Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Candiess DEATH KNIGHT

+2
Kristof
Candiess
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Candiess DEATH KNIGHT Empty Candiess DEATH KNIGHT Tue Aug 17, 2010 11:25 am

Candiess




Nickname:
Candiess
WoW hraji: 3roky

Class:
Death Knight
Race: sexy blood elfka
Main Spect: dmg/unholy, pomalu sbiram eq na frost (tank)
Za tuto postavu hraji: od začátku prázdnin (byly pauzy)
Played postavy: 4dny a na 80 1den

Zkušenosti: všechny hera prochozené a military quartre v naxx10 a VoA 25 a 10

Talent build: 0/18/53
http://arsenal.onlinegamers.cz/character-talents.xml?r=Narnias&n=Candiess&group=1 – talent build
glyphy nemam ještě všechny. Zatím jsem nesehnal ty co potřebuji – otázka pár dnů

Armory:
http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Candiess

Staty: (UNBUFFED)

HP: 18341
MANA: ------

Attack power: 2350
Crit chance: 20.9%
Hit rating: 78
Haste: 109
Armor ignore: armor penetration rating 76
Resillience: 378


Profese:
zatím nic, chtěl jsem rychle vyexpit
Sekundární: FA 450

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? Chybí mi enchanty. Budu řešit až budu mít equip full na 80
Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ? Priest Isylia 70 lvl
Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky (i ty za které už nehraješ). Isylia 70 lvl priest
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Sacred Coalition – moc DK 8-9 aktivních
Přoč chceš jít právě k nám ? Dobrý kolektiv- dobré raidování
Co nám můžeš nabídnout ? DMG? Aktivitu? Surprised)
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? 4
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? Dneska z her Krystofa
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? není

Město: Náchod
Věk: za 4 měsíce 17
Večerka: 23:00-24:00

Něco o mě: Jsem pohodový kluk, programuju webové stránky hodně se věnuji sportu a své slečně a WoW :oP :oD

2Candiess DEATH KNIGHT Empty Re: Candiess DEATH KNIGHT Tue Aug 17, 2010 11:29 am

Kristof



1 DK by sa asi este hodil , zatial som ZA.

3Candiess DEATH KNIGHT Empty Re: Candiess DEATH KNIGHT Tue Aug 17, 2010 2:56 pm

Vesemir



2 DKčka podla mňa stačia...ale prihlaška je pekne vyplnena pišeš spisovne atd.

NEUTRAL

4Candiess DEATH KNIGHT Empty Re: Candiess DEATH KNIGHT Tue Aug 17, 2010 5:36 pm

Peluch

Peluch

ja ho znam byl s nama v AoD je to typek sice vypada jak diskáč ale rikal ze se da ke me do uceni a stane se z nej jednou velka smažka Very Happy jinak wow umi takze ja sem pro pokud potrebujete DK

5Candiess DEATH KNIGHT Empty Re: Candiess DEATH KNIGHT Tue Aug 17, 2010 5:39 pm

Candiess



Peluch napsal:ja ho znam byl s nama v AoD je to typek sice vypada jak diskáč ale rikal ze se da ke me do uceni a stane se z nej jednou velka smažka Very Happy jinak wow umi takze ja sem pro pokud potrebujete DK

Hehe to jo Very Happy z belíka už nikdy Very Happy jsem myslel že už to nerozdejchám Very Happy jiak díky za podporu Surprised)

6Candiess DEATH KNIGHT Empty Re: Candiess DEATH KNIGHT Tue Aug 17, 2010 8:30 pm

Blindie

Blindie

pokad k nam chces, coz chces jinak bys nedaval prihlasku, tak ti říkam že se hlasis do top horde guildy, tvuj equip profese NR reputace tomu zatím neodpovídají, prokaž trochu vic snahy než jen doexpeni 80lvlu a koupeni modreho equipu za 1k g, představoval bych si to 3 profese na 440 minimalne a veci z nich , nevím co se nejlepe hodí na DK ale tak BS JWL Inscripce(ench) treba(profese si vyber samozrejme podle sebe ale tak aby te boostovali)... , potom NR repky itemy+ glyphy(SoH atd) z heroiku epicke veci. vecerka v pohode, ale zatim se nelisis od kohokoliv kdo rerolne na DK. tezke neutral.

PS: ad dmg to uz opravili ten bugly dmg frostu ze jedes unholy do dmg?

7Candiess DEATH KNIGHT Empty Re: Candiess DEATH KNIGHT Wed Aug 18, 2010 12:31 am

Blindie

Blindie

takze parim a parim a vidim na worldu nick Isylia kliknu si na nej a hle vidim ho v HELL YEA tak se ptam , proc si k nam dava s DK prihlasku a on kdyz mu napisu nick Candiess tak rekne ze to neni on ze spravny nick je Isilya a ze typka s nickem Candiess zna a ze ma jeste dalsi alty jako je Excellent, kdyz jsem se kouknul na toho tvyho paladina tak se mi zda ze hrajes spis za nej, i nejaka ta vec z hera tam je a nemam rad kdyz nekdo zatajuje alty atd, takze za me proti.

8Candiess DEATH KNIGHT Empty RE: Candliess Fri Aug 20, 2010 11:48 am

Quake

Quake

Blindie, dobré zjištění, díky moc, máš u mě malé bezvýznamné plus. A ty chlapče, ty už se k nám za žádnou postavu nedostaneš. Zřejmě si nečetl "INFORMACE k přihláškám" kdyby ano, tak by si věděl, že věc kterou nejvíc nesnášíme je lhaní v přihlášce, bohužel...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Readlicovnik - Death Knight

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru