Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Mossari - Priest

+13
Notorious
Cocus
Marci
Freckles
Drobec
Rhoninsk
Kira
Tasartir
Immortalis
Vesemir
Blindie
Gweny
mossari
17 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1 Mossari - Priest Empty Mossari - Priest Wed Aug 25, 2010 3:35 pm

mossari



Zdravím borce z DL
Než přejdu k samotné přihlášce, tak bych vám chtěl poděkovat za čas, který nad mojí přihláškou strávíte, ať už to dopadne jakkoliv. Můj char je nově doexpená 80, vím že patříte mezi nejlepší guildy na serveru a že je to docela odvaha psát přihlášku s takovým gearem, jaký momentálně mám, ale...Rozhodě nepatřím mezi ty, kteří vstoupí do guildy jen se equipnout a pak levnout, tohle by mi má povaha nedovolila a věci z hcček získám do pár dní a také se řídím heslem naděje umírá poslední, takže do té doby, než tu bude napsáno, že mě nepříjmete, tak budu do poslední chvíle bojovat o účast ve vaší guildě:-)


Nickname: Mossari
WoW hraji: cca 5 let

Class: Priest
Race: Undead
Main Spect: holy, ale dle potřeby klidně spec změním
Za tuto postavu hraji: cca půl roku
Played postavy: played u této postavy uvádět nebudu, řeknu vám pravdu, za tuto postavu hraju od 70lvlu, když jsem tento char dostal od kamaráda, ale mám priesta u Ali nick Asea, možná vám to něco říká a na ni mám played 58dní...Dále jsem priesta hrál i na offi, kde jsem za něj hrál 2 roky, v případném zájmu se klidně můžeme domluvit a jsem ochoten zapůjčit offi acc...na kterém je 80priest, 80shami a 80 palat

Zkušenosti: TBC dungy, naxx10/25 FC, OS25+3D, poté mám zkušenosti s ulduarem, který jsem chodil na offi, tudíž jakmile ho nahodí, tak bych mohl říct různé taktiky na bosse apod. Dále mám zkušeností s chozením naxxu na achivy, ať už je to zdolání naxxu v 8 lidech, či immortal a také asi nejtěžší achiv a to je undying

Talent build: 14/57/0


Armory:
http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Mossari
Nejsou tam ale ukázané moje nové věci, které jsem dnes získal

Screen: tady vám pošlu odkaz na mého ali priesta, ať mi věříte, že jsem si ho nevymyslel
https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot082510140140.jpg/

Profese: Herba - 450, alch - 410 ench - 390 ...Teďka pracuji na doskillení


Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? Jelikož jsem nová 80tak mi toho chybí dost, ale to nebude sebemenší problém to dodělat, na to jsem docela pes, když mi něco chybí, tak dělám vše pro to, abych svůj nedostatek napravil

Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ? V minulosti jsem měl maina aliančního warriora, nick Kritak, přikládám armmory, ať vidíte, že nejsem nováček a vím co kde jaká repka přináší :-) http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Kritak

Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky (i ty za které už nehraješ). Jak jsem již říkal, tak Kritak a pak Asea. Priesta už u ali nehraju a warra jen zřídka, většinou si udělám jen daily na jwc a to je vše. Priorita je pro mě horda, protože mě to u ali nebaví, naprosto mi to tam znechutili určité guildy

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Jsem věrný své guildě a zatím jsem z žádné neodešel, vydržím i v době krize

Přoč chceš jít právě k nám ? Jste velice kvalitní guilda z dlouhou historii a s chutí raidovat a skill hráčema

Co nám můžeš nabídnout ? Pve hráče, který velice rád raiduje, má rád zábavu. Určitě darovat guild členům potiony, flasky, enchanty. A jak jsem psal, tak bych mohl sdělit taktiky na ulduar

Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? Kolem 5 hod to určitě bude

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? Osobně neznám nikoho a ani se s nikým nebavím. Jen zkoukání znám převážně pvp hráče, jako je např Vesemír, který mi kazil náladu v bgčkách, kdy mě zabijel, až mě nakonec přinutit bgčko leavnout a jít raději pve:D Very Happy
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) Problém to není, mám ho stáhlé a umím ho využívat

Město: Havířov
Věk: 20
Večerka: většinou do té 24hod, samozřejmě když bude raid, tak jsem ochoten zůstat déle

Něco o mě: Jmenuji se Rosťa a mezi mé činnosti které provozuji patří wow, hraji závodně florbal a samozřejmě holky :-). WoW hraji velice dlouho, začínal jsem na sargerasu, poté jsem přešel na offi server Drak´thul, kde jsem působil 2 roky a teprve tam jsem se řádně naučil hrát wow, poté jsem se vrátil na již nový vzniklí server Narnias, kde hraji doteď budu tady hrát ještě dlouho:-)

Na závěr mé přihlášky bych vám ještě jednou chtěl poděkovat za čas věnovaný nad mojí přihláškou a pokud máte nějaké dotazy, tak vám na ně velice rád odpovím

2 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Wed Aug 25, 2010 5:32 pm

Gweny

Gweny

cakam ta na maturite napises mi sloh Very Happy..
inak neutral skor proti.. na raide je aj 6 priestov z toho dvaja holy..

3 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Wed Aug 25, 2010 5:49 pm

mossari



Gweny napsal:cakam ta na maturite napises mi sloh Very Happy..
inak neutral skor proti.. na raide je aj 6 priestov z toho dvaja holy..



Slohy mi vždy šly...akorát občas udělám nějakou tu gramatickou chybu Very Happy

4 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Wed Aug 25, 2010 6:21 pm

Blindie

Blindie

priestu je sice dost, ale tak me se prihlaska stejne libi, mam jen dotaz proc jsi sel reroll na hordu kdyz jsi mel vyexpeny ali char? zatim pro.

5 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Wed Aug 25, 2010 6:32 pm

mossari



priestu je všude hodně, je to dobrá classa...dobrý heal a na tomto patchi i hodně dobré dmg :-)...Důvod je jednoduchý, za ali jsem hrál už dlouho a zhnusila mi to tam dmnce BSek a Refusion...a celkově se mi stýsklalo po hordě :-). Jestli máte nedostatek v jiném classu, tak řekněte, časem bych byl ochoten i vyexpit něco jiného co bude ve prospěch guildy

6 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Wed Aug 25, 2010 9:23 pm

Vesemir



mossari napsal:Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
Neviem prečo ale presne som vedel Že tam napíšeš zrovna mňa Very Happy Very Happy Very Happy

Naviac podla prihlášky vidím že si naozaj ochotný človek na vysokej úrovni takže

PRO

7 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Thu Aug 26, 2010 1:13 am

mossari



fakt si to tušil? Very Happy ale já jsem to myslel doopravdy vážně, fakt to tak bylo. Ani nevíš kolik mi přibylo vrásek kvůli tomu pvp:D

8 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Fri Aug 27, 2010 12:18 pm

Immortalis

Immortalis

Tak prihlaska pekna, zapusobil ve me jako v pohode clovek ale jeste bych ho nechal trochu zapotit na dodelani eq, nez bych mu dal sanci na test rank...
Zatim NEUTRAL

9 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Fri Aug 27, 2010 12:31 pm

mossari



na eq pracuju každý den, každý den chodím aspoň 8 hcček, tak potit se potím Very Happy

10 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Fri Aug 27, 2010 12:44 pm

Tasartir



at je priestu hodně tak mě se tuta přihláška velmi zamlouvá a byl bych PRO

11 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Fri Aug 27, 2010 12:45 pm

Kira

Kira

podla mna by nebolo zle mat aj disco priesta na heal, ked vravis, ze talenty su ti fuk.. zda sa mi, ze to chodi len Monse, ked treba.. skusila by som ta v nejakom here.. ozvi sa mi, ked budem online zatial NEUTRAL ale mas plus, ze si Undead Very Happy
Inak velmi pekna prihlaska

12 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Fri Aug 27, 2010 1:15 pm

mossari



Jsem undeadka, ten její smích prostě žeru Very Happy . Ok jak tě tam uvidím, tak písnu...Jinak disco klidně pojedu, na priestovi není spec, co by mě nebavil, takže np Smile

13 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Fri Aug 27, 2010 2:08 pm

Rhoninsk

Rhoninsk

boha to je sloh dávam ti 1tku z hviezdičkou ale inač som PROTI a to len preto lebo nikto iný neni Very Happy

14 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Fri Aug 27, 2010 2:38 pm

Gweny

Gweny

Kira napsal: nebolo zle mat aj disco priesta na heal
ved to disco uz jede Liqido popripade ked sa tu zjavi Syrael

15 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Fri Aug 27, 2010 2:42 pm

mossari



Rhoninsk napsal:boha to je sloh dávam ti 1tku z hviezdičkou ale inač som PROTI a to len preto lebo nikto iný neni Very Happy

aha Very Happy , chtěl si být první jo? Very Happy . Upřímně řeknu, že snad poslední :-))
Jinak Immortalis promiň, že jsem ve hře neodepsal, dělal jsem si oběd...Teďka jsem ready afro

16 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Fri Aug 27, 2010 3:39 pm

Kira

Kira

Gweny napsal:
Kira napsal: nebolo zle mat aj disco priesta na heal
ved to disco uz jede Liqido popripade ked sa tu zjavi Syrael
Liquido? on zije?.. mala som pocit, ze syrrael siel shadow neviem ani jedneho z nich som dlho na raide nevidela. Mozno v stredu, stvrtok co som nebola. Aj tak jediny aktivny priest heal si ty a Marci takze..

17 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Fri Aug 27, 2010 5:04 pm

Gweny

Gweny

tak hej Liquido siel vcera prvy raz.. ako nevravim ze som proti prihlaska pekna snaha vsetko ale bojim sa o stav ale tak to su len moje nazory Very Happy

18 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Fri Aug 27, 2010 8:04 pm

Drobec

Drobec

slohove prace som nemal rad na škole tu som dostal kakao od Curseho a dalšieho spisovatela uf no neviem a taktiež neviem či je rozumne ešte naberať ked mame online 30+ ludi na raid teda som PROTI

19 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Sat Aug 28, 2010 12:25 am

Freckles

Freckles

PRO v Naxxu si to dával.

20 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Sun Aug 29, 2010 2:58 pm

Marci

Marci

Miluju sloh a z češtiny jsem měla vždycky jedničku Smile. Poctivá přihláška, jen odkaz na armory mi ukazuje prapodivný věci. Vedení si tě nejspíš bude chtít oťuknout v hc nebo v nějaké desítce, na offi skill mají poněkud tvrdší metr Smile.
Spec a equip nutný pro přijetí skonzultuj s Monsem, ten bude mít poslední slovo, za mě PRO.

21 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Sun Aug 29, 2010 4:05 pm

Vesemir



Musím dodať,že je to naozaj vpohode človek ktorý je vždy ochotný pomocť.Včera som mu povedal že skillim tailor,a dnes som si našiel plny mail clothov,a tiež mi dal aj nejake potky keď mi chýbali,je to charakter Wink

22 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Sun Aug 29, 2010 4:57 pm

Cocus



Vesemir napsal:Musím dodať,že je to naozaj vpohode človek ktorý je vždy ochotný pomocť.Včera som mu povedal že skillim tailor,a dnes som si našiel plny mail clothov,a tiež mi dal aj nejake potky keď mi chýbali,je to charakter Wink

spis splha u spatnyho cloveka Razz

23 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Sun Aug 29, 2010 5:11 pm

mossari



Cocus napsal:
Vesemir napsal:Musím dodať,že je to naozaj vpohode človek ktorý je vždy ochotný pomocť.Včera som mu povedal že skillim tailor,a dnes som si našiel plny mail clothov,a tiež mi dal aj nejake potky keď mi chýbali,je to charakter Wink

spis splha u spatnyho cloveka Razz


Když myslíš...Kdyby si mě více znal, tak by si možná řekl něco jiného Wink

24 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Sun Aug 29, 2010 5:22 pm

Notorious

Notorious

mossari napsal:
Cocus napsal:
Vesemir napsal:Musím dodať,že je to naozaj vpohode človek ktorý je vždy ochotný pomocť.Včera som mu povedal že skillim tailor,a dnes som si našiel plny mail clothov,a tiež mi dal aj nejake potky keď mi chýbali,je to charakter Wink

spis splha u spatnyho cloveka Razz


Když myslíš...Kdyby si mě více znal, tak by si možná řekl něco jiného Wink

Cocuse neber vážně, on je jen nedoceněnej Very Happy

25 Mossari - Priest Empty Re: Mossari - Priest Tue Aug 31, 2010 9:37 pm

mossari



Zdravím vás Cool
Jak jsem říkal, že udělat repky nebude problém, tak jsem taky podle toho konal. Koukám na armmory, že tam ještě nejsou enchy, tak přikládám odkaz na screen, kde je viditelně vidět exa s wyrmrestama a hlavně s hodirama:-) https://2img.net/r/ihimizer/f/wowscrnshot083110203144.jpg/

Pohnul jsem řádně s gearem a to tak, že mi už v žádném hc nic nepadá, kromě 3 věcí jsem full epic. Pokud mě ještě někdo bude chtít vyzkoušet v dungu, tak velice rád něco zajdu.

Na závěr jsem se koukal na OG stránky, že se chystá otevření eoe, ve kterém bych mohl být nápomocen, taktiku si docela ještě pamatuju, jen si budu muset připomenou 3 fázi boje

Mějte se, čaues

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru