Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Vellenus- holy paladin

+9
Rhoninsk
Drobec
Immortalis
Kira
Mcprasak
Tasartir
Vesemir
Monse
Vellenus
13 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Vellenus- holy paladin Empty Vellenus- holy paladin Sat Aug 21, 2010 11:39 pm

Vellenus



Nickname: Vellenus
WoW hraji: asi 2 roky

Class: Paladin
Race: Elf
Main Spect: Holy(mam i retri a prot eq)
Za tuto postavu hraji: asi 10 mesicu
Played postavy: 73 dni

Zkušenosti:10many full, 25many VoA, OS(jen +1), naxx 10/15

Talent build: pvp 52/19/0 pve 58/13/0
http://eu.wowarmory.com/talent-calc.xml?cid=2&tal=503521503200130531035152215032010200000000000000000000000000000000000000000000

Armory: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Vellenus
(ted tam je pvp eq)


Staty:

HP: 19874
MANA:15949

Bonus Heal: 2012
Mana regen: 184
Crit chance: holy crit 21%
Spell haste: 47


Profese: eng, ench, mining
Sekundární: nic vyskillovaneho

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? ne
Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ? prava
Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky (i ty za které už nehraješ). zadne alty
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Minula guilda , ve ktere jeste jsem je Graveyard express, je to pvp guilda, ale ted chodzeni BG jako guilda nema cenu, protoze se neda joinovat ve vice lidech..
Přoč chceš jít právě k nám ? jste horda nej guilda to je jasne
Co nám můžeš nabídnout ? asi aktivitu, vsechny eq
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? no to zalezi na case, ale vetsinou 3h+ denne
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? Vesemir, Mcprasak (ale ten urcite rekne ze jsem lowik:D)
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? ne

Město: Znojmo
Věk: 19
Večerka: nemam vecerku:D ale chodim spat tak v 12, jak kdy

Něco o mě: nevim co bych rekl, jsem sportovni hasic:D, hraju stopera ve snad nejnizsi lize v Cesku:D

2Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Sun Aug 22, 2010 12:55 am

Monse



neviem jak je to s xariom, ale protect hadry by som si nechal ukazat (tak mi napis)

edit: nema repky na glyfy na hlavu a sholdre, tak ze si to urobi a napise znova... no a kedze dzejny leavla a leyinka je v neviem akom stave, s prihliadnutim na to, ze je to cestmirov novy partak, tak to bude zarucene robot minimalne tak dobry ako sam velky cestmir
(nazor si urobi kazdy sam)

3Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Sun Aug 22, 2010 5:32 pm

Vesemir



Dobrý kamarát,vpohode človek...záujem určite má,hmm,neviem či vobec mame aktivneho holadina/protadina momentalne ma žiadny nick nenapadá to je ďalšie +,a brain on má určite to je vidieť už len na tom ako pekne hra PvP Smile

PRO

4Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Sun Aug 22, 2010 9:44 pm

Tasartir



PRO

5Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Sun Aug 22, 2010 11:13 pm

Mcprasak



je to lowík:-O

proto PROVery Happy:D

6Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Mon Aug 23, 2010 12:31 am

Kira

Kira

/ som za skusku v here ak ma uhealuje a prezije davam za Razz
// menim na ZA heal ma slusny naozaj.



Naposledy upravil Kira dne Mon Aug 23, 2010 7:59 pm, celkově upraveno 1 krát

7Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Mon Aug 23, 2010 11:02 am

Immortalis

Immortalis

Dobre doporuceni, pokud mi budes davat pravidelne spravne blessy tak jsem i PRO Twisted Evil

8Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Tue Aug 24, 2010 6:41 am

Drobec

Drobec

nebol si to nahodov ty čo bol somnov včera AV a uheloval tých 5 alikov na mne ? ak hej som ZA ak nie tak tu maš vcelku dobrý navod ako si to za získať :-P

9Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Tue Aug 24, 2010 3:27 pm

Vellenus



Je to mozne:D

10Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Tue Aug 24, 2010 10:49 pm

Vellenus



Takze rekpa na ench na headku je hotova, mam novou mace z nexusu, novy wristy, pasek za emblemy, trinket za emblemy, ted se vrhnu na tu repku kvuli enchu na ramena

11Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Tue Aug 24, 2010 11:28 pm

Mcprasak



snaží se víc než i někteří členové guildy:D:D
určitě PROVery Happy

12Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Wed Aug 25, 2010 1:52 am

Vesemir



Za poslednych par dni som s nim bol obrovske množstvo hero dungov...čo dodať,je to proste profík s rýchlimi reakciami,uvidel som na sebe debuff,a v sekunde ho zo mňa sundal cleansom atd Smile

13Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Wed Aug 25, 2010 2:33 am

Rhoninsk

Rhoninsk

čo ti jebe další holy paladin do gildy ?" nič osobné ale " PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI !

14Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Wed Aug 25, 2010 4:59 am

Vesemir



Rhonin jaky dalši?Aktivny je akurat tak unbeliever aj willik prosimťa a ani jeden neni holy...

15Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Wed Aug 25, 2010 5:06 am

Gweny

Gweny

vese? a Almigty je nikto? Very Happy byt nim sa ti podakujem..

16Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Wed Aug 25, 2010 5:11 am

Vesemir



Sry su 4 rano na toho som zabudol uplne,ale každopadne je to jediny holadin v guilde podla mňa je Rhoninnov nazor trošku preafektovany Very Happy

17Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Wed Aug 25, 2010 1:11 pm

Cocus



Rhonin se boji o mecik a tak to ja jsem PRO a jeste bych mu dal o 50dkp vic nez Rhoninovi aby mu ho na just vzal Very Happy

18Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Sun Aug 29, 2010 9:37 pm

Unbeliever



tak urcite by sa nam este 1 palach hodil, aj ked si myslim ze skor prot ako heal - Xaria nie je velmi aktivny a toho prota potrebujeme. Btw inak som nepochopil preco mas v talentoch divine sacriface - podla mojho nazoru je to uplne zbytocny spell, a uz vonkoncom nie pre holadina. Ak ho zoberete s tym ze bude tank tak som PRO

19Vellenus- holy paladin Empty Re: Vellenus- holy paladin Mon Aug 30, 2010 6:51 pm

Vellenus



Mam novinky v eq: pasek z 25 naxxu ( http://www.wowhead.com/item=40259 ) a finger za valory (http://www.wowhead.com/item=40720)

20Vellenus- holy paladin Empty RE: Vellenus Tue Aug 31, 2010 8:06 pm

Quake

Quake

Pro jednu holypalačinku místo máme, nevim jestli budeš ten pravej, ale to ukáže čas, šanci ti tedy dáme, každopádně než si napíšeš o přijetí tak chci aby si měl dodělanou repku na glyph do headny a ench do ramen (v tvém případě to je kirintor-revered a sons od hodir-exalted).

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru