Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Vesemir-warrior

+5
Kristof
Jehnátko
pipatko
Thali
Vesemir
9 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Vesemir-warrior Empty Vesemir-warrior Sun Nov 08, 2009 12:22 am

Vesemir



Nickname:Vesemir
Class:Warrior
Race:Undead

Talent build:17/44/0(Fury,pokial chcete mozem chodit aj v armsoch,ale mam radsej fury Smile)
Wow hraji:Tak priblizne 1,5 roka
Za tuto postavu hraji:1 rok

Zkušenosti:10 many,v T5 raidoch sa moc nevyznam,Hyjal poznam az na archiho,na tom som este nebol,BT poznam cely,na illiho som taktiku cital aj videl na youtube,ale osobne som na nom este nebol...

Staty(unbuff):
HP:11 014

Attack power:1844(Bez trinketov,weapon enchantov a battle shoutu)
Hit rating:234
Crit chance:27,19%
Defense:350
Dodge:6,85%
Parry:8%
Ressilience:339

IQ:Sorry ale to fakt neviem,nikdy som nebol na ziadnom IQ teste Very Happy Ale som inteligentny Smile

Popis EQ:
EQ:Full epic,T6 legy,itemy za bojky,z PVP si do raidov berem S4 chestu(tu budem mat za 2 dni,takze uz to berem tak ako keby som ju mal),guardian neck a ring,T4 heada(este par bojek a kupujem lepsiu headku),
Weapony:Main handa z hyjalu z trashu,off handa za bojky

Chybí ti nějaké enchanty ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?

Chyba mi enchant na topanky,chestu a back(zozenem si co najrychlejsie)-Mam PVE

Chybí ti nějaké gemy ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?

PVE-Chyba mi gem do opasku

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
Guilda sa vola Royal Hackers,a existuje este len jeden den,ale uprimne,uvedomil som si ze uz nemam naladu rozbiehat novu guildu,to je nadlho Smile Pokial by som mal tu moznost dostat sa k vam,nemal by som dovod od vas odchadzat,jedine,ze by ste ma kickli...

Přoč chceš jít právě k nám ?
Pretoze podla mna patrite medzi najlepsie guildy na serveri Smile A samozrejme rad chodim raidy tak by som ich chcel s vami chodit.Spoznam novu partu dobrych ludi,tak preco nie Smile

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?

Poznam hraca Kristof,dobry chlapik Very Happy

Je pro tebe problém používat VT?
Nie neni

Kolko casu stravis denne pri wow a v akych casovych intervaloch ?
Obvykle neni problem zabit za wow aj 10 hodin,rekord mam 18 Very Happy Za wow som pravidelne,ale hravam aj normalne hry takze tu niesom stale.A hravam tak od 14:00-15:00 cez tyzden a cez vikend od vtedy,kedy sa zobudim Very Happy

Do kedy hravas , kedy mas vecierku ?

Cez tyzden maximalne do 22:00,pokial by to bolo nutne nejak by som sa tu udrzal zubami nechtami do 22:30 Very Happy Cez vikend tak do 00:00-02:00...tak ale stalo sa uz aj ze som bol KZ do 05:00 Very Happy

Profese:BS full,eng low skill,Skinning full,ale pravdepodobne ho zmenim na JWC koli trinketu Smile

Věk:15
Mesto:Trenčín

Neco o mne:Tak co ja viem,rad sedim za PC,cez vikend sa od neho nepohnem,len teraz mu musim davat nachvilku pauzu lebo v PC nemam chladič a mam novu grafiku 1GB a nechcem aby mi to zhorelo Very Happy Rad hram wow,ale obcas posedim aj za normalnymi hrami,som dobry chlapik,aaaa mam rad pizzu Very Happy

2Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Sun Nov 08, 2009 12:27 am

Thali

Thali

Kupodivu mne se pomerne zamlouvaas. Mas pekne staty, vidim ze vis, co je dobre pro warra.
Rad bych hodil inspect...

Jinak vim, ze ses knam uz hlasil, cili zatim pro me predbezne ANO

3Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Sun Nov 08, 2009 11:24 am

pipatko

pipatko

Vypadá celkem v pohodě, jen ty PVP itemy (bleeeeeee)... Možná ještě malinko zvednout AP Smile Jinak PRO

4Vesemir-warrior Empty RE:Vesemir-warrior Sun Nov 08, 2009 1:08 pm

Jehnátko

Jehnátko

nevim nevim jsou tam pvp itemy to nemam rad, potom ten vek pres tejden jak je na tom z vecerkou....no ale vidim to tak ze asi kryse a gallo hodi real inscpekt kdyz je z trencina Smile
jinak za mne neutral ale spis protidmg waru se my zda mame dost a 1 nejvic 2 na raid je dost takze tak Smile

5Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Sun Nov 08, 2009 1:25 pm

Thali

Thali

Pokud vim, tak jinych class je tu mnohem vic, nez 2 clenove (Ani, napriklad roguny Very Happy )

Inspect mu hodim dnes, ale myslim si, ze by byla blbost odmitat warra, kdyz mame jen 2 aktivni. K tomu rekrash malokdy vydrzi do noci a kdyz jeden prestane hrat ( DOSLA MI ORIGINALKA DRAGON AGE!!!), tak to bude riziko.

Podle mne 3 kvalitni warrove se v guilde neztrati. Jak kvalitni je Vesemir ukaze az inspect a pokud bych mohl poprosit, tak i projiti nejakeho rychleho hera..

6Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Sun Nov 08, 2009 2:19 pm

Vesemir



Takze sa tu k tomu vyjadrim...jehnatko,PVP itemy mam 3,chestu,neck a ring,mam aj PVE neck,aj PVE ring,ale pokial by som si ich nasadil,celkovo by to ovplyvnilo moj dmg,a ten dmg by bol mensi...cize davam prednost tym par PVP itemom Smile A myslim si ze pokial by som s vami zasiel nejaky raid dropne dobry neck,ring a je po probleme Very Happy No a brutal chesta je sice PVP,ale zas neni najhorsia,dava strength,hit,crit...viem neni najlepsia,ale zas neni zla Smile A cital som si tu aj ine prihlasku,a v jednej napisal piggy ze hyjal davate do 21:00 a SSC date do 20:00...a ja mozem byt na PC do 22:30 Razz

A thali,jasne inspectnut ma mozes,a hero mozeme kludne zajst no problem Smile

A posledna vec,dnes sa mi nejak posralo wow,a nemozem sa lognut na Vesemira,ked sa lognem,nezobrazi mi postavu,zobrazi mi len tien,a v momente to spadne,popremazava som cache,errors atd...nic nepomohlo,teraz odinstalujem wow a nainstalujem ho znovu drzte palce nech mi to ide Very Happy Keby to neslo ja tu este napisem,a hadam to nejako vymyslim Smile Pokial ma niekto nejake rady co s tym mam tak mi poradte pls Crying or Very sad

7Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Sun Nov 08, 2009 2:29 pm

Thali

Thali

BTW, jen doplnim, ze sam mam na sobe PvP item a donedavna sem mel 2.

8Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Sun Nov 08, 2009 2:52 pm

Kristof



ZA, je uplne v pohode a vie hrat dobre za wara urcite bude pre G prospesny.

9Vesemir-warrior Empty RE:Vesemir-warrior Sun Nov 08, 2009 3:35 pm

Jehnátko

Jehnátko

ach jo hele me to je jedno vemte si koho chcete delejte si snim co chcete ale thali jestli se neosvedci tak prijedu a natrhnu ti zadek kdyz se o nej tak zastavas ...howk domluvil sem Smile

10Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Sun Nov 08, 2009 4:40 pm

Vesemir



Juhuuuu!Takze oznamujem ze wow sa mi rozbehlo Very Happy

11Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Sun Nov 08, 2009 8:48 pm

Sajdi

Sajdi

JO potvrzuju potkal jsem ho v OG dneska Very Happy,jsem PRO,a k tem pvp itemum,mam taky dva Razz do dobry nez mi padne lepsi no Very Happy

12Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Mon Nov 09, 2009 10:18 pm

Drobec

Drobec

no niesom moc potešení dalšiemu dmg warovy ale staty niesu zlé ešte by som si spravil nejaký ten inspekt potom sa vyjadrím zatial neutral

13Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Mon Nov 09, 2009 10:34 pm

Vesemir



Oukej logujem sa do hry /w Vesemir teda Smile

14Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Mon Nov 09, 2009 10:45 pm

Drobec

Drobec

no inspektol som si ho a eq nieje márny len jeden trinket ale to sa da nafarmiť v BM alebo za boj takže ZA no ale myslim že ako fury by som už neprijal nijakeho wara lebo potom by ich už bolo moc

15Vesemir-warrior Empty Re: Vesemir-warrior Tue Nov 10, 2009 9:54 am

Stingi

Stingi

Vesemir je v pohode chalan chodim snim areny...Za warra to vie a Eq neni na zahodenie .Rozhodne by bol prínosom do guildy takže som Za.

16Vesemir-warrior Empty RE: Vesemir Tue Nov 10, 2009 2:45 pm

Quake

Quake

Fury warrů není zrovna málo, navíc Drobec tvrdil, že by rád začal chodit za dmg a ten čas v kterém musíš chodit spát, pokud to platí i pro výkendy, tak BT dojdeš málokdy. Hele uvidíme, EQ nejhorší nemáš a warrové jsou pro, takže ti šanci dám, ale počítej s tím, že pro faktory, jenž jsem vyjmenoval, tě budeme bedlivě sledovat. Doufám, že je vykompenzuješ skillem a kvalitním DMG.

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru