Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Ntw-Hunter

+3
xenasvk
Jehnátko
Doza102
7 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Ntw-Hunter Empty Ntw-Hunter Thu May 21, 2009 9:17 pm

Doza102



Za chyby v pravopise se omlouvám. Čj nesnášim.

Nickname : Ntw
Class : Hunter
Race : Orc

Talenty : PVP 42/19/0(neni problem retalent)
WoW hraji : 4roky
Za tuto postavu hraji : 1mesic(played mam 38 hodin)

Zkušenosti : 5many/all; 10many/all; 25many měl sem čest i s Panem Kaelem:) krom Bt/Hyjalu a SP znám všechny:) co neznám rád poznám časem:)

Za eq mne neodsuzujte hned. Vše se dá dohnat. Na Kara eq mam. Gruul též. Jeden ranged se snad hodí. Když se de s fajn gildou tak ne vždycky záleží na equipu to si přiznejme. Samozřejmě nesmíme být zelenky. Což já nejsem. Jinak wow se věnuju když můžu. Dost času mi zabírá škola (hold gympl no), ale když to de sem u wowo pořád. Denně. Hrát můžu poměrně dlouho. Sem tam mám výpadky netu, což mne štve. Ale za to já nemůžu, to O2. Tak toť vše a teď čtěte dál:).

Staty : ( unbuffed )
HP: 10025
Mana : 5878
Energy : -
Rage : -

Attack power : 1048
Hit rating : 16
armor : 5470
crit : 19.12%
BH : 0
BD : 0
spell penetration : 0
spell haste : 0
Defense : 363
dodge : 12,52%
parry : 5,52%
resillience : 115


Equip : 5*Epik jeden WoE. Chtěl bych jet PvE. PvP smrdí, ale kde jinde nabrat eq:(
weapons : Crystalforged War Axe, Valanos' Longbow


Chybí ti nějaké enchanty ?

Zatím žádne na můj eq zatim nejsou třeba. Chtěl bych ale PvE


Chybí ti nějaké gemy ?

To samé jako Enchanty


Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Unification Horde - Gilda se ani nesloží na 5man. Je to hrůza. Žádná komunikace.

Přoč chceš jít právě k nám ?

Chtěl bych být v nějakém pohodovém kolektivu. Užít si. Pomoci ostatním. Tu pomoc čekat i od druhých. A samozřejmě raidování! Jen ne PvP. Podělit se o zkušenosti.


Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
Bohužel zatím sem neměl tu čest. Snad se to změní.

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Pohoda. Nemam problémy:)



Něco o mě :


věk : 16
město : Liberec
pohlaví : muž
stav : zadanýVery Happy

2Ntw-Hunter Empty RE:Ntw Thu May 21, 2009 9:26 pm

Jehnátko

Jehnátko

hmm liberec mas to dobry liberec je good mesto no Smile ale eq je myzernej staty 1k ap nevim nevim za mne PROTI lidi ktery potrebuju nabrat eq je dost a kdyz jich bude vyc progres se nepohne dal...no ale hlavni slovo k tomuhle maji asi hunti Smile

3Ntw-Hunter Empty Re: Ntw-Hunter Thu May 21, 2009 9:26 pm

xenasvk

xenasvk

kamo, vyzeras byt v pohode... to je PRO...

ale neberieme kazdeho neequipnuteho hraca, co si prida prihlasku... sorry...

nase naroky kazdym dalsim hracom vzrastaju... uz aj nase alty su pomaly full epic...

sry, ale cerstva 70... a navyse si malo online... v priemere to vychadza na den 1,5 hodiny... popri mojich 5-7 Very Happy

za ma PROTI

4Ntw-Hunter Empty Re: Ntw-Hunter Thu May 21, 2009 9:45 pm

Doza102



Plně chápu vaše rozhodnutí. Byly doby kdy sem se věnoval WoW přez 6 hodin denně. Bohužel škola je důležitější uznejte to:). Počítal sem s tim, že mne nepřijmete neva.

No s tim průměrem. Já mam i jiné postavy kterým sem se věnoval. Nehraji jen za huntu. Jo 1k je málo no. Deno denně se to snažím zlepšovat. Ale hold za den nebudu full ep no. S tim taky počítám. Jen už mne nebavěj guildy, které neprojdou ani SL norm. Na to nemam nervy. Ale takový progressování SSC s Blood Shadows to bylo krásný i když sme mockrát wipely. Ale ta radost na konci. A pokud chci eq tak musim k nějaké slušnější gildě. Ale ta má zase vysoké nároky takže jsem v háji. Teď se snažím vyrobit nějaký itemy v BS na jiné postavě.

napište kdyžtak. Já se zase ozvu. Ale už né ve formě slohovky.Very Happy

5Ntw-Hunter Empty RE:Ntw Thu May 21, 2009 10:53 pm

Jehnátko

Jehnátko

ja te chapu no i kdyz sem uz od zacatku v tydle guilde ale vim jaky to je tezky z progresem a nasledna radost po dobre odvedeni praci ale aspon si sam uznal ze by si asi nebyl napomocen ale urcite az budes mit lepsi eq podej si prihlasku znova Very Happy
myslel sem eq ne S2 Exclamation



Naposledy upravil Falco dne Thu May 21, 2009 11:11 pm, celkově upraveno 2 krát

6Ntw-Hunter Empty Re: Ntw-Hunter Thu May 21, 2009 10:58 pm

Doza102



Tak určitě časem se ozvu. Ale teď ještě řešte. Chctěl bych slyšet i názor hunty. Když nebude tak se nic neděje. Naberu full s2 set:D nějakejch 1400 Ap a pak to zkusim znova uvidíme. No ale v Marksmanship mam 1300AP. Retalent neni problém:). Ale jedu BM pro killení alíku je to lepší né. No konec filozofování. Nebudu se vyjadřovat zatím víc:) Počkám na další odpovědi, jestli budou teda. Tak zatim mějte se;)

7Ntw-Hunter Empty RE: Ntw Fri May 22, 2009 3:26 am

Quake

Quake

No, takže za 1. něco mi říká tvůj nick, nevim kam si tě mám zařadit, ale to, že jsi z liberce to více umocňuje, protože jak ja, tak falco jsme z LBC taktéž, ale to jen tak bokem...
2. S2 na huntra vůbec není špatná, je lepší jak T4, to určitě, má daleko víc agi, prostě v pohodě...nemám s tím problém...
3. Základní EQ, myslím, seženeš bezproblému i s world partou, s kterou projdeš nějaké to kara a další heroic dungeony jak pro EQ, tak pro BoJ za které si můžeš taky pořídit solidní itemky Smile
4. Talenty určitě -> Marksmanship
5. S tim tvým eq nám určitě nepomůžeš, jedině tě brát s náma na kara, ale to už si rači lidi berou alty, takže newim, newim...

Když to shrnu, jediný důvod proč se pozastavuji nad tvou přihláškou je ten nick ktery sem už někde viděl(jstli v pgcc?nebo z CS:S? newim) jinak bych to už dávno uzavřel...

8Ntw-Hunter Empty Re: Ntw-Hunter Fri May 22, 2009 10:38 am

Thali

Thali

Kdyby si mel zajem, napis mi ve hre, umi hodne veci z BS. POkud si sezenes surky muzu ti to vyrobit. Ale zalezi na tobe

9Ntw-Hunter Empty Re: Ntw-Hunter Fri May 22, 2009 1:02 pm

DeWon

DeWon

Vyzeras byt v pohode ALE s tymto equipom nemas sancu sa k nam dostat,zabehni nejaky ten kara par heroicov a pojde to. Huntov je malo ale nemozeme brat kazdeho sry ja som PROTI.Zdvihni tu AP aspon na 1500+ a podaj novu prihlasku alebo ja nwm Very Happy

10Ntw-Hunter Empty Re: Ntw-Hunter Fri May 22, 2009 3:01 pm

Sajdi

Sajdi

PROTI Urcite jsou ty staty ete slabe no :-)

11Ntw-Hunter Empty Re: Ntw-Hunter Fri May 22, 2009 7:14 pm

Doza102



Takže uzavřete tento topic lidi. Jo dřív sem hrál CS:S, ale to už mne přešlo. naberu eq jen co to půjde pak se kdyžtak ozvu. Jinak zatím díky za odpovědi. Alespoň vím na čem stojim:) No a s tim Liberce víte kde jsou Dlouhý Mosty? Jestli jo a znáte to aspoň trochu možná ste někdy zahlídli kudrnatýho afráče:) to sem já. Tak zatim se mějte a GL

12Ntw-Hunter Empty RE: Ntw Sat May 23, 2009 12:30 pm

Quake

Quake

Charakterově vypadáš v pohodě, ale staty na přijetí nestačí...pokud pojedeš toho Marksmanshipa, tak ten AP bych viděl na 2000+, takže se snaž a podej přihlášku potom znovu...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru