Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Historie Dark Lords

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Historie Dark Lords Empty Historie Dark Lords Sat Apr 04, 2009 12:21 pm

Quake

Quake

Historie Dark Lords:

Založení guildy se datuje někdy na podzim 2007, kdy se partička dobrých kamarádu a hráčů CSS rozhodla na odreagováni zahrát WoW Smile. Název jsme vymýšleli společně, nakonec mě napadlo Dark Lords a všem se to zamlouvalo, takže nebylo co dál řešit.
Guilda byla zpočátku plná low lvl, rozrůstala se ovšem hodně rychle a nezvětšoval se jen počet hráčů, ale také jejich zkušenosti. Zanedlouho se začali objevovat první 70 lvly, začínali se chodit dungeony na normal i heroic, ale na tempu růstu jsme nepolevovali. První zvrat přišel při nástupu Twinstaru, kdy víc než polovina guildy změnila server a já s nimi.
Asi kolem 13lvl jsem zjistil, že Twinstar je jen prostředek aby si zdejší GM mohli každých 5 minut dokazovat na world chatu jak sou perfektní a kdo jim nelezl do zadku, tak dostal mute… nikdo nemohl vyjádřit vlastní „kritizující“ názor, jednoduše řečeno server na ****. Chtěl sem se vrátit, ale nebylo kam, Narnias byl zdevastován GMkami který odešli a online bylo jen pár zoufalců, což mě přimělo jít na jeden „only battleground“ server a tím pádem proběhlo pohřbení Dark Lords asi tak na půl roku, po kterém jsem se vrátil zpět na Narn a hrál zpočátku jako samotář BG.
Když tu jednoho dne jsem jakousi náhodou přečetl zprávu Koulina na world chatu, který hledal lidi do své nově založené guildy „Purple Guys“. Nevím co mě přimělo mu napsat, protože podobných zpráv sem v chatu četl denně několik, byl to, jak se říká, osud Very Happy , tak jsem mu tedy napsal, jestli to nechce dat dohromady. Nevkládal jsem do toho moc velké naděje, ale popsal jsem mu situaci a naše naprosto nevyužité „zazemí“. Už po pár prohozených větách sem věděl, že to je supr človíček a že by to mohl klapat. Na druhý den mi napsal „dem do toho“ a díky těmto třem slovíčkům začalo guildě svítat na lepší časy. Jak se zanedlouho ukázalo tak tohle byla přesně ta „injekce“ kterou Dark Lords potřebovali, aby se zvedli z popela. Netrvalo ani 3 týdny a mohli jsme se řadit na místo čtvrté nejlepší guildy hordy, začátkem dubna jsme se probojovali na místo třetí a pomalinku začínáli lomcovat prvníma dvěma. V tempu jsme nespomalili a koncem prázdnin 2009 jsme zasedli křeslo nejvyšší. Počas zimy 2009 a začátkem roku 2010 jsme zůstali téměř jako jediná guilda, která chodí aktivně raidy a progresuje každý den.

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Vedení Dark Lords

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru