Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Dorth přihláška

+3
Quake
Blindie
Dorth
7 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Dorth přihláška Empty Dorth přihláška Tue Jul 06, 2010 9:03 pm

Dorth



Nickname: Dorth
WoW hraji: přibližně 5 let s pauzami

Class: Mage
Race: Blood elf
Main Spect: arcane, pom-pyro
Za tuto postavu hraji: přibližně rok s pauzami
Played postavy: 25 dní 1 hodina

Zkušenosti: znám taktiky a mám zkušenosti že všech TBC raidů (mimo SWP) classic raidů, heroiců pochopitelně. Zkušenosti s WOTLK pokulhávají, znám prozatím pouze na pár normal, ale nemám problém se je naučit.

Staty:

Strenght: 32
Agility: 48
Stamina: 570
Intelect: 509
Spirit: 171
Armor: 2572

HP: 9438
MANA: 9801

Bonus damage: 833
Crit chance: 19,25% (bez clearcasting)
Hit rating: 36
Mana regen: 108
Spell haste: 0
Spell penetration: -
Resillience: 213

Profese: Tailoring 375+ , Mining 375+ a začínám skilloval JWL zatím low
Sekundární profky: cooking, fishing i first aid, všechno low

Chybí mi pouze několik enchantů, gemy mám
Toto je moje main postava
Alta mám Awakened (65)
Z přechozích guild jsem neodcházel, chodím po menších guildách, poměrně dlouho jsem dělal GuM jedné PvE guildě ze které později přešli někteří členové právě k vám (Dark Pakt).
K vám chci jít protože u vás mám pár přátel a rád by sem zažil dobré raidování bez "random demence" (omlouvám se za výraz, ale je to nejvyýstižnější Very Happy )
Znám Cocuse a Notoriouse.
Ventrilo není problém mám s ním zkušenosti z předešlého hraní, akorát momentálně nemám funkční mikrofon.

Město: Kynšperk nad Ohří (asi nikdo neznáte Very Happy západ ČR)
Věk: 17 a půl roku Very Happy
Večerka: to nemohu pevně stanovit, ale v 99% nebývá problém být do 22-23 vzhůru

O mě:
Ahoj, jsem Petr Vrba. Zajímám se o stormchasing (lovení bouří www.stormchaser7.estranky.cz) a několik let hraju tenis, ve kterém chci hodně dosáhnout. Mám rád legraci, teď studuji střední školu (obor IT).

To je doufám vše co potřebujete, doufám že se k vám budu moci přidat...lovu zdar Very Happy

2Dorth přihláška Empty Progress Tue Jul 06, 2010 10:37 pm

Dorth



Jinak když jsem obhlížel ostatní topicy, tak se oc nejrychleji připravím na progress, jsou prázdniny tak čas bude Very Happy

3Dorth přihláška Empty Re: Dorth přihláška Tue Jul 06, 2010 11:53 pm

Blindie

Blindie

zajimavá prihláska, magu je pomerne malo, kolik mas ted lvl a kolik mas aktualne ted o prazdninach denne played , vecerka se mi moc nelibi...muzes hrat aspon o vikendech ci kdyz se druhy den nejde do skoly aspon do pulnoci? Ad mikrofon je v tvych moznostech si ho poridit? ted trochu offtopik stormchasing v CR to sis trochu spletl narodnost ne? Very Happy jinak ten odkaz v prihlasce mi prijde spis abys mel na sve strance co nejvic navstev proste do wow prihlasky trochu navic.

4Dorth přihláška Empty Re: Dorth přihláška Tue Jul 06, 2010 11:56 pm

Dorth



Blindie napsal:zajimavá prihláska, magu je pomerne malo, kolik mas ted lvl a kolik mas aktualne ted o prazdninach denne played , vecerka se mi moc nelibi...muzes hrat aspon o vikendech ci kdyz se druhy den nejde do skoly aspon do pulnoci? Ad mikrofon je v tvych moznostech si ho poridit? ted trochu offtopik stormchasing v CR to sis trochu spletl narodnost ne? Very Happy jinak ten odkaz v prihlasce mi prijde spis abys mel na sve strance co nejvic navstev proste do wow prihlasky trochu navic.

Teď mám lvl 73 a tak 600k XP, mimo treningy přes den mám o prázdninách času dost a není sabemenší problem v tom být třeba do jedné nebo do dvou na PC. Mikrofon je v mých možnostech a národnost sem si nespletl Very Happy sledovanost si nepotřebuju zvýšit ;-) .

Jehnatko, proč bych se vtíral? ;-)

5Dorth přihláška Empty RE: Dorth Tue Jul 13, 2010 1:04 pm

Quake

Quake

Sice odpovídám se značnou prodlenou (nasazení wotlku, prazdniny, atd.), ale kdyžtak mi napiš in-game, prohodíme pár slov a uvidí se.

6Dorth přihláška Empty Re: Dorth přihláška Tue Jul 13, 2010 8:42 pm

Dorth



Omlouvám se, ale doma mi nejde PC a přibližně 3-4 dny ani nepůjde tak prosím sečkejte...nějak se mi to po_____ děkuju Dorth

7Dorth přihláška Empty Re: Dorth přihláška Fri Jul 16, 2010 10:34 pm

Notorious

Notorious

tak to sme na tom stejně Very Happy

8Dorth přihláška Empty Re: Dorth přihláška Sat Jul 17, 2010 1:50 am

Rhoninsk

Rhoninsk

PROTI

9Dorth přihláška Empty Re: Dorth přihláška Sat Jul 17, 2010 10:44 am

Cocus



a na Kiru jsi zapomnel? Very Happy magu je malo (napr shamanu je mrda a porad se pribiraji) jsem PRO ale hlavne rychle doexpi chlape! Smile

10Dorth přihláška Empty Re: Dorth přihláška Sun Jul 18, 2010 10:51 pm

Drobec

Drobec

momentalne je len jeden aktívny mag tak ti šancu zatial davam neutral

11Dorth přihláška Empty RE: Dorth Thu Jul 22, 2010 1:28 pm

Quake

Quake

Psal mi PM zprávu, že má pořád PC v háji a k tomu ještě odjiždí na dovolenou.

Nechápu proč si vůbec podáváš přihlášku, když máš v tom takovýto bordel. Dej si věci do kupy, naber někde zkušenosti, EQ a zkus přihlášku znovu, tohle nemá hlavu ani patu...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru