Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Rhasta - Shaman

+4
Rhoninsk
Blindie
Vesemir
Rhasta
8 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Rhasta - Shaman Empty Rhasta - Shaman Fri Jul 02, 2010 12:11 am

Rhasta



Nickname: Rhasta
WoW hraji: 4 roky s občasnými přestávkami Wink

Class: Shaman
Race: Troll
Main Spect: Elemental (ele pojedu určitě na 80,do teď jsem měl main resto, proto mám třeba míň hit rating a naopak víc MP5 než bych měl na ele mít Wink)
Za tuto postavu hraji: +- 2 roky s přestávkami
Played postavy: 65 dní 15 hodin

Zkušenosti: účastnil jsem se vybití full KZ,ZA,Gruul,Mag,SSC,Eye, 4/5 Hyjal, 6/9 BT, ze SWP pouze Kalecgos, jinak od bratra mam okoukaný taktiky na zbytek Hyjalu, BT a Brutalluse

Talent build: 54/7/0
-Nefunkční armory

Armory:
-Nefunkční armory

Staty: (Pouze s Water Shieldem)

HP: 8935
MANA: 10223

Bonus damage: 1164
Crit chance: 25.83%
Hit rating: 39
Mana regen: 280
Spell haste: 79
Spell penetration: 20
Resillience: 58


Profese: full Eng,min,skin
Sekundární: Fishing 215,First Aid full

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? Nechybí
Je toto tvoje pravá main postava ? Tuto postavu jsem měl vždy main
Máš nějaké ALTy ? Darkhealer(70 priest)-prakticky jsem ho jen naexpil a itemy už na něm nedělal ;p
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Naposledy Sacred Coalition - neaktivity z důvodu přechodu na konkutenční server kvůli datadisku, posléze jsem se teď vrátil zpět na Narnias po přechodu na Wotlk.
Přoč chceš jít právě k nám ? Chtěl bych po otevření Northrendu a zpřistupnění 80 levelu chodit PvE a progressovat nové raidy s kvalitní guildou.
Co nám můžeš nabídnout ? Pomoc při raidu a zkušenosti s hraním na blizzlike Wotlk serveru
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? průměrně 2 hodiny, ale není mou prioritou být ve wow každý den, samozřejme, pokud je určený raid time, jsem ochotný být ve hře ;-)
Znáš někoho z DL ? Patas osobně, jinak asi nikdo...
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? není, případně klidně TS,Mumble...

Město: Praha
Věk: 17
Večerka: +- půlnoc

Něco o mě: Jsem normální mladej kluk, kterýho baví počítače a muzika, ve volnym čase hraju na kytaru, posloucham rock, punk, grunge... WoW není jedinou mou náplní života ;-)

2Rhasta - Shaman Empty Re: Rhasta - Shaman Fri Jul 02, 2010 12:32 am

Vesemir



Shamanov je dosť,2 hodinky ti na wowku určite stačiť nebudu pretože budeme tvrdo progressovať.Keď už nabrať shammýka bral by som niekoho kto bude na wow a raide každý deň...

PROTI

3Rhasta - Shaman Empty Re: Rhasta - Shaman Fri Jul 02, 2010 12:47 am

Blindie

Blindie

pro pekna prihlaska, sanci bych mu dal uvidi se jak rychle naexpi ci nenaexpi 80...

4Rhasta - Shaman Empty Re: Rhasta - Shaman Fri Jul 02, 2010 2:14 am

Rhoninsk

Rhoninsk

Súhlasím s Blindiem zatial celkom pro

5Rhasta - Shaman Empty Re: Rhasta - Shaman Fri Jul 02, 2010 8:13 am

xenasvk

xenasvk

pekne vyplnena prihlaska, ale velke minus je, ze si shaman... :-/ zatial by som to nechal otvorene a uvidime, co sa z toho casom vykluje... Smile

6Rhasta - Shaman Empty Re: Rhasta - Shaman Fri Jul 02, 2010 10:27 am

Tasartir



nechci nic řikat ale shamanu je opravdu mnoho dyt na TBC nás bylo na raidu i 9 najednou ztoho myslim ze 4 ele takže jsem určitě PROTI nebo bych to enchal nez neco obejdeme a uvidime jake classy nam chybí

7Rhasta - Shaman Empty Re: Rhasta - Shaman Sat Jul 03, 2010 12:12 pm

Blindie

Blindie

Tasartir napsal:nechci nic řikat ale shamanu je opravdu mnoho dyt na TBC nás bylo na raidu i 9 najednou ztoho myslim ze 4 ele takže jsem určitě PROTI nebo bych to enchal nez neco obejdeme a uvidime jake classy nam chybí
samanu je sice dost ale kazdej ma nejakyho alta zjisti ze ho saman na wotlku nebavi pojede jako maina alta jinej class, potrebujem taky nejaky DK, nekdo z samanu pojede DK atd

8Rhasta - Shaman Empty Re: Rhasta - Shaman Sat Jul 10, 2010 9:19 pm

Notorious

Notorious

Proti - přihláška nevypadá špatně, ale shamanů je prostě moc moc Smile

9Rhasta - Shaman Empty RE: Rhasta Tue Jul 13, 2010 4:11 pm

Quake

Quake

Napiš mi in-game...

10Rhasta - Shaman Empty RE: Rhasta Fri Jul 16, 2010 2:48 pm

Quake

Quake

Vzhledem k tomu, že se nám stav eleshamanů po pár vyhazovech zredukoval na 2, tak bych ti šanci dal, ať doplníme na full stav ele. Očekávám maximální nasazení a snahu se zlepšovat, jinak dopadneš jako ostatní Smile

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru