Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Scoby - Rogue

+8
Drobec
Jehnátko
Siem
Vesemir
Blindie
Tasartir
xenasvk
Scoby
12 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Scoby - Rogue Empty Scoby - Rogue Sun Jul 11, 2010 1:55 am

Scoby



Class: Rogue
Level: 80
Race: BE(Blood Elf)
Za tuto postavu hraji: 3 roky)- s přestávkami
Played postavy: 104 dní 22 hodin

Zkušenosti
TBC :100%
KARA:100%
Eye100%
SSC:100%
Hyjal:100%
BT:100%
ZA:100%
Maghteridon:100%
Grull:100%
Jestli sem na něco zapoměl tak se omlouvám :-(
WOTLK:
Jen NAXX a nějaké hera...
Talent build: 43/0/15
[url=http://arsenal.onlinegamers.cz/character-talents.xml?r=Narnias&cn=Scoby] - je to zatím takový blbý po čase musím doladit ....

Armory: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Scoby

Screen z raidu: (nepovinný)
uploadovat screeny můžete třeba na: http://imageshack.us/
(obsah screenu je jen na vás, může zachychovat vaše DPS, dosažený BD, největší crit, prostě cokoli...přesto, že se jedná o nepovinný údaj, může dosti ovlivnit přijetí)


Staty: (UNBUFFED)

HP:13774
MANA:------

Attack power:2300
Crit chance:30%
Hit rating:280
Haste:2.50/1.30 7.67% / při daggerech je ten haste menší
Armor ignore:4172
Resillience:full co šla...


Profese:ENG-425 , Alchemy 410, Herb 450
Sekundární:First Aid - 450 Cooking 420

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? NN jsem full ale jelikož je teďka litch king mám co dohánět...
Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ? Je to moje main postava za jinou nehraju ani hrát nehodlám!
Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky (i ty za které už nehraješ). DrTaur,Shaaggy
U: u Aliance: Caell
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Byl jsem u vás tam jsem dostal kick za neaktivnost pak v RS tam se raidy moc nechodily afkovalo se na raidech atd
Přoč chceš jít právě k nám ? Už jsem u vás byl akorát sem si to tak trocha posral že jsem nebyl aktivní atd jste skvělá guilda se skvělým kolektivem nemám co dodat... chtěl bych se vrátit zase do DL:-)
Co nám můžeš nabídnout ? pohodlné raidování bez afkování nějaké elixíry z alchemie,žrádlo z cookingu a nějaké peněžité částky do banky
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? asi 5-6 hodin jak kdy...
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? : Quake,Jehnátko-který už moc nehrá,Lorain,Drobec,Xenasvk a další...
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? Ne vubec kecám furt a comp mi jede 24/ hodin v kuse takže no probleme mikrák mám

Město:Brno
Věk:17
Večerka: O prázdninách do kdy chcu asi tak 4-5 spíš do kdy vydržím, a normální dny 2-3 ráno

Něco o mě:Táhne mi teďka za pár týdnů na 17 let hraju závodně florbal, chodim na SPŠ Informačních technologií baví mě tvorba webových stránek her např Mu OnLine Flash hry atd vím že jsem si to u vás posral ale moc bych ocenil 2 šanci třeba byste viděly změny.. :-) děkuji za přectení přihlášky...

2Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Sun Jul 11, 2010 8:10 pm

xenasvk

xenasvk

si nam uz nejako vyrastol Very Happy nemas nahodou 16? Very Happy inak PRO, roguna sa zide Smile

3Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Sun Jul 11, 2010 10:58 pm

Tasartir



xena: no dyt píše že mu tahen na 17 a tak si tma rovnou napsal 17 no Very Happy ale je mu 16

k přihlášce: PROTI

4Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Mon Jul 12, 2010 12:52 am

Blindie

Blindie

proc sis daval prihlasku nejdriv do God a potom az k nam?

5Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Mon Jul 12, 2010 10:06 am

Scoby



protože jsem si psal s jehnátkem a von říkal že mě neveme ale to bylo dřív tak sem skusil gody a teďka sem si s ním zase psal a říkal že nemáte moc rogun že to mám skusit to samí aji lorain tak jsem dal k vám kdybych to věděl dřív do godu vůbec nedávám..... dl mám radši

6Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Mon Jul 12, 2010 2:16 pm

Vesemir



PRO

7Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Mon Jul 12, 2010 3:23 pm

Siem

Siem

druhyho vesemira mno nvm spise PROTI

8Scoby - Rogue Empty RE:Scoby - Rogue Mon Jul 12, 2010 5:35 pm

Jehnátko

Jehnátko

scoby roguna se mozna hodi ale on fakt ne co vim pomlouval DL jak v prvnich jeho prihlaskach tak i dal a vsemozne se snazil dostat se do jine guildy eterniti tam te nevzali vedi co si zac tolh taky ne vedeli ze se ukrad par postav a pak je prodaval god taky ne protoze z tebou melo hodne lidi spatnou skusenost z detskym chovanim navyc si byl strasna lama v DMG ani ne v prvni 10 obcas pod tankem nemyslim si ze z wotlkem se to zmeni..proste je to lhar dite a pomlouvac todle mam o nem ja vsazeno...od te doby co dostal kick prosil ad ho vemem spatky a kdyz se mu reklo ze ne uz neni misto tak jeho reakce byla RS jsou stejne lepsi DL jsou low ...proste konec kdyz ho prijmete hodnost guildy klesna pod bod mrazu Evil or Very Mad

9Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Mon Jul 12, 2010 6:11 pm

Vesemir



Siem napsal:druhyho vesemira mno nvm spise PROTI
Čo ja s ním mam spoločné? Razz

10Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Mon Jul 12, 2010 6:36 pm

Drobec

Drobec

Jehnátko napsal:scoby roguna se mozna hodi ale on fakt ne co vim pomlouval DL jak v prvnich jeho prihlaskach tak i dal a vsemozne se snazil dostat se do jine guildy eterniti tam te nevzali vedi co si zac tolh taky ne vedeli ze se ukrad par postav a pak je prodaval god taky ne protoze z tebou melo hodne lidi spatnou skusenost z detskym chovanim navyc si byl strasna lama v DMG ani ne v prvni 10 obcas pod tankem nemyslim si ze z wotlkem se to zmeni..proste je to lhar dite a pomlouvac todle mam o nem ja vsazeno...od te doby co dostal kick prosil ad ho vemem spatky a kdyz se mu reklo ze ne uz neni misto tak jeho reakce byla RS jsou stejne lepsi DL jsou low ...proste konec kdyz ho prijmete hodnost guildy klesna pod bod mrazu Evil or Very Mad
zase kecaš do niečoho do čoho ťa nič nieje niesi v gilde tak prosim nevrav nam koho mame a koho nemame vziať ok? budem ti za to vdačný!
PS: čo sa týka prijatia som neutral roguna sa hodi len neviem či zrovna ty

11Scoby - Rogue Empty RE:Scoby - Rogue Mon Jul 12, 2010 6:55 pm

Jehnátko

Jehnátko

do niceho nekecam jenom upresnuju a nebud na me nasrany drobec kvuli kire Very Happy

12Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Mon Jul 12, 2010 7:01 pm

Thali

Thali

Slysel jsem, ze se dobri holuby vraceji, ale ze se vraceji i spatni, je novinka...

13Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Mon Jul 12, 2010 7:22 pm

Marci

Marci

Tvá pověst je rychlejší než tvé dýky... PROTI. Mám totiž pocit, že se ještě jeden holub chystá k návratu...

14Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Mon Jul 12, 2010 9:12 pm

Mcprasak



1 holub is back:)...za mě ale neutral nic zlého jsem na něj neslyšel:)

15Scoby - Rogue Empty Re: Scoby - Rogue Tue Jul 13, 2010 11:35 am

xenasvk

xenasvk

Vesemir napsal:
Siem napsal:druhyho vesemira mno nvm spise PROTI
Čo ja s ním mam spoločné? Razz

mas s nim spolocny vek Very Happy

16Scoby - Rogue Empty RE: Scoby Tue Jul 13, 2010 1:22 pm

Quake

Quake

Tvoji přihlášku uzavřu přednostně, aby nebyla vystavována dalšímu spamu, protože stejně nemá význam. Skill už na TBC minimální, ke kterému se ještě přičetla klesající aktivita a výsledkem byl kick, který jsi nemohl překousnout a kudy jsi chodil, tam jsi se nás snažil pomlouvat, co to jen šlo. Počínaje guildou RS, přes Eternity, až po přihlášky do GoD a ToLH. V každé přihlášce ses opíral pouze a jenom o pomluvy a doufal, že ti to pomůže k přijetí do konkurenčních guild.
Myslím, že kdyby si zapracoval na sobě a přihlášku stavěl na svém zlepšujícím se skillu, tak by to dopadlo daleko lépe a nejspíš bych i teď přemýšlel o opětovném přijetí, takhle o přijetí nemůže být ani řeč. Bohužel, můžeš si za to sám svým chováním...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru