Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Grimulus - tankista

+7
Thali
Immortalis
Drobec
Monse
lorain
Patas
Grimulus
11 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

26Grimulus - tankista - Stránka 2 Empty RE:Grimulus - tankista Sun Feb 28, 2010 3:17 am

Jehnátko

Jehnátko

tady by se to chtelo nejak hnout Smile

27Grimulus - tankista - Stránka 2 Empty Re: Grimulus - tankista Sun Feb 28, 2010 5:41 am

Drobec

Drobec

mate prihlašku dvaja warovia ty a Aka kedže teba som od inspektu nevidel a maš aj horšie staty moje konečne rozhodnutie je PROTI

28Grimulus - tankista - Stránka 2 Empty Grimulus - tankista Sun Feb 28, 2010 1:15 pm

Grimulus



njn nemohl si me ani videt ,protoze se mi posral HD a jsem na booku, pocitam ze do tejdne to pude( koupit novej HD, naistalova Windows atd..) Ze ma Aka lepsi eq to bych nerek min. mame stejny, ale jak myslis no..

29Grimulus - tankista - Stránka 2 Empty RE: Grimulus Sun Feb 28, 2010 1:57 pm

Quake

Quake

Jelikož byly současně otevřeny dvě přihlášky protect warrů, tak se rozhodovalo mezi tebou a Akou, po rozmluvě s CM jsme se bohužel přiklonili k Akovi. Má malinko lepší EQ a byl testován už na pár dungeonech. Přesto, že jsme přijali dalšího protect warra, tak by se ještě jeden hodil, ale chtělo by to lepší EQ...není rozumné nabrat hned dva nováčky s low EQ a chodit s nimi BT. Zatím na sobě pořádně zapracuj a za nějaký ten pátek to klidně zkus znovu, mezitím budeme mít možnost řádně otestovat Aku.

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Grimulus - warr.Tank

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru