Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Cretas- holy paladin.. muzu i prot a retri

+7
Thali
Unbeliever
Drobec
xenasvk
Blindie
Vesemir
Cretas
11 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

Cretas



Nickname: Cretas
WoW hraji:3 roky

Class: Paladin
Race: Blood elf
Main Spect: HOly/prot
Za tuto postavu hraji: 2 roky
Played postavy: 40 dní.. 18 hod

Zkušenosti:naxx 10.. 25 FC.. VOA 10 25 FC... OS 25 +3 a 10 +2

Talent build: 51/5/15


Armory: (odkaz na tvoji postavu)
http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Cretas

Screen z raidu:
uploadovat screeny můžete třeba na: http://imageshack.us/
(obsah screenu je jen na vás, může zachycovat vaše DPS, dosažený BD, největší crit, prostě cokoli...přesto, že se jedná o nepovinný údaj, může dosti ovlivnit přijetí)


Staty:

HP:14865
MANA:18542

Bonus Heal:2198
Mana regen:221
Crit chance:23,45%
Spell haste:498


Profese:mining
Sekundární:Bs ... skillim

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? v healu ne
Máš udělané základní reputace na glyph do headky a enchant do ramen?jop
Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ?
Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky (i ty za které už nehraješ).
je to main
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?hell yea.. lamy
Přoč chceš jít právě k nám ? v životě jsem nebyl v guilde velikanu na narniasu
Co nám můžeš nabídnout ? vernost... aktivitu... schopnost pomoci
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? ... ruzne.. muzu kdykoliv
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? ani neznam.. mozna oblivinatose ze sargu
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? ee

Město: Blatná
Věk: 17
Večerka: (do kdy můžeš raidovat) večerka??.. neznám

Něco o mě: jsem pohodovej.. pro guildu obetavej... metalove zalozenej clovek Smile

Vesemir



Cretas napsal:
Nickname: Cretas
Za tuto postavu hraji: 2 roky
Played postavy: 40 dní.. 18 hod

Ten played na to že hráš 2 roky je docela low.No neviem,ďalší človek do guildy?Aj ludia čo su v guilde dosť dlho už maju problem dostať sa na raid takže ti dávam PROTI

Blindie

Blindie

prhlaska dost odflakla, paladinu sice moc nemáme , ale me jsi zatím nepresvedcil, proc mas tolik haste a tak relativne nizky krit?

xenasvk

xenasvk

ako prota si viem predstavit, inak ani moc nie Smile

Drobec

Drobec

xenasvk napsal:ako prota si viem predstavit, inak ani moc nie Smile
ja si neviem predstaviť čo by tankoval xeni PROTI

xenasvk

xenasvk

tankoval by aspon 10tky pre tych, ktory neboli v prvych dvoch partach, pretoze ako je u nas zvykov, 4 tanky na 1 desat man a potom ostatny nemaju z coho skladat....

Unbeliever



no ja si myslim ze paladinov mame v guilde skutocne tak akurat, a z mainov holadinov mame Almightyho, teraz noveho Vellenusa, Leyinka a ja mam off heal eq lepsi ako ten retri... Ale co sa mi na nom paci je ze pocuva metal Twisted Evil . Bohuzial aj tak PROTI

Vesemir



xenasvk napsal:tankoval by aspon 10tky pre tych, ktory neboli v prvych dvoch partach, pretoze ako je u nas zvykov, 4 tanky na 1 desat man a potom ostatny nemaju z coho skladat....

Xeni to je také menšie zhenvýhodnenie že chceš niekoho nabrať koli tomu aby tankoval 10 many...a do 25ky sa aj tak nedostane...

Thali

Thali

Spis si musiem uvedomit, jestli nas bude online 40 a skladat jeden raid a nebo doberem par lidi a budem jako prvni guilda na narniase skladat 2 raidy s funkcnimi DKP. Otazka je, jaka bude aktivita lidi behem skolniho roku/semestru.. Ale podle mne, az si toto guilda uvedomi, tak se mohou prijimat/odmitat dalsi clenove...

Cretas



ANo vesemire...chodil jsem jen raidy... a jako T4 moc casu nezajebou... jinak ted jedu tankadina... a na 10ky mam ... :-) ....kliden bych je tankoval.. a ... jinak za prihlasku se omlouvam.. psal jsem ji v nestrizlivem stavu a bez bryli..ale rozhodnutí je na vás... všude mají moc paladinů... a já to chápu.. vaše rozhodnutí budu respektovat... a blindie.... haste mam tolik proto ze kdyz ti vycastim za 0,3 flashku a holy light za 1,0... tka mas tanka vyhealovanyho hned

Vellenus



Spell haste:498 a za 0,3 fles?to je vtip?

Vesemir



Tak ty ináč ojebávaš! lol! lol! lol! Že 0,3s ...pokial máš tak 900 haste tak flashku stiahneš na cca 1s pokial máš judgements of the pure tak tak na 0,8-0,9 sekundy Razz Inak flashky za 0,3s su najvačšia blbosť pretože global CD je aj pri obrovskom haste obmedzeny na 1 sekundu

Liquido



suhlasim s Thalim.

Marci

Marci

PROTI. Pokud se vyřeší současná situace "mírné přelidněnosti", zkus to znovu a LÉPE.

Cretas



0,3 flashka s BL trinketama talentem a všim....

Vesemir



No,tomu sa pomaly nedá veriť to by chcelo screen,a aj pokial je to pravda tak je to UPLNE NA NIC.Pretože aj keď máš kolko chceš hastu,global CD nedáš pod 1 sekundu takže ten haste je ti k nicomu Wink

xenasvk

xenasvk

hej, ved ja mam s totemami, buffmi, etc - 3000 spell power, a to je predsa to podstatne, nie to, ze unbuff mam zeleneho locka Very Happy presadzujes tu aj tak veci, ktore su epodstatne, co je podstatne je, ci chceme este jedneho holy paladina, alebo nie... a to je na nas a nie na tebe Smile

18Cretas- holy paladin.. muzu i prot a retri Empty RE: Cretas Wed Oct 06, 2010 4:10 pm

Quake

Quake

Full stavu palachu jsme ještě nedosáhli, každopádně myslím, že nebudeš tím pravým pro nás, potřebujeme jen zkušené hráče s dobrým EQ. Zkus to zatím někde jinde a po čase podej když tak přihlášku znova. Bohužel...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru