Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Bigßboß - Přihláška

+8
Drobec
Cocus
Kira
Blindie
Tasartir
Vesemir
Gweny
Navratil55
12 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Bigßboß - Přihláška Empty Bigßboß - Přihláška Sun Aug 15, 2010 10:36 pm

Navratil55



Nickname: Bigßboß
WoW hraji: 3 a půl roku cca

Class: Paladin
Race: Blood elf
Main Spect: Zatím Retri , na 80lvl Holy a Protect
Za tuto postavu hraji: 2 Roky
Played postavy: 16H/32MIN

Zkušenosti:Zkušenosti mam velice skvělé jak v PVE tak i PVP . Jsem zvyklý , že když se jde raid tak si všichni zapnou TS pro lepší komunikaci . Ale nevím jak to chodí u vás. Přizpůsobím se všemu bez problému Smile

Talent build: Zatim : 0/5/9

Armory: Jsem ještě LOW lvl tak si zbytek určitě domyslíte

Staty: HP - 859 , MANA - 819

Bonus Heal:0
Mana regen:12
Crit chance:5.04%
Spell haste:0
A.Power : 207 Unbuff
Crit chance v Melee : 8.46%

Profese: Zatím žádné , až budu 80 pojedu BS a mining


Město: Orlová-Lutyně
Věk:17 za pár měsícu 18
Večerka:Nwm podle toho jak se mi chce spát :-D asik do 3rána
Něco o mě: Jmenují se Navrátil Pavel , rád pařím s holkama . CHodím na různé akce , do hospody atd ... Však to znáte .No momentálně jsem byl na dovolené takže nebyl čas expit . Jsem zaměřený na PC a vše okolo toho , ted budu mít praxi ze školy ve firmě ASUS . Jsem kuřák ,no a nic mě ted nenapadá . KDyby nějaké otázky tak se zeptejte . Budu se těšit na odpověd , čaues bando

2Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Sun Aug 15, 2010 11:56 pm

Gweny

Gweny

no skontroluj si ci pocas vypisovania statov si nemal vypnutu numericku cast klavesnice Very Happy

3Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Mon Aug 16, 2010 12:15 am

Navratil55



Gweny napsal:no skontroluj si ci pocas vypisovania statov si nemal vypnutu numericku cast klavesnice Very Happy


:-D jsem ted 25lvl :-D co bys chtel . Nebyl jsem ted vubec na PC kvuli dovolene ....

4Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Mon Aug 16, 2010 12:19 am

Vesemir



No,podávaš si prihlášku do top horde guildy,a ty máš lvl 25...napiš čo všetko vieš kde všade si bol atd atd proste preukaž svoje skusenosti keď už Wink

5Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Mon Aug 16, 2010 12:35 am

Navratil55



No tak Smile . Hrál jsem na Deffendru FUn . Tam jsme prolezli skoro vsecky dungy trebas na Furious nebo deadly kde padali Smile , ted si momentalne nevzpomenu jak se jmenoval ten dung protoze potom jsem se hned vratil zas na TBC . V PVE umim velice skvele za protect a holy Pala . To si nikdo nestezoval , jsem dobrej leader v Raidu , umim si srovnat poradek a je na me spoleh . Jak jsem uz psal , jsem hodne spolehlivy , kdyz neco slibim tak to plnim . Pokud poradate i PVP tak to ted dobre umim za HOLY pala , pokud tu funguje Resilence tak to je jen + pro me . Jsem hodne aktivni hrac a vyrecny . Nemam rad nudu a rad se priucim vecem co jeste neznam , a proto bych chtel jit do vasi guildy , jsem v jedne low guilde kde je online sotva 8lidi a pisu si tam jen sam ze sebou . Nikdo nic nepise , tak proto hledam super kolektiv i do budoucna na 80lvlu . Doufam ze se vam moje slohovka libila :-D tesim se na odpoved , caues

6Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Mon Aug 16, 2010 12:49 am

Tasartir



Sice má 25lvl ale libi se mi jeho přístup šanci bych mu dal rád a i bych ho nabral pokud rychle doexpi a zisak zakladni EQ tak bych si ho enchal pokud ne kick, proto mu dávam PRO

7Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Mon Aug 16, 2010 12:55 am

Blindie

Blindie

proti, i kdyby to byl samotnej Athene, doexpi naber nejakej zakladni equip a pak si dej prihlasku znova.

8Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Mon Aug 16, 2010 1:19 am

Vesemir



Sice je low,ale ja by som mu šancu dal...lepšie nabrať inteligentneho človeka bez gearu ktory bude aktivny ako neaktivneho človeka s gearom ktory na to kašle...

PRO

9Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Mon Aug 16, 2010 1:27 am

Kira

Kira

Deffender to si ma dostal Very Happy Very Happy ale teraz vazne.. ZA!

10Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Mon Aug 16, 2010 2:17 am

Cocus



to je nejaky joke ne? zasadne PROTI

11Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Mon Aug 16, 2010 2:24 am

Drobec

Drobec

ludia čo pisali ZA doporučujem navštevu odborneho lekara a k prihlaške PROTI

12Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Mon Aug 16, 2010 2:29 am

Notorious

Notorious

Joo, nabereme lvl 25, aby sme na 80 zjistili, že tu máme dalšího Helgara -.-

Týpek to může bejt v pohodě, ale nemyslim si, že na Deffendru sou takový imby, že by sme je měli brát bez ohledu na to, jestli jsou lvl 80 a aspon to trochu za svojí class ovládaj. Tak se proberte z tý discotéky. Přihlášku může podat až doexpí a bude nám moct ukázat co v něm je, pokud jeho zájem přetrvá... PROTI



Naposledy upravil Notorious dne Mon Aug 16, 2010 2:30 am, celkově upraveno 1 krát

13Bigßboß - Přihláška Empty BigSboS Mon Aug 16, 2010 9:17 am

psychaz

psychaz

seš vtipnej tak PROTI


PS: dodělej 80 lvl a min s modrým equipem si dej přihlášku znovu

14Bigßboß - Přihláška Empty Re: Bigßboß - Přihláška Mon Aug 16, 2010 3:36 pm

Kristof



PROTI , doexpi a nazbiraj eq a skus znova.

15Bigßboß - Přihláška Empty RE: Bigbob Tue Aug 17, 2010 1:51 pm

Quake

Quake

Zatím nemá význam hodnotit, nejdřív doexpi, udělej si základní repky a EQ alespoň z heroiců a zkus přihlášku znovu...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru