Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Ixal-Warrior

+10
Jehnátko
diktys
Ixal
darkearl
Hydralix
Haabo
Skull
Sajdi
xenasvk
Drobec
14 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Mon Aug 03, 2009 12:28 am

Drobec

Drobec

no ste tu 2 na rovnakej urovni čo si daly prihlašku popremyšlam a asi sa spravi hromadny inspekt inak vek je dosť proti ale slovak :-D to maš u mna + zatial bez nazoru musim vidieť eq a potom sa vyjadrim pripadne /w na nick Drobec alebo Jalitko

2Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Mon Aug 03, 2009 4:36 am

xenasvk

xenasvk

mne sa celkom pozdavas, ukecany, snad nie az privelmi, ale na skusku by som to videl... ale hlavne slovo budu mat Skull a Quake ... ja by som ta rad uvital v nasich radach... mládežník Very Happy

3Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Mon Aug 03, 2009 9:15 am

Sajdi

Sajdi

Mozna by bylo lepsi kdby jsi hraval od 17:00 bo to vetsinou by se MEL jit raid nebo skladat ... raidy do 2 rano stihame uz vsechnym,vetsinou to ani uz pres pulnoc neni pokud nejde o progress Very Happy takze v tom bych probelm nevidel.... no Jsem PRO Very Happy Very Happy

4Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Mon Aug 03, 2009 3:57 pm

Drobec

Drobec

no prave bol prijaty jeden war tank a nebol by som rad keby sa to prehanalo no ale ak by sa prijal tak by som dočasne pre war tankov pryhlašky uzavrel stale neutral postoj po inspekte sa vyjadrim

5Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Mon Aug 03, 2009 6:30 pm

Skull



Eq se hodi na T5 raidy... tankovat umí, nevýhoda nizkej věk, ale to snad nějak přejdem, apon bude mít Scoby kamaráda. Jsem Pro

6Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Mon Aug 03, 2009 6:56 pm

Haabo



jn Hydralix ted moc nehraje takze kdyz bude Scobymu smutno tak tu bude Ixálek Smile

7Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Mon Aug 03, 2009 9:46 pm

Hydralix

Hydralix

CO bysom nehral som vduchu svamy Very Happy

8Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Mon Aug 03, 2009 11:41 pm

darkearl



Takze sice som v guilde len chvilu .. ale nieco o nom poviem no.. dnes sme boli spolu ZA.. a bolo vydno ze tankovat vie.. z warom ma myslim dobre skusenosti .. takze som PRO Smile

9Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Tue Aug 04, 2009 3:05 pm

Drobec

Drobec

jednozačne ZA je sice mlady ale čo sa týka wariora nemal som mu skoro čo vytknuť enchanty a sokety ma spravne nahadzane talenty ma ine ako ja ale stejne som našiel len 2 zle hodene a ostatne sa mi pozdavalo dokonca planujem skusiť TB 8/10/43 ako ma on :-P

10Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Tue Aug 04, 2009 3:40 pm

Ixal

Ixal

HiHi :-P tak uz len pockam na rozhodnutie snad bude pozitivne :-)

11Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Wed Aug 05, 2009 1:23 am

diktys

diktys

Mně se líbi určitě nejsem proti. santa

12Ixal-Warrior Empty RE:Ixal-Warrior Wed Aug 05, 2009 10:17 am

Jehnátko

Jehnátko

no ja nevim sice vek je trosku no mladej:D ale mluvil sem snim a nema v hlave vypatlano i kdyz mame dost tanku ktery sedej a koukaj coz je asi nejvetsi problem i tak bych byl PRO(prosil bych pana skifula aby kurva konecne zacal oznacovat pro/proti spravnou barvou je zatim jedinej deges co to neumi diki Very Happy )

13Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Wed Aug 05, 2009 10:59 am

Sajdi

Sajdi

Prosim pana Falca aby mi nefusoval do remesla Very Happy diky Very Happy ...

14Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Wed Aug 05, 2009 11:39 am

Tominoo



Bol som snim ZA a vyzeral ze je velmi dobry a komunikativny tank.. tak preco nie Very Happy

15Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Fri Aug 07, 2009 4:48 pm

stred123



PRO Staty na tanka ma Dobré.

16Ixal-Warrior Empty Re: Ixal-Warrior Fri Aug 07, 2009 4:54 pm

Hudiny



Ja jsem Prostaty v pohode kdyz ho chvali drobec tak je co rict:D Navic warru takny moc nemame takze by to melo byt v poho

17Ixal-Warrior Empty RE: Ixal Fri Aug 07, 2009 7:23 pm

Quake

Quake

EQ dostačující, CM warru je pro, ostatní byli vesměs taky pro, takže bych mu teda tu šanci dal...

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru