijatie do gildy, splnil 90% podmienok, chyba uz len trinket z arca, co moze trvat zohnat aj 2 mesiace xP navyse to nie je to najdolezitejsie co lock potrebuje...

21Neff - Warlock Empty Re: Neff - Warlock Sat Apr 24, 2010 9:17 am

galloper

galloper

xena xena ze on ti slubil lizatko Very Happy aj ked sa mi naozaj nepaci par jeho itemov, kedze to vizera akoby ZA nepoznal - sword/dagger + trinket + headka mozno dokonca ring ... a mohol by si dotiahnut 8 skillov na enchu , nepride mi to tazke a mozes si dat ench do ringov poriadny a nie 4 allstats Smile pro

22Neff - Warlock Empty RE. Neff Sat Apr 24, 2010 4:02 pm

Quake

Quake

No, máš aktuálně zbytečně velký hit, vyměň pár gemů, co máš na BD+HIT za BD+CRIT, stačí tak 150 hitu, navíc předpokládám, že po přijetí budeš chodit pořád ZA, a po lootu třeba takové hoof of haxing headky, která má tuším 31 hitu tě čeká další resocket... btw, do pásku namísto gemu BD+STAM dej čistě na DB, ten socket bonus se ti nevyplatí a pokud máš málo HP, tak enchantni do bot stam.

Pořád váhám, zda přijmout či nikoli. Hmm, uděláme to tak, že tě na zkoušku vezmeme, ale počítej s tím, že se na T6 raid nedostaneš dřív, jak se mnou neprojdeš ZA nebo SSC. Takže...

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru