Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Diplo-Druid

+15
Blind3rr
hurmikaki
Quake
Kalgys
Jehnátko
Tasartir
Drobec
galloper
Hydralix
xenasvk
lorain
Lakyss
Thali
lidlike
diplo
19 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Diplo-Druid Empty Diplo-Druid Mon Aug 03, 2009 11:16 pm

diplo



Nickname : Diplo
Class : druid
Race : tauren

Talent build : PVE 0/47/13 (nejsem si jisty, ted sem v pvp)
WoW hraji : 1 rok
Za tuto postavu hraji : 1 rok Very Happy

Zkušenosti : Všechny bosse kazdyho 25-man raidu, skoro všechny 10-man raidu a skoro všechny bosse dungeonů...SWP neznam...Ještě jsem nevidel padnout-Magha a Alara..Very Happy

Staty : ( unbuffed )feral equip a v bearovi
HP: 18 001
dodge: 45,12%
armor: 27 985
defense: 382
ressil: 42

Jeste mam slusnej pve i pvp resto equip a T4 balance.PVP - 4x brutal

Nechce se mi presne vypisovat vsechny equipy, ale Jsem schopnej tankovat i healovat BT

Stručný popis EQ:
Na ferala mam 3x T6 plus t6 věci...chybi mi uz jen trinket z gurtogga a t6...
Resto je t5...na pvp 4x brutal
Balance je t4

Chybí ti nějaké enchanty ? NEchybi
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ? Mam oba

Chybí ti nějaké gemy ? NEchybi

Proč si odešel z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Guards of dark (god).
...protoze me hrozne nastvali

Přoč chceš jít právě k nám ? No znam tam par lidicek ikdyz ne moc..znam tam jedinyho hrace wow co znam osobne..:DA jinak jste urcite slusna guilda na pve.

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
Lidlike, nuclear, lakyss..a urcite i dalsi

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Vůbec ne Smile rád si pokecam(zkopirovany, ale pravdivy:D)

Profese : lw, skin, ench-375
off profese nemam

věk : 15
mesto: oselce:Durcite znate..kdyztak se kouknete na net..to za to urcite stoji:D


Dekuji za brzke vyrizeni zadosti:D

2Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Mon Aug 03, 2009 11:28 pm

lidlike



hh:D Jsem PRO.. je to nej kamos od zakladky a k nam do guildy jde hlavne kvuli me. Vim ze mame ted dost tanku ale myslim, ze jeste jednoho nak prezijem:-) A to ze slabsim drujdum bude brat t6 si taky nemyslim:D kvuli me ho vemte urco:D

3Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Mon Aug 03, 2009 11:33 pm

Thali

Thali

Cim te nastvali??

Verim, ze kdyz jsi Lidlikuv kamos, tak se ti da verit, takze sem PRO

4Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Mon Aug 03, 2009 11:42 pm

Lakyss



tak s tímhle týpkem chodím areny a dává to docela slušně Smile . Sice sem ještě neměl tu čest s ním jít na raid ale už se mi stihl pochlubit s equipem Very Happy a myslím že půl T6 tank není k zahození, takže su rozhodně pro. A jinak diplo v talent buildu ti chybí jeden bod Wink ( je jich 61) Wink

5Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Tue Aug 04, 2009 1:04 am

lorain

lorain

hej ale me by taky zajimalo, cim te GoD nastvali, pac pokud si to zaznamena, dneska byla na worde mensi hadka... ale to sem nepatří, ja osobne proti nikomu nic nemam:) snad i proti me ne:D no urcite by to chtelo vyjadreni CM ale ja bych byl i pro

6Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Tue Aug 04, 2009 9:12 am

xenasvk

xenasvk

no ja som PRO, staty skoda komentovat, uroven T6 tazko vylepsi Smile a ak sa s nim bude na VT dat porozpravat, tak bude fajn Very Happy druid sa vzdy hodi Smile

7Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Tue Aug 04, 2009 10:18 am

Hydralix

Hydralix

Napodobne

8Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Tue Aug 04, 2009 2:39 pm

galloper

galloper

Tak k statom sa vyjadrovat nebudem, ale nenecham sa s nimi ani uniest.. bo hned prva vec co som si vsimol mi tu trosku nesedi ... "Talent build : PVE 0/47/13 (nejsem si jisty, ted sem v pvp)" - niesi si isty aky mavas talent build na pve, ked ste pve guilda a hlasis sa do pve guildy? je to tvoja postava ? A zaujimal by ma tez to ako ta god nastvali Razz

9Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Tue Aug 04, 2009 3:17 pm

Drobec

Drobec

mna by zaujmalo či ho GoD naštvali... ako si určo každy pamäta nedavno tu jeden GoD-ak pisal prihlašku a nevyjadroval sa nejak privetivo k našej gilde možno som aj príliš podozrievavý ale zaujmalo by ma či je niekto ochotny dať za toho chlapika ruku do ohňa. dalej čo sa týka eqipu mame kopec feral tankov ale bolo b škoda niekoho tejto urovne si nechať prekĺznuť medzy prsty tak som asi ZA a Diplo ospravedlnujem sa ti ak som napisal niečo čo ta urazilo nemyslim to zle na teba ale... proste GoD...

10Diplo-Druid Empty :D Tue Aug 04, 2009 3:18 pm

diplo



jo je to moje postava...Smile..proste v ty guilde me nemeli moc radi..nwm proc..jestli, protoze jsem chodil ve vsedny dni chodit spat v pul 12, takze uprostred raidu,ale taky kdyz kokoti chodi raidy od 9...tady v guilde chodite raidy od 5 takze pohoda..

11Diplo-Druid Empty nejsem spion Tue Aug 04, 2009 3:21 pm

diplo



nejsem spion..nevim, co mam napsat aby jste mi verili....

12Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Wed Aug 05, 2009 2:07 am

Tasartir



diplo urazil jsi me ze jsi nenapsal ze znas i me Very Happy , ale ne ted vazne urcite PRO znam ho ze sveho pusobeni v GoD a jeden zmala normalncih lidi v GOD a za drudia to fatk umi Smile

13Diplo-Druid Empty RE:Diplo-Druid Wed Aug 05, 2009 10:19 am

Jehnátko

Jehnátko

ja nevim ja bych byl i pro ale no proste nevim treba to je opravdu ten spion Very Happy i kdyz nevim co by mel vyspionovat Very Happy ale tak zatim PRO Very Happy

14Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Wed Aug 05, 2009 12:35 pm

Kalgys

Kalgys

PRO ale mam pocit ze jako kazdej rves gemy do stamky....a co ten armor uz mas T6 a porad nemas armor cap..... pls to mi vysvetli.....

15Diplo-Druid Empty RE: Diplo Wed Aug 05, 2009 1:38 pm

Quake

Quake

Napiš mi in-game, provedem inspect a pokecáme...

16Diplo-Druid Empty .. Wed Aug 05, 2009 1:51 pm

diplo



jj napisu..kdyz si vymenim staffku, tak budu mit armor cap;)

17Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Wed Aug 05, 2009 2:11 pm

galloper

galloper

Quake napsal:Napiš mi in-game, provedem inspect a pokecáme...
Napodobne Razz

18Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Wed Aug 05, 2009 2:22 pm

Kalgys

Kalgys

diplo napsal:jj napisu..kdyz si vymenim staffku, tak budu mit armor cap;)
ok

19Diplo-Druid Empty DIPLO Thu Aug 06, 2009 3:39 am

hurmikaki



diplo kokot si tu akurat len ty !!!
do GoDu si si daval prihlasku a dobre si vedel o kolkej GoD chodi raidy je to v prihlaske ci ti ten cas vyhovuje !!! Laughing
o 11.30 si siel spat ??? to si uz davno spal ty zebrak co tu kalmes chodil si spat o 22.30-23.00 a to ze si siel spat a nechal 24 ludi v prdeli ti pripada ako normalne ??? ty decko zasrane !!! ti mama da po papuli a utekas cely postaty spat !'' jedine na BT a HS si vydrzal byt dlhsie zaujimave ze vtedy si spat nesiel a alebo ked si nieco potreboval to sme ti boli dobry ty sopliak zdegenerovany !!! Mad tie T6 s ktorymi sa sem hlasis si dobre zapamataj kto ti ich dal !!!
sme radi ze si odisiel, kazdy jeden GoDak ta mal plne zuby za to ze si sa do hry prihlasil opytal si sa ci ide swp a ked sme ti povedali este nie tak si siel off...
cudujes sa ze sme ta na raidy nebrali ??? Taku nulu akou si nepotrebujeme !!!
zdegenerovany kreten uzite si ho !!! elephant kokotakusa

20Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Thu Aug 06, 2009 5:46 am

xenasvk

xenasvk

hurmi: ked bol taky o hovne a liezol kazdemu na nervy, preco ste ho nevyhodili? Very Happy
btw. mohol by si sa vyjadrovat menej vulgarne a nie ako teenager predvadzajuci sa pred kamaratmi (ghetto style)?

21Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Thu Aug 06, 2009 9:31 am

Drobec

Drobec

hurmikaki napsal:diplo kokot si tu akurat len ty !!!
do GoDu si si daval prihlasku a dobre si vedel o kolkej GoD chodi raidy je to v prihlaske ci ti ten cas vyhovuje !!! Laughing
o 11.30 si siel spat ??? to si uz davno spal ty zebrak co tu kalmes chodil si spat o 22.30-23.00 a to ze si siel spat a nechal 24 ludi v prdeli ti pripada ako normalne ??? ty decko zasrane !!! ti mama da po papuli a utekas cely postaty spat !'' jedine na BT a HS si vydrzal byt dlhsie zaujimave ze vtedy si spat nesiel a alebo ked si nieco potreboval to sme ti boli dobry ty sopliak zdegenerovany !!! Mad tie T6 s ktorymi sa sem hlasis si dobre zapamataj kto ti ich dal !!!
sme radi ze si odisiel, kazdy jeden GoDak ta mal plne zuby za to ze si sa do hry prihlasil opytal si sa ci ide swp a ked sme ti povedali este nie tak si siel off...
cudujes sa ze sme ta na raidy nebrali ??? Taku nulu akou si nepotrebujeme !!!
zdegenerovany kreten uzite si ho !!! elephant kokotakusa

znie to ako keby ho k nam GoD chceli silene prepašovať ale ak ho pozna tolko ludi tak som ZA

22Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Thu Aug 06, 2009 9:47 am

Blind3rr

Blind3rr

hurmikaki napsal:diplo kokot si tu akurat len ty !!!
do GoDu si si daval prihlasku a dobre si vedel o kolkej GoD chodi raidy je to v prihlaske ci ti ten cas vyhovuje !!! Laughing
o 11.30 si siel spat ??? to si uz davno spal ty zebrak co tu kalmes chodil si spat o 22.30-23.00 a to ze si siel spat a nechal 24 ludi v prdeli ti pripada ako normalne ??? ty decko zasrane !!! ti mama da po papuli a utekas cely postaty spat !'' jedine na BT a HS si vydrzal byt dlhsie zaujimave ze vtedy si spat nesiel a alebo ked si nieco potreboval to sme ti boli dobry ty sopliak zdegenerovany !!! Mad tie T6 s ktorymi sa sem hlasis si dobre zapamataj kto ti ich dal !!!
sme radi ze si odisiel, kazdy jeden GoDak ta mal plne zuby za to ze si sa do hry prihlasil opytal si sa ci ide swp a ked sme ti povedali este nie tak si siel off...
cudujes sa ze sme ta na raidy nebrali ??? Taku nulu akou si nepotrebujeme !!!
zdegenerovany kreten uzite si ho !!! elephant kokotakusa
jak to tak čtu tak jsem rád že jsem v GoD nikdy nebyl... s každym dalšim příspěvkem od někoho z GoD mám pocit že musíte mit IQ průměr tak 60

23Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Thu Aug 06, 2009 10:41 am

Drobec

Drobec

Blind3rr napsal:
hurmikaki napsal:diplo kokot si tu akurat len ty !!!
do GoDu si si daval prihlasku a dobre si vedel o kolkej GoD chodi raidy je to v prihlaske ci ti ten cas vyhovuje !!! Laughing
o 11.30 si siel spat ??? to si uz davno spal ty zebrak co tu kalmes chodil si spat o 22.30-23.00 a to ze si siel spat a nechal 24 ludi v prdeli ti pripada ako normalne ??? ty decko zasrane !!! ti mama da po papuli a utekas cely postaty spat !'' jedine na BT a HS si vydrzal byt dlhsie zaujimave ze vtedy si spat nesiel a alebo ked si nieco potreboval to sme ti boli dobry ty sopliak zdegenerovany !!! Mad tie T6 s ktorymi sa sem hlasis si dobre zapamataj kto ti ich dal !!!
sme radi ze si odisiel, kazdy jeden GoDak ta mal plne zuby za to ze si sa do hry prihlasil opytal si sa ci ide swp a ked sme ti povedali este nie tak si siel off...
cudujes sa ze sme ta na raidy nebrali ??? Taku nulu akou si nepotrebujeme !!!
zdegenerovany kreten uzite si ho !!! elephant kokotakusa
jak to tak čtu tak jsem rád že jsem v GoD nikdy nebyl... s každym dalšim příspěvkem od někoho z GoD mám pocit že musíte mit IQ průměr tak 60
:-D

24Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Thu Aug 06, 2009 11:40 am

Thali

Thali

Ano, vyjasdril se jako neschopny nervak, ale muze na tom byt klidne i pravda. Stacilo jen, aby to naspsal jinak, v klidu a nekdo jiny asi.

Cili bych dipla, pokud ho chcete vzit, vzal na zkousku, jak se osvedci (nemyslim tim ze se veme, ale neco jako v pripade tasartira....zadna aktivita, leavovani v raidech, neochota = kick)

25Diplo-Druid Empty Re: Diplo-Druid Thu Aug 06, 2009 11:44 am

Narlas



Chcete vediet dovod odchodu?
Diplo prisiel do GoD ako zelenka. Cely eq co mas, ti dal GoD. Pamatam sa, ako si prvykrat tankoval Vashj, alebo Astromancerku. Sam si nechcel, ale Ausara tam vtedy nebola, tak prisla rada na teba. A ked to vsetko vyslo, bol si happy like a child. Tesil som sa s tebou.
Ale leavnut gildu kvoli tomu, ze 2 ci 3 mesiace nehras, ked sa opytas sa ci uz ide SWP a my ti povieme ze nie, tak si das par areniek namiesto raidu. Potom ked sa ide Ilidan a my ta nezoberieme, tak preto sa G co ti dala cely eq neleavuje. Je na to jeden vyraz- eq hunt. Si si akoze vazne myslel, ze cely ten cas co si nehral tu nikto novy neprisiel? Invitovali sa najprv ludia co boli cely raid. Prepac, ale nebudem brat na Ilika niekoho, kto 2 mesiace nehral a to ci vobec poznas nanho taktiku je otazne.
Diplo nic proti tebe nemam, ale do rozbehnuteho vlaku neni take lahke naskocit.

A mila DL. Nechajte si tych urazok na clenov GoD. Ide nam vsetkym o jedno a to je dobre si zahrat s partou dobrych ludi v gilde. Nadavat touto nepriamou formou vie kazdy. Ved kto mi co moze? Ze? Nemam proti nikomu nic a dufam ze mat nebudem.
Preto vam zelam, uzivajte si hrania na Narne, prajem vam pekne dropy Smile
A tebe Diplo GL & HF v novom kolektive.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru