Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Gathmog - Demonology lock

+6
Kira
Vesemir
Blindie
Tasartir
Noirus
Gathmog
10 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Gathmog - Demonology lock Empty Gathmog - Demonology lock Thu Aug 05, 2010 5:56 pm

Gathmog

Gathmog

Nickname: Gathmog
WoW hram: Od dob vanilla WOW, ak by som povedal ako dlho presne to je tak by som klamal.

Class: Warlock
Race: Orc
Main Spect: Demonology/Ruin
Za tuto postavu hram: Tiez presne neviem, zacal som niekedy po tom co sa sem nahodilo TBC(nie som si isty ci tu bol vzdy alebo ci sa prechadzalo z vanilla WoW, predtym som hral na inom servery) a hraval som na Sargerasy.
Played: teraz hned sa nemozem dostat na wowko takze to sem napisem za chvilu, z hlavy uz presne neviem.

Talent build:2/54/15
http://www.wowhead.com/talent#IMZ0GchkAkihsgzAoE00V:oNnMzV

Armory: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&cn=Gathmog

Staty: Potom napisem uplne presne, v tomto momente sa nemozem dostat na wowko.

HP: 15500
Mana: viac ako 10K

Bonus damage: 2200(s talentami a fel armorom, 2420 s demonic pact raid buffom)
Crit chance: 20%
Hit rating: cca 270-280, viem ze mam + 11% sancu hitnut
Mana regen: u Locka nehra rolu ale pozrem to
Spell haste: 16-17%(so spell stonom)
Spell penetration: 0
Resilience: 0

Profesie: Alchemy: 450
Herbalism: 450
Tailoring: 427
Sekundárne: FA:400

Gemy: nechybaju mi
Enchanty: chybaju mi na modrych itemoch ktore coskoro vymenim + na shoulderoch, na tie zatial nemam repku.

Toto je moja main postava, vzdy som za nu hraval v prvom rade ja, ked som nebol doma alebo ked sa mi nechcelo hraval za nu aj Kristof ak to bolo nutne(raid bez locka bol v TBC dost problem).

Alti: zatial ziadny.

Minula guilda: Heh, momentalne som vedeny ako alt tu. Neleavol som.
Preco chcem ist prave sem ? : Planujem teraz cez prazdniny aktivne hravat(na striedacku s Kristofom, mame len 1 comp), potom bude maturitny rocnik takze neviem kolko budem mat casu, rad by som siel neake guild raidy. Tuto prihlasku sem pisem preto ze mi to odporucil Quake a bez nej by som nemohol nic s G chodit(za predpokladu ze ma primete).
Co mozem ponuknut: aktivneho locka, skilly z profesie.
Cas pri WoW: zalezi od situacie, ak by som to nedelil na moj cas a bratov cas tak na ten normalny raid to urcite vychadza(4-6 hodin), jeden den mozem ja druhy zase on, zalezi na tom ako sa dohodneme.
Poznam niekoho z G? : osobne iba Kristofa a Oblivinatosa Very Happy , z hry asi vsetkych dlhodobejsich clenov.
VT: nemam s nim problem.

Mesto: Hlohovec
Vek: 18
Vecierka: zalezi od situacie vecsinou do tej 22-23.00 .

Nieco o mne: rad citam, rad hram WoW, mam rad fantasy, sci-fi, a ROCK Very Happy .

2Gathmog - Demonology lock Empty Re: Gathmog - Demonology lock Thu Aug 05, 2010 6:21 pm

Noirus

Noirus

pro

3Gathmog - Demonology lock Empty Re: Gathmog - Demonology lock Fri Aug 06, 2010 4:40 pm

Tasartir



proti

4Gathmog - Demonology lock Empty Re: Gathmog - Demonology lock Sat Aug 07, 2010 10:55 am

Blindie

Blindie

byl jsem s nim par her, dmg mel celkem dobrej ale hrozne moc umiral v gilde uz stejne je kickovat ho nikod nebude takze podle me prihlaska je bezpredmetna.

5Gathmog - Demonology lock Empty Re: Gathmog - Demonology lock Sat Aug 07, 2010 5:04 pm

Vesemir



Blindie tu ide o to že bez tejto prihlášky nemože chodiť raidy s guildou...hmm locka zatial máme jednoho takže ja by som mu šancu dal,PRO

6Gathmog - Demonology lock Empty Re: Gathmog - Demonology lock Sat Aug 07, 2010 5:08 pm

Kira

Kira

ZA

7Gathmog - Demonology lock Empty Re: Gathmog - Demonology lock Sat Aug 07, 2010 8:06 pm

Yberion

Yberion

PRO

8Gathmog - Demonology lock Empty Re: Gathmog - Demonology lock Sun Aug 08, 2010 1:24 pm

Drobec

Drobec

ZA

9Gathmog - Demonology lock Empty Re: Gathmog - Demonology lock Sun Aug 08, 2010 1:26 pm

Kristof



Som ZA, jak inak no Very Happy .

10Gathmog - Demonology lock Empty RE: Gathmog Tue Aug 17, 2010 2:08 pm

Quake

Quake

Ok, šanci ti dáme, ale jestli budeš málo aktivní, jak tomu bylo v minulosti, tak víš co tě čeká...

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru