Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Přihláška Djneo

+17
jahan
Ovcezlesa
MandiaK
Hanz
galloper
Angeljakkdy
pipatko
lorain
Thali
xenasvk
Quake
kxann
Kelinicuss
Sajdi
Hydralix
Immortalis
dJn3o
21 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Přihláška Djneo Empty Přihláška Djneo Sun Dec 13, 2009 7:57 pm

dJn3o

dJn3o

Nickname : Djneo (Djneoelf)
Class : Shaman - resto (mage - deep fire)
Race : Tauren (Blood Elf)

Talent build
: PVE 0-5-56 s vlastníma úpravama
WoW hraji : jak dlouho to uz presne nevim, je to dlouha doba, ale je to od WoWEmu Smile
Za tuto postavu hraji : od počátku serveru

Zkušenosti : Všechny 5many i 10many a i 25many - nejenom trash

Shaman staty :
Staty : ( unbuffed )
HP: 9102
Mana : 11395
Mana regen : 335
BH : 2421
EQ : 5x T6, + doplnky BT, hyjal atd Smile

Mage staty :
Staty : ( unbuffed )
HP: 8943
Mana : 10481
BD : 1173
Crit Chance: 34,28%
EQ : 1x T5 (Head), 1x T6 (Legs) jinak itemy za badge, trash Eye a BT

IQ : nemeril jsem si nikdy, ale mam vystudovanou stredni elektrotechnickou skolu Smile

Chybí ti nějaké enchanty ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ? Mam oboji
Mám PvE - Ne, nechybí..

Chybí ti nějaké gemy ?

Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ? Mam obojí
Mám PvE - gemy mi žádné nechybí..

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
Tak to je delsi jelikož tu hraji od počátku ale zkusím to vypsat všechno. Vemu to od začátku Smile

Hell Drivers - mnou založená guilda, celkem prosperující, ale členové neocenili mou práci pro guildu tak jsem leavnul.

The Awakened Path - guilda ve které jsem byl hrdým členem, protože to byla best guilda kde jsem zatím byl, lidi přešli na Twinstar, tak guilda jako taková a Narniasu zanikla, ale pokračují na Twinu, já zůstal na Narniasu.

Fist of Fury - Opět mnou založená guilda, sloužila spíš jen pro shluknutí těch nej lidí co tu zůstali, pak se to nějak začalo rozprchavat tak to zaniklo.

Blacklist - ve své době to byla bezvadná guilda, ale víte jak Smile

Scarlet Crusade - guilda do které jsem šel s tím že pomůžu lowikům, aby měli nějakej ten EQ, nj jenže jak se ukázalo tak guilda stála jenom na mě, protože když jsem si dal pauzu, tak ta guilda stala, šli max. Karazhan, no a lidi začali pomalu leavovat.

Přoč chceš jít právě k nám ?
Jednak z toho výběru co na Narniasu je tak se nedá moc vybírat, a jednak jste jedni z mála co něco dají, takže asi tak Smile

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
Immortalis, znám ho z realného života, občas se navštěvujem.
Hanz, otec Immortalise, ale nevím jak je teď na tom vůči mě, dřív mě neměl moc rád, i když mu po tom bylo prd co se stalo :-P
Kryse, dřív byl v BL pokud se nepletu Smile
Pokud jsem na někoho zapoměl omlouvám se Smile

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
VT, TS bez problému.

Profese
: Ench 361, JWC, min 375, Tail 375
sekundární : FA 375

věk : 21
město : Prostějov

Něco o mě : Stále zatím ještě mladý Cool



Naposledy upravil dJn3o dne Tue Dec 15, 2009 11:27 pm, celkově upraveno 1 krát

2Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Sun Dec 13, 2009 8:03 pm

Immortalis

Immortalis

Rozhodne PRO, je to v pohode typek se kterym se da pokecat a hlavne jeden z nej shamiku na serveru.
PS: Po Silvestru se asi stavim a oslavime ten novej rok Twisted Evil

3Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Sun Dec 13, 2009 8:15 pm

Hydralix

Hydralix

PRO PRO PRO

4Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Sun Dec 13, 2009 8:15 pm

Sajdi

Sajdi

OK vseci jsou PRO budu i ja Very Happy .. kazdy ho chvali..ja osobne dobry pocit nemam ..to diky tomu worldu ..ale jak tu kdosi psal..kazdy ma mit druhou sanci...kdyz jsem to prebral tak dam PRO proste ... :-*



Naposledy upravil Skiful dne Mon Dec 14, 2009 9:50 pm, celkově upraveno 1 krát

5Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Sun Dec 13, 2009 8:18 pm

Kelinicuss

Kelinicuss

No equip je více než dostačující, za mě PRO

6Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Sun Dec 13, 2009 9:20 pm

kxann

kxann

Da se rict ze my sme asi posledni guilda ktera by te teoreticky mohla prijmout ze? V GoDech si byl nedavno a uz nejsi,v Blacklistu kvuli tobe byli nejaky nesvary bo co,Empire no tam je prave dost lidi z BL takze zbyvame jen my.
Ja osobne sme PROTI,eq a sice hezkej ale jestli je pravda ze kvuli tobe odelsa tretina lidi z BL tak to je velky-,pak jestli Sajdi nekeca(jako ze ne) tak taky -,ale pokud ani jedna vec neni pravda pak bych byl PRO

7Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Sun Dec 13, 2009 9:45 pm

dJn3o

dJn3o

Skiful napsal:Tak jestli byl Kryse v BL tak ja jsem byl asi na twinu dat FC SwP Very Happy ...ja jsem PROTI..za vlady kdy byl djneo v BL tak to byla sama kritika na nas z tve strany a same nadavky...mozna jsi dobry,vek dobry ale lidi,kteri hazeli na worldu spinu na nas tak to nemusim Smile)

No myslim ze tohle je pryč, to byla doba kdy se guildy špinili navzájem, i od DL lítali slova k BL a naopak, takže to nylo vzájemné.

kxann napsal:Da se rict ze my sme asi posledni guilda ktera by te teoreticky mohla prijmout ze? V GoDech si byl nedavno a uz nejsi,v Blacklistu kvuli tobe byli nejaky nesvary bo co,Empire no tam je prave dost lidi z BL takze zbyvame jen my.
Ja osobne sme PROTI,eq a sice hezkej ale jestli je pravda ze kvuli tobe odelsa tretina lidi z BL tak to je velky-,pak jestli Sajdi nekeca(jako ze ne) tak taky -,ale pokud ani jedna vec neni pravda pak bych byl PRO

Z GoDu jsem odešel jelikož se 2 týdny co jsem tam byl šli asi raidy 2x, a nevyhovovala mi doba raidu.
Co se týče BL, pokud říkáš z toho co ti kdo nakecal, jako že ano tak víš jen tak 5% z toho co je pravda.
A nemusíš se bát nejste poslední guilda ... jdu sem protože mi to nabídnul můj kamarád, zmiňovaný Immortalis.

A docela by mě zajímalo co kdo o mě vykladá když mě z vaší guildy zná minimum lidí Smile

8Přihláška Djneo Empty RE: Djneo Mon Dec 14, 2009 3:56 am

Quake

Quake

To co o tobě tvrdí ostatní, je mi jedno, zkrotil jsem si i horší uličníky, navíc nejsem člověk, co si dělá obrázek o někom z vyprávění, raději ho poznám a udělám si názor sám.
Co mi ovšem jedno není je #4. Ano bylo to vzájemné špinění, ale kdo s tím začal a hlavně kdo tenkrát doopravdy špinil? Všichni o nás tvrdili, jaký jsme bugeři, ale nikdo nás bugovat neviděl, protože jsme to nedělali. Zato u Vás to bylo o něčem jiném, když pominu bananek, kterým jste byli odměněni, tak mi s Vámi bohatě stačil jeden raid.
Neuraz se, ale musím se ti zasmát, asi si tenkrát nepočítal s tím, že se někdy do guildy, na kterou nadáváš a špiníš, budeš jednou hlásit, hm? Very Happy

Hele co bylo, bylo, já jsem prozatím NEUTRAL, uvidíme pár dalších názorů. Smile

9Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Mon Dec 14, 2009 9:06 am

xenasvk

xenasvk

ja by som bol PRO, ludia si vzdy zasluzia druhu sancu, navyse som s nim zazil par raidov v Empire a nerobil nikdy problemy...

10Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Mon Dec 14, 2009 10:20 am

Thali

Thali

Znam lidi jako je on..povahou. Takovy machirek, ktery ovsem dokaze zapnout a nema v hlave nasrano.

Nasral jsi me hodne v MGT hero, kde jsi delal machra, ze uhealujes cele sam s resto druidem a nedokazal pochopit, ze proste neuhealuji jednoho maga na rybickach (na vsech).

Nikdy se neridim pomluvami, dokud si s ostatnimi lidmi nepromluvim, cili kdyby jsi treba prisel na VT a normalne pokecal, nevidel bych vtom problem.

EQ ma, zkusenosti taky, mozek snad tez.....jen bych si snim rad pokecal

11Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Mon Dec 14, 2009 10:55 am

lorain

lorain

to ja proti tomuto hrači nikdy nic neměl, word zas tak moc nesleduju
a přímo na mě neměl žadne naražky:) to ze špinil guildu je vec druha
ale to se da prominout,(teda aspon u mě)
ja jsem PRO
eq ma určitě dostačujici zkušenosti taky a určitě rad pomuže když bude
třeba:)

jinak ma i smysl pro humor o čemž sem se přesvědčil včera v OG:D

12Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Mon Dec 14, 2009 4:27 pm

dJn3o

dJn3o

Vidím že tu narážíte pouze na BL a co bylo mezi BL a DL, nechce se mi to tu rozepisovat jelikož by to zabralo dosti dlouho, tak pokud by šlo, určitě můžeme pokecat na VT, v tom nevidím problém ...

Můžeme probrat veškterou kritiku co bylo, nebo i pokud máte něco na mě Smile
Mimo jiné, Xenasvk v Empire jsem nikdy nebyl Smile

13Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Mon Dec 14, 2009 4:37 pm

lorain

lorain

ale vždyt to nevadi, ty zase tvrdiš že kryse byl v BL:D
jinak s tim pokecem počkejte až na vikend, taky se rad přidam:)

14Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Mon Dec 14, 2009 5:38 pm

dJn3o

dJn3o

lorain napsal:ale vždyt to nevadi, ty zase tvrdiš že kryse byl v BL:D
jinak s tim pokecem počkejte až na vikend, taky se rad přidam:)

omyl, já to netvrdím Laughing já se domnívám Smile

15Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Mon Dec 14, 2009 5:45 pm

lorain

lorain

fajn fajn, dostal si me:D

16Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Mon Dec 14, 2009 6:01 pm

xenasvk

xenasvk

zvykol si obcas hostovat na raidoch, mam taky dojem Smile

17Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Mon Dec 14, 2009 6:45 pm

pipatko

pipatko

Takhle: taky si občas do někoho na worldu rýpnu (teď jsou to hlavně namachrovanci z Empire Very Happy ) takže v tom nevidím zas až takový problém, spíš to beru jako hecování Very Happy Jen mi přijde, že všechny chudáky resto shamiky vyhazujem, že jich máme moc (BT z 9 shamanama me o tom presvedcil Smile ) Jinak equip v poho a asi to i trochu umi, kdyz ho nasbiral... NEUTRAL

18Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Mon Dec 14, 2009 6:52 pm

dJn3o

dJn3o

lorain napsal:fajn fajn, dostal si me:D

Cool

19Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Tue Dec 15, 2009 12:10 am

dJn3o

dJn3o

Přídá ještě někdo něco? Smile

20Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Tue Dec 15, 2009 12:22 am

Angeljakkdy

Angeljakkdy

To se mi tam teda dějou věci na tom Narniasu xD

21Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Tue Dec 15, 2009 12:37 am

Sajdi

Sajdi

Angeljakkdy napsal:To se mi tam teda dějou věci na tom Narniasu xD
affraid affraid affraid santa santa santa

22Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Tue Dec 15, 2009 3:35 am

galloper

galloper

Tak co sa tyka statov, asi niet co posudzovat... +
Tie hadky na worlde, myslim prirodzena rivalita takze +/-
Z toho ze si si zalozil vlastnu guildu, kde si chcel ako vravis nekoho equipnut atd. vidim chut k hraniu, co je asi najdolezitejsia vec ktora ma presvedcila ku konecnemu zaveru , aj ked by som ta teda rad uvital u nas na vntcku a hodil nejaky ten pokec nech si ta aspon trochu otukame Smile inak zatial by som bol
PRO

23Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Tue Dec 15, 2009 11:17 am

Hanz



Znám z realu, a opravdu v pohodě týpek. Ve hře jsme si vjeli do vlasů, ale určitě bych zkusil a myslím že je lepší vzít člověka co eqip má a něco umí než 10 takových co se tady eqipnou a zabalí to, nebo jdou jinam. za mě PRO

24Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Tue Dec 15, 2009 5:01 pm

dJn3o

dJn3o

galloper napsal:Tak co sa tyka statov, asi niet co posudzovat... +
Tie hadky na worlde, myslim prirodzena rivalita takze +/-
Z toho ze si si zalozil vlastnu guildu, kde si chcel ako vravis nekoho equipnut atd. vidim chut k hraniu, co je asi najdolezitejsia vec ktora ma presvedcila ku konecnemu zaveru , aj ked by som ta teda rad uvital u nas na vntcku a hodil nejaky ten pokec nech si ta aspon trochu otukame Smile inak zatial by som bol
PRO

S tím pokecem bych rád co nejdřív kdyžtak, protože nejspíš o víkendu jedu do Vídně s přítelkyní ... takže nebudu na WoW Smile

Mimo jine, hrou se musíš bavit, jinak by si ji nehrál Smile
Co se týče Scarletu, tak tu jsem nezakládal já, ale já se k nim přidal.
Prostě po tom co jsem leavnul Blacklist jsem si řekl že pomůžu nějaké slabší guildě k progressu, a zalíbila se mi tahle (ani nevím proč) tak jsem napsal GuM že jim ve všem pomůžu.
Nj jenže GuM na to od té doby (sral), o guildu jsem se staral více méně já, a jak jsem již řekl, když jsem si dal pauzu, tak nebyli schopni se poskladat na 25-man. Lidi začali leavovat.
A Immortalis mi nabídl ať si podám přihlášku k vám, tak se stalo Smile

25Přihláška Djneo Empty Re: Přihláška Djneo Tue Dec 15, 2009 10:57 pm

MandiaK

MandiaK

equip pekny , myslim ze zrucnosti tam budu , nema problem komunikovat na vnt , vyzera byt v pohode...

Pro

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru