Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Besstie-warlock

+5
kxann
Quake
Immortalis
galloper
Besstie
9 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Besstie-warlock Empty Besstie-warlock Wed Dec 16, 2009 10:47 pm

Besstie

Besstie

Nickname :Besstie
Class : Warlock
Race : Undead


WoW hram : 2 a pul roku cca..
Za tuto postavu hram : 4 mesice /played 17 dni


Zkusenosti:CR-full 5 man,HC-full 5 man,auchindom-full, KZ fc,ZA fc,grull fc,hyjal,bt,magtheridona,ssc,tk jsem byl zatim jen trash a v BT jen najentuse....
Ale mam zkusenosti ze vsemi dungy z jinych serveru )


Talent build : PVE 0/21/40

Staty : ( unbuffed )s PVE EQ !!!

Health/HP: 10166
Mana/MP:9280

Bonus Damage: ------->1008 ke vsemu a 1060 k shadow
Hit Rating: --------------> 23 Smile
Crit Rating: ------------->21.01%
Haste Rating:60
Mana regen:

Stav enchantov ak nejake chybaju tak ake ?
+15 spell dmg na wristy a 6 all stats na chest chyba Sad

Stav gemov ak nejake chybaju tak ake ?
gemy nejsou problem sehnat...

Prečo si odišiel/la z minulej guildy a aká guilda to bola ?
Ressurection Sickness-guilda nebyla schopna raidovat.. domluvil se nejaky raid a pak neprisli lidi...

Prečo chceš íst práve k nám ?
Chci nejakou dobrou guildu ktera progressuje dungy a kdyz se domluvi na nejaky raid tak ho pak jde... myslim ze ta vase je idealni


Poznáš niekoho z DL ? Pokial ano, tak koho ?


Je pre teba problém používat VT ( ventrilo ) ?
no problem

Kolko casu stravis denne pri wow a v akych casovych intervaloch ?
4-5 hodin jak kdy.. nekdy min nekdy vic o vikendech neni problem raidovat az do rannich hodin :d

Do kedy hravas , kedy mas vecierku ?
??:??...

Profesie:alchemy(zatim low skill ale pres prazdniny se do toho pustim..)
Sekundárne: FA
Vek: 18
Mesto:Olomouc

2Besstie-warlock Empty Re: Besstie-warlock Thu Dec 17, 2009 1:31 am

galloper

galloper

hmm ten hit je strasny, myslim ze vacsinu ran by ti kazdy boss rezistol, jedina moznost by bola retalentnut do afli kym sa ti ten hit nezvysi, takto by si aspon fajn boostol dmgerov, takze nad tym skus popremyslat Smile
Inak lock sa hodi, ale rad by som si ta inspectol, tak napis in game na nick galloper alebo olinko Razz
BTW: Pises ze hravas 4-5 hodin, v akom case, takto my raidujeme priblizne medzi 17-23, v tom case hravas?
moj postoj zatial neutral

3Besstie-warlock Empty Re: Besstie-warlock Thu Dec 17, 2009 2:17 am

Immortalis

Immortalis

Dalsi Olomoocaak Very Happy Jinak za me neutral a byl bych pro nejakou tu zkousku treba v ZA nebo KZ, pac se v lockovi nejak nevyznam. Ale proti nejsem Cool Zatim NEUTRAL

4Besstie-warlock Empty Re: Besstie-warlock Thu Dec 17, 2009 2:27 am

galloper

galloper

immo hlavne co treba vyskusat je ci vie dobre a bez kecania portovat a mackat Shadow bolt Very Happy:D

5Besstie-warlock Empty RE: Besstie Thu Dec 17, 2009 1:25 pm

Quake

Quake

Tento lock už u náš přihlášku měl, tenkrát jsem mu řekl stručný návod, jak postupovat při dalším EQuipování. Můj první dojem nebyl moc dobrý, nakonec mě ale překvapil, když po dvou týdnech napsal, že už má téměř všechno, co jsem mu poradil. Od poslední přihlášky, kde byla většina členů pro, udělal dost velký krok. Neříkám, že by to nemohlo být ještě lepší(dodělaná repka s Shatarem) ale v rámci možností jsem spokojen.
EQ není přesto na přijetí, ale za současného počtu locku bych byl schopen přihmouřit očko. Přihlášku ještě nechám chvilku otevřenou, aby se mohli vyjádřit ještě další členové.
Jsem PRO přijetí za předpokladu, že bude zatím chodit T5 úroveň a retalentne na affli.

6Besstie-warlock Empty Re: Besstie-warlock Thu Dec 17, 2009 4:12 pm

kxann

kxann

jestli ted uz nehraje isis ani deadtray tak sem PRO dalsi warlock se guilde hodi ALE,podle mne nutnost by byla pregemovat na hit!! jestli budes mit hit pod 140 tak sem PROTI.a urcite retal na affli tudiz i regemizace na spell dmg misto critu!! protoze tyhle stay sou pro destro locka moooooc slaby Smile

7Besstie-warlock Empty Re: Besstie-warlock Thu Dec 17, 2009 4:13 pm

Besstie

Besstie

Ten hit rating je low ale to bude tim ze nemam zatim full PVE epick..

Galloper- ja hraju tak od tech 17-18h do noci...v patek mi zacinaji prazdniny, takze nebude problem hrat do rannich hodin Very Happy (samozrejme ze ne kazdy den do 5ti do rana)


Immortalis-az pujdete ZA nebo KZ nebo cokoliv jineho a budete mit slot pro dmg tak mi napis... rad pujdu taky Smile

EDIT:affli do PVecka me fagt nebavi pro me je to nudny a nezazivny... ale jsem ochoten se obetovat a respecnout (aspon do te doby nez nahrabu nejakej ten hit rating pak zase respectnu z5 Very Happy)

8Besstie-warlock Empty Re: Besstie-warlock Thu Dec 17, 2009 6:56 pm

Kelinicuss

Kelinicuss

Za mě máš PRO, lock se hodí Smile

9Besstie-warlock Empty Re: Besstie-warlock Fri Dec 18, 2009 11:34 am

Isis

Isis

nedej se zalepit HITem co kxann pise Cool ja mam ve skutecnosti hit jen neco malo pres kilo a spolu s magtherihonoviym okem toho urvu vic ako on...lebo vysmahnu vetsi spell dmg...oc de ? o to, ze kdyz zanedbas jednu vec ve druhe musis poradne viniknout Very Happy PRO

10Besstie-warlock Empty Re: Besstie-warlock Fri Dec 18, 2009 2:56 pm

kxann

kxann

ze toho urves vic jak ja? dovol abych se zasmal Very Happy no delej jak chces ale jestli tady bude fungovat hit na 100% tak pak lockove co delaj machry bez hitu budou strasne brecet

11Besstie-warlock Empty Re: Besstie-warlock Fri Dec 18, 2009 3:51 pm

Besstie

Besstie

nechtel jsem to psat ale myslim si ze hit je k hovnu raci vetsi spell dmg/crit na ukor hitu nez vetsi hit rating na ukor spell dmg a critu ...Smile

12Besstie-warlock Empty Re: Besstie-warlock Fri Dec 18, 2009 4:28 pm

xenasvk

xenasvk

podla mna je skoda tu riesit, co je lepsie, najlepsie sa to aj tak uvidi na raide xP

13Besstie-warlock Empty RE: Besstie-warlock Fri Dec 18, 2009 6:35 pm

Jehnátko

Jehnátko

ach jo je videt jak si hloupouckej pvp hrac no ten hit zas tak nahovno neni kdyz bez nej hovno trefis ano v pvp ti je k hovnu ale pve je o necem jinem tak pls nepis tu sracky a nedelej tak ostudu z nesmyslama kdyz uz chces jit k nam

14Besstie-warlock Empty RE: Besstie Fri Dec 18, 2009 10:48 pm

Quake

Quake

Řešit vyřešenou věc mi přijde dosti hloupé...hit je potřebný, low hit = resist -> low dmg. Dokud nebudeš mít 130 hitu pojedeš affli, uvidíme jak ti to pujde...

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru